Privátní zubní lékař
Kvítková 124, Zlín

Umístění: Privátní zubní lékař Jiný

Perfektní lékařka, milý člověk. Vždy příjemná, usměvavá, při ošetření si s vámi povídá, vše vysvětlí, poradí, doporučí, jak o zuby pečovat. Prostě je to moje paní zubařka! Ordinace s nejmodernějším vybavením, pokaždé nějaká novinka, všude čisto. Příjemná a ochotná sestřička. Děkuji za super péči!

Umístění: Privátní zubní lékař Jiný

Paní zubařka je nejlepší ze všech doktorů, které navštěvuji. Je velmi lidská, příjemná a milá. Vždy se k ní na kontrolu těším.

Nejlepší zubařka a skvělí člověk jakého známe ! Chodíme k němu celá rodina a dokonce dobrovolně i moje dvě děti.Takových lidí vice, tak svět je hned veselejší .Děkujeme za vaše zlaté ručičky a zlaté srdíčko.

Lepšího zubaře si skutečně nedovedu představit. Profesionální, lidský a citlivý přístup. Bezkonkurenční.

Paní doktorka je dobrá lékařka ,jen ta sestřička tomu nerozumím neochotná ,špatná hygiena.Všimejte si prosím ,mezi dveřma do čekárny ,zvedáním telefonu a asistenci lékařce,jak často si umývá ruce???

Paní Zubařka. Od té doby, co k ní pravidelně chodím na kontroly, se nebojím zubařky (mojí). Ale o tom ,mě přesvědčila svým citem v rukách a k pacijentovi. Pán Bůh zaplať za ni. Děkuji.

K paní doktorce chodím již několik a let a jsem velmi spokojena. Vždy milá, předem popíše, co a proč bude dělat, citlivý přístup. Předem vím, kolik budu platit a nabídne vždy i levnější variantu společně se svým názorem na její výhody a nevýchody. Díky ní, jsem se přestala bát zubaře.

Dobrá lékařka - stomatoložka, ale v poslední době tak trochu špatný až neochotný přístup - hlavně její sestra. Asi by to chtělo změnu.

C

stručně a jasně... je nejlepší!

Nejlepší zubní lékařka ve Zlínském kraji a možná vůbec. Má úžasný přístup k pacientům. Ať už k dětem, tak i k dospělým. Je dokonale sehraná se svou sestřičkou. Je milá, přívětivá, vždy pozitivní. Přátelé a i známí mají s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Všem vřele doporučuji.