Adresa

Zubní lékařka
Sadová 2526, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Zubní lékařka Jiný

Paní doktorka je kompetentní, velmi schopná, pečlivá, lidská a ochotná. Cením si na ní to, že svůj přístup k oboru modernizuje. Má také výbornou spolupráci s odbornými pracovišti. Doporučuji. Kéž by byli všichni lékaři takoví. Dáváme to nejvyšší hodnocení.

Ověřený profil
Umístění: Zubní lékařka

Už od dětství trpím panickou hrůzou ze zubařů. Ovšem díky této skvělé zubařce se vše změnilo. Už několik let jsem maximálně spokojená, k zubaři přicházím naprosto v klidu a ne ve stresu a se strachem. Ochota, skvělý a lidský přístup. I u zubaře se můžete cítit uvolněně, i přesto, že jde třeba o závažnější problém :) Nevím, jak to dělá, ale děkuju za to!

S
Ověřený profil

Vynikající! Jsem naprosto spokojen.

Naprosto skvělá zubařka, i když jsem se odstěhovala o 300km, stoji za to dojíždění. Vždy to při objednání zohledňuje, poskytuje kompletní preventivní péči, nic nezanedbá.

Velmi pečlivá a citlivá lékařka, profesionální, nic neponechá náhodě. Nejlepší zubní lékařka, jakou jsem kdy měla, vřele doporučuji.

A
Ověřený profil

Je výborná! Naprostý profesionál, zájem o obor, pacienta, poskytuje špičkové služby, má dobře rozvržen čas pro jednotlivé pacienty. Chodíme i s tříletým synem, naprostá spokojenost!!! (Doufám, že se společně propracujeme až do důchodového věku :-)

P

Vynikající ve všem, co dělá.

P

Příjemné prostředí, dobře odvedená práce, zájem o obor a hlavně lidi!!!! Nemusí se vůbec stydět za odvedenou práci, proto můžu upřímně doporučit. Věnuje se jak zubům, tak dásním - prostě profesionální přístup.

P

Mám paranoický strach ze zubařů. U této hodné a milé paní doktorky, ne!

K

Máte-li strach z bolesti, mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti