Adresa

Rybkova 9, Brno
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
34 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
G
Umístění: Praktický lékař Jiný

U pana doktora se vždy dlouho čeká. Je totiž hodně upovídaný a než si se všemi popovídá zebere to čas. Od pana doktora se chystám odejít, protože mi nevyhovují jeho způsoby léčby. Provede vyšetření, neodbyde ho, ale závěr je vždy takový nějaký, jak se na to nedá předepsat pilule, tak vás pošle domů s hrnkem čaje. K panu doktorovy dojíždím desítky km, tak se domnívám že takovou cestu neabsolvuji pro to aby mě poslal domů s čajem. Když jsem se dotazovala na možnosti ohledně často vyvrtnutého kotníku, řekl mi ať moc nesportuji a chodím jen po asfaltových cestách, že tam jeho doporučení končí. Pro představu je mi 29 let. Nehodlám se smířit s tím že toto je jeho řešení. Opravdu se hodlám ještě někdy projít po lese a i ten badminton bych ještě pár let hrála.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Umístění: Praktický lékař Jiný

Vždy profesionální přístup. Chodíme k němu celá rodina a jsme naprosto spokojeni. Pana doktora mohu jen doporučit.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař Nemoc

Třikrát a dost. Poprvé špatná diagnóza a špatná antibiotika. Zápal plic zjistili až po crp 130 a rentgenu. Podruhé mně napsal do potvrzení k ŘP brýle na řízení v autě- oční dr. změnila. Potřetí jsem byla objednaná na vakcínu proti chřipce, ale došla...Chci jiného doktora, tomuto už neveřím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař

I přes pozitivní komentáře, které se zde na pana doktora objevují, nemůžu s nimi úplně souhlasit. Je pravda, že pan doktor je usměvavý a milý. Ale mou diagnózu naprosto neodhadl a odbyl mě, že je to jen střevní chřipka a nikam mě neposlal a já pak skončila v nemocnici. Jednou mě přijde, že je v pohodě a jindy se mě stane, že mě odbyde a už chce, abych byla pryč. Je to samozřejmě o názoru, ale podle mě si toto dobrý doktor nemůže dovolit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Svědomitý, důsledný, příjemný. Chodí k němu celá moje rodina. Neznám problém. Za roky péče se můj lékař stal i přítelem, kamarádem.


Z
Ověřeny pacient

žádný problém,vždy vyřeší co je potřeba,abych se cítil lépe a aby se můj stav zlepšil.Chodím sem léta a nikdy nebyl problém.


M
Ověřeny pacient

Já mám jen velice dobré zkušenosti.Nikdy jsem neměl problém.A vy co si jen stěžujete,máte přece svobodnou volbu lékaře,ne?


Ověřeny pacient

Dobrý den, překvapují mne negativní hodnocení tohoto lékaře. I mne "zdědil" po Dr. Kaňové, ale na jeho péči si nemohu stěžovat, naopak: vyšetření mi přijdou důkladná a komplexní, několkrát jsem dostala upozornění na potřebu preventivní prohlídky i na procházející tetanovku, při vyšetření mám pocit, že nejsem jen pasívní pacient, ale že jde o vzájemnou komunikaci s oboustrannou snahou o dobrý výsledek. Pravda, zatím potřebuji lékaře (i přes vyšší věk) docela málo. JB


Báááječný lékař, vždy příjemný,...


Skvělý doktor


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti