Marie Jirků, psycholog Praha

Bc. Marie Jirků

Psycholog Více

1 názor

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Badeniho 1, Praha
Alivio - centrum psychoterapie a fyzioterapie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Věnuji se oblasti úzkostných, depresivních a psychotických obtíží. Vztahové problematice a osobní hodnotové orientaci v životě.

• Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Krize ve vztahu

0.5

1 názor

Umístění: Alivio - centrum psychoterapie a fyzioterapie Jiný

Mám zkušenost s psychoterapeutickou skupinou, kde paní Jirků působí jako koterapeutka.
Varovat mě měl již způsob přijímání do skupiny - pouze jednorázový pohovor v délce necelých třiceti minut, bez přítomnosti hlavního terapeuta. To se pak asi těžko dá kvalitně posoudit indikace do skupiny.
Na přijímacím pohovoru jsem paní Jirků otevřeně vylíčila svůj vztah s předchozí terapeutkou (závislost na ní, krize ve vztahu, idealizace x devalvace, opakované ukončování vztahu a následné vracení se..). Do skupiny jsem byla přijata. Když se ty samé problémy začaly objevovat na skupině, velmi rychle se mnou ztratila trpělivost, odtáhla se od mě a když se naskytla příležitost, zbavila se mě. Celkově její přístup hodnotím jako neprofesionální, neempatický, necitlivý.

• Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy