Praktický zubní lékař
Unhošťská 2533, Kladno

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Celý život jsem se zubaře bál, nebyl nikdo, kdo by Mě přesvědčil o tom, že se bát nemám a že u zubaře to není jen "bolí bolí". A hle, jde to! Pan doktor dokázal nemožné, přesvědčil Mě, jak svým přístupem, tak i přístupem sestřičky, dochvilností a hlavně kvalitou odvedené práce. Opravdu smekám a děkuji za to, že mohu být ve Vaší péči.

Nelepší zubař, co znám...Doporučuji každému, kdo se bojí zubaře, Nikdy mě u něj nic nebolelo a k zubaři už se od té doby nebojím docházet.

Pan doktor je milý,šikovný,pracuje bez bolestí.sestřička je milá a usměvavá..Ráda k nim chodím bez strachu..

Výborný lékař! Nemůžu vynachválit, ceny proti Pražským klinikám (,které si i za reklamaci nechavají platit) super! Bezbolestné odstranění kazu, jen bohužel pochopitelně narváno hodně dlouho dopředu.

úplně skvělý, jak pan doktor, tak sestřička, tak prostředí.Vždy jsem k zubaři chodila se strachem a tady?Vůbec úplně v klidu, ikdyž jsem věděla, že mě čeká dlouhá cesta k opravě zubů po mé bývalé paní doktorce, bylo to opravdu v pohodě.

Já jsem s panem doktorem moc spokojená, sestřička milá i péče dentální hyg. skvělá, vše mi vysvětlí co budou dělat a proč, pan doktor je velmi opatrný aby nic nebolelo. Vždy jsem ze zubařů měla hrozný strach, teďka je to v pohodě. Budeme tam chodit i s dětmi, které čeká první návštěva zubního lékaře.

Pan doktor je velmi šikovný - udělal mi zoubky jedna radost. Vždy je vstřícný. Jediná nevýhoda je, že je poměrně drahý oproti ostatním - ale zase používá kvalitnější materiály.

Pan doktor je velmi šikovný, umí, také vše vysvětlí. Jen mi na něm velmi mrzí, že to neumí s dětmi a nemá s nimi trpělivost.

K panu doktorovi jsem s pláčem utekla od své zubařky Landové(mimochodem tu opravdu nedoporučuji)s vleklou bolestí zubu.Pan doktor mě ošetřil a hned druhý den bylo po bolesti.Je velice šikovný,svou práci neodbývá,moderní,vstřícný,vzbuzuje důvěru.Sestřička je moc milá a příjemná-žádný mračoch.Proto tuto ordinaci vřele doporučuji!

S přístupem pana doktora i sestřičky jsem velmi spokojená. Z počátku jsem si musela zvyknout, že se musím hned ještě před zákrokem ptát kolik za zákrok zaplatím, jelikož se to předem, jak ostatní píšou, nedozvím.

Teď jen doufám, že se konečně skamarádí s mým synem a ten mu konečně zase zoubky ukáže. Tohle nám trošku "hapruje"