FN Brno
Obilní 11, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Hledala jsem psycholožku, protože jsem řešila psychosomatický problém. První sezení zcela k ničemu, protože se vyptávala jen na úvodní otázky typu rodiče, partner, sourozenci, sex... a odeslala mě na odborná vyšetření, protože "na základě jejích zkušeností a znalostí jsou moje domněnky od psychickém podmínění zdravotního stavu totální nesmysl". Bez těchto vyšetření nebyla ochotná postupovat dál, dát mi sebemenší radu. Svou povýšenost naznačovala tím, že moje vlastní zkušenosti s mým vlastním tělem byly nesmysl, případná alternativní medicína byly nesmysl, jedině "tvrdá klasická medicína" je to pravé. (Na co pak psycholožku?) Její chování a její nezájem na to, že mě diskuse s ní dostává na dno (psychické i fyzické), byly docela traumatizující. Včas jsem to vzdala a pomocí znamylekar.cz jsem si našla jinou psycholožku, která sice nepracuje na pojišťovnu, ale pracuje zase tak, že už první sezení mělo smysl. A ta další také.

V porodnici jsem ležela před 24 lety ze začátku těhotenství, měla jsem mít klidový režim, nevím proč si mě vybrala paní docentka, zřejmě jsem se jí hodila, byla jsem tehdy starší rodička (35 let). Vůbec jsem o její pohovor nestála, nyní bych ho již odepřela. Nevím, čím mně chtěla pomoci, když se ptala mimo jiné, jestli mně vadí, že můj manžel je mladší. Proč by mně to mělo vadit? Měla jsem rizikové těhotenství a měla jsem být v klidu a ne chodit zbytečně z patra k paní psycholožce a zpět po schodech nahoru. Naštěstí vše dobře dopadlo, ale ještě teď jsem z ní rozrušená.

Tři dny u mě vyvolávali porod, v noci místo spánku mě stěhovali, nespala jsem a přes 3 dny měla bolesti. Nakonec při mém vyčerpání zvolili možnost císařského řezu. Pak přišel neúspěch z kojení a silná žloutenka mého miminka, což mi způsobilo logicky lítost a slzy. Místo pomoci s kojením mě mladá doktorka odeslala k pí docentce. Ta nechtěla chápat, že za mé slzy může vyčerpání a neschopnost kojit, vyptávala se mě na mou rodinu a z 5 let starého rozvodu mých rodičů dělala příčinu mého stavu. Pitvala se neustále v mých rodičích a mém partnerovi, prý proč si mě ještě nevzal? Nakonec tomu nasadila korunu a místo té pomoci s kojením jsem se dočkala opaku. Pokud do druhého dne nepřestanu být lítostivá, odstaví mě z kojení úplně a nasadí mi antidepresiva. Údajně to byl záměr, abych se sebrala. No nevím, kdyby mě nepodpořil partner, sestra a mamka, asi bych nekojila vůbec. Mám z toho malé trauma doteď a díky tomu příště na Obilní trh nepůjdu.

Byla jsem u ní jako žákyně II.stupně ZŠ,, taky mi nepomohla, připadalo mi, že zlehčuje moje tehdejší problémy, bude to už pomalu 30let a ten nepříjemný dojem z paní doktorky ve mně zůstal.Nerozpoznala u mě nástup vážné manio-depresívní choroby. Je ale možná, že sama už je dneska někde jinde. člověk se vyvíjí, taky je jen člověk a vždycky nemá svůj den.

Báječná žena, jako člověk i jako lékařka!Profesionální přístup,člověk na svém místě.

znám paní docentku a jde o mimořádnou a báječnou osobnost,která je nejen obětavá,ale extratřída,moc mnoha lidem pomohla.