Dělnická 24a/1485, Havířov
ReDIam s.r.o., interní, revma.,diabet.

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

K paní Dr.Kerzlové chodím zhruba rok. Za tu dobu jsem mohl poznat, jaká paní doktorka ve skutečnosti je. Určitě bych vyzdvihl její porozumění, lidský přístup a starostlivost. Vždycky si mne ráda vyslechne, pomůže a poradí. Má skvělý přehled v oboru i pochopení pro životní situace pacienta, které nesouvisí s léčbou. Co se týče léčby samotné a její diagnostiky, jsem také maximálně spokojený. Výsledky jsou, díky její předepsané medikaci a edukaci, naprosto skvělé. Opravdu mohu s klidným svědomím doporučit.

lékařka, která má na každého pacienta čas, dúkladná,vyslechne ,poradí. Odborník s lidskám přístupem Iva

Ano, souhlasím, je velice dobrou lékařkou, je odborně na výši a své práci i pacientům rozumí, je velice příjemnou a hezkou ženou

vlídné přijetí a pochopení pro pacienty, spolupráce s pacientem, motivace k léčbě, vysvětlení problému stanovení cíle a perspektivy.

MUDr. Kerzlová - je velmi výborný lékař. Chodím k ní už docela hodně let a jsem velice spokojena. Paní doktorka je ochotna konzultovat problémy i v soukromých hodinách přes telefon a bere pacienta jako sobě rovného. Člověk může říct pravdu a nemusí si nic vymýšlet. Velice doporučuje!

Velmi dobrá lékařka s mimořádně lidským a citlivým přístupem k pacientům. Chtěla bych také vyzdvihnout její odborné znalosti, které jsou na vysoké úrovni. Paní doktorku mohu s čistým svědomím všem pacientům doporučit. Lékařů jako je ona, je velmi málo.

Velmi zodpovědný a krásný přístup k pacientům bez arogance, skvělá starostlivost a velmi dobré výsledky léčby

v oboru diabetologie v mém případě dobrá diagnostika a následná léčba