Hradišťská 14, Pardubice
ZUB-DENT, s.r.o.

Dobry den,ted sem prijel s mamkou od pani Jandove a stale nad tim premyslim a nejde mi to na rozum...meli jsme bolesti,ano,nevolali jsme si kvuli navsteve a rovnou jeli a mame pana doktora Rejdu,ktery tam nebyl,ze patky neordinuje,ale to jsme nevedeli..SESTRICKA pani Jandove si nas vylozene vychutnala,zeptala se na jmena,rekli jsme ji je,koukala....zjistila ze nejsme objednani a hned odpoved mame plno,co vam je?rekli jsme ze me kazy...no tak donesla diar,ze nas objedna!tak sem se ji zeptal zda nemuze vzit aspon mamku ze ma nateklou celou pusu a boli ji to!ze ja to hold budu muset vydrzet az me objedna!asi si muslela,ze sem se doma nudil a jel si jen tak a jeste po nocni smene sednout do ordinace odpocinout,jelikoz na me asi nevidela znamky bolesti,vysetrila me ,,na miste,,slovy:vy az priste,nejste bolestivy pripad!!!!asi mela rentgenove oci nebo co???!!!!nevim jak se pani sestricka jmenovala,ale sem z toho jejiho pristupu velice znechucen! :( mamku tedy na me prani zaridila,za to ji dekuji!a mamka rikala,ze pani Jandova je velice prijemna a super pristup k pacientovi.dekuji za pozornost.Jiri

Absolutně nejhorší zkušenost s paní zubařkou, injekce od ní je opravdu bolest, od jiných to člověk ani necítí. Naposledy mi píchla injekci, tak, že mi něco luplo v ústech a dost krve a na to mi bylo v pohodě sděleno, no jo, tak si vypláchněte.Nehledě na to, že injekce byla píchnutá jinam a zub, který byl spravován, tak pouhé jeho vrtání byla i přesto bolest, to jsem nikdy s injekcí nezažila. Své dítě bych k ní nezapsala, pokud by se mu něco podobného stalo, tak by měl asi trauma do konce života.