Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
20 názorů

P
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla na screeningu ve 20. týdnu, trochu víc ochoty by jí neublížilo. Byla bohužel nepříjemná už od příchodu do ordinace, skoro nic nám k vyšetření neřekla, natož nějaké potvrzení pohlaví atd..Musím říct, že nám vyšetření docela zkazila. Fotku nám sice udělal, ale je na ní vidět jen kousek obličeje..asi holt nevstala pravou nohou ráno..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Na ultrazvukové vyšetření jsem šla se strachem, ale překvapilo mě, jak paní doktorka byla příjemná a ochotná nám vše vysvětlit. Navíc našla u našeho miminka drobný, nevýznamný nález, ale i přesto nám udělala doplňující krevní vyšetření a vyloučili tím další komplikace pro vývoj miminka. Jsme ji velmi vděčni za její starostlivost a ochotu. Více takových zkušených a ochotných doktorů!


B
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekoložka, co může být. Moc příjemná, sympatická a stále dobře naladěná, výborná komunikace s pacienty. Na každou návštěvu se těším.. .a to tenhle obor nepatří k mým oblíbeným :-) Hezky se o mně starala během celého těhotenství. Jsem jí vděčná za ochotu a péči. Vřele všem doporučuji!


K
Ověřeny pacient

Zkušenějšího gynekologa jsem nepotkala. Na paní doktorku se mohu kdykoliv obrátit i s nejmenším problémem. Je empatická a poctivá. Nemám u ní pocit, že ji obtěžuji a okrádám její drahocenný čas. Jsem s ní velice spokojená.


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 3 rokem. Pokaždé mi dokáže pomoci i poradit. Je velkým odborníkem s lidským přístupem. Při různých zdravotních komplikacích a opakovaných potratech mě vždy dokázala podržet a dodat mi naději, že vše bude v pořádku. Nyní jsem v 5.měsíci těhotenství a nemohu si jí vynachválit. Vím, že jsme v dobrých rukou. Moc jí za všechnu péči děkuji.


B
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit, paní doktorka se Vám bude věnovat, zajímat se o Vás a rozhodně budete mít pocit, že jste v dobrých rukou. Vychází maximálně vstříc a odborně jí také není co vytknout.


Z
Ověřeny pacient

Moc fajn paní doktorka. Přešla jsem k ní před rokem od mého předešlého neochotného gynekologa. Jsme s ní velmi spokojena, je zkušená, ví co je potřeba vyšetřit a neodbyde mne slovy: " to je zybtečné, to bych neřešil". Já na paní doktorku nedám dopustit.


R

Paní doktorka je velmi schopná, laskavá, empatická. Jsem hodně stará pacientka a paní doktorka Drábková se ke mně chová mimořádně citlivě.


H

Chodím k paní doktorce cca 5 roků. Pomohla mi i se zcela nestandardními záležitostmi. Je taková jaká je, nepřetvařuje se a říká věci narovinu, takže chápu, že to někomu může být nepříjemné. Mě tento přístup naprosto vyhovuje, nemám ráda chození kolem "horké kaše", člověk se pak dokáže rychleji dostat do reality a jít dál. Když byl problém, který nemohla vyřešit, poslala mě (resp. sama mě objednala) na jiné specializované pracoviště, takže naprostá spokojenost. Velice dobře hodnotím také sestřičku, maximálně milá a perfekní přístup ve všem!


Byla jsem ve 20týdnu těhotenství upozorněna paní doktorkou Drábkovou na to,že jestli jsem zodpovědná matka,pak podstoupím odběr plodové vody z důvodu věku 36.
Dvě hodiny po odběru mi masivně odtekla plodová voda a do 10ti dnů jsme přišli podle výsledků odběrů o naprosto zdravého chlapečka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti