Stomatologie Kolin s.r.o
Kremličkova 990, Kolín

Umístění: Stomatologie Kolin s.r.o Jiný

Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme maximálně spokojení.
Zatím jsem asi neměl lepšíhostomatologa...

Umístění: Stomatologie Kolin s.r.o Jiný

Chodím k paní doktorce již několik let i s dětmi. Já po předchozích nehezkych zkušenostech s jinými zubaři. Líbí se mi, že vysvětlí co a jak, můžu i prodiskutovat, nedává amalgam a chápe, že někdo nechce používat fluorid, ma přehled, používá kofferdam. K dětem se chová moc hezky, líbí se mi styl její práce, dokázala zařídit to, že můj syn nemá strach ze zubaře a to je nejvíc. Je to jeho úplně první zubař/ka, šla na to přes hračky a vysvětlení úkonu.

Umístění: Stomatologie Kolin s.r.o Jiný

K paní doktorce chodíme celá rodina. Vzala nás před pár lety i s malými dětmi, což není samozřejmost.. Jedna z dcer bývala jako malá hysterická u všech lékařů. Paní doktorka si s ní užila dost, ale i tak byla vždy velmi milá a profesionální.. Dcera povyrostla a chová se dnes v ordinaci naprosto normálně. Obě dcery berou návštěvu úplně rutinně, mají paní doktorku rády.
Paní doktorka je pracovitá a velmi pečlivá. Nikdy mě od ní vrtání nebolí a nepotřebuji umrtvení, i když mi ho nabízí i během vrtání a opakovaně se ptá po celou dobu vyšetření. Dělá svoji práci velmi profesionálně. Ceny jsou naprosto normální, technologie moderní.. Rozhodně jí můžeme s manželem doporučit.
MgA. Anna Dolejší - ZUŠ Nymburk

Umístění: Stomatologie Kolin s.r.o Jiný

To je najhorše zážitky u zubaře, chodila jsem tam z 5letou dcerou a prostě hrůza ta jakoby doktorka Mariana Voskoboinyk vůbec neumí z dětma neumí s nima mluvit, neumí udělat tak aby ji dítě otevřelo pusu beze strachů, kdys se jí něco nelíbí normálně řekne že dnes nemá náladu dělat plomby dítěti, a ještě obviňuje normálně že já za to můžu že dcera má dírky v zubach i když jsem vždycky přivedlne vozila dceru na kontrolu a na pohotovost taky jen aby ji opravila zoubek , prostě nejhorší doktorka v Kolíně.

Umístění: Stomatologie Kolin s.r.o

K paní doktorce jsem přešla teprve nedávno, kdy jsem u zubaře dost dlouho nebyla, kvůli negativní zkušenosti s předchozími zubaři. Teď chodím do ordinace s úsměvem a odcházím s úsměvem. Poprvé od mých dětských let nemám strach ze zubaře. A jsem velmi spokojena s její odvedenou prací.