Lukáš Mer, zubař Ostrava

MUDr. Lukáš Mer

Zubař Více

Na Hradbách, 2632/18, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Hotovost

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Perfektní pan zubař. Mohu jen doporučit. Vždy se snažil problém vyřešit,aby mě to bolelo co nejméně. Jiného zubaře už bych nechtěla. Jsem velice spokojená.

O
Umístění: Praktický lékař stomatolog Prevence

Vystřídal jsem mnoho zubařů, pochopitelně nikde jsem nebyl více spokojený než u pana doktora Mera, proto jsme s celou rodinou u něj do teď.
Profesionální, lidský, příjemný přístup v pěkné, nové a klidné ordinaci s příjemnou atmosférou, doktor na pravém místě!

Dobrý den,pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný k pacientům,je odborník na pravém místě.Gresek

Naprostá spokojenost jak s panem doktorem, tak se sestřičkou. Chodíme k němu s partnerem a oba jsme spokojeni na 105% !!! Nedáme na něj dopustit.

Pan doktor je dobrej.. Ale sestra katastrofa!!!

Pan doktor je opravdu profesionál. chodí k němu celá má rodina (a zanedlouho se připojí i nejmladší členka, jen co jí vyleze o něco více zubů) a nemůžeme si na nic stěžovat. Mám zuby dobré a když se mi po těhotenství zkazila sedmička a udělal se tam zánět, pan doktor se vzhledem k pozici zubu rozhodl pro extrakci. Vše mi vysvětlil, zdůvodnil, byl opatrný, nespěchal za každou cenu a když mne cokoli bolelo, přestal, upravill dávku sedativ, počkal až zaberou a pak se zase pustil do práce. Po zákroku chtěl vědět jak se cítím a zda mne něco nebolí, vysvětlil mi následující péči a co mám dělat když se mi něco nebude líbit. nebo se rána nebude hojit tak, jak má. Prostě lidský přístup a pečlivost především.
Možná pan doktor působí na první pohled chladně a odměřeně, ale pokud jej trochu poznáte a nebojíte se s ním mluvit a ptát se, je velice milý, ochotný a uvloněný.

Nemohu souhlasit s negativními názory. Dr. Mer je jedním z nejlepších lékařů (nejen stomatologů) které jsem za svých 38 let poznal. Vždy se snaží odvést 100% práci a v mém případě tomu tak vždy bylo.
Jeden případ za všechny. Po zákroku se mne dotázal, zda je vše v pořádku? Mou odpověď "snad ano" (říkal jsem si, že si po předchozích problémech u jiného lékaře budu spokojen s čímkoli, co bude jen o chlup lepší), komentoval slovy, že to musí být 100procent v pořádku a pokud se mi to tak nejeví, je potřeba abychom vše doladili k mé naprosté spokojenosti.
Mohu říci, že 95% lékařů by se spokojilo s odpovědí "snad ano" a dál by neřešili. I tento detail je jedním z atributů, kterými se mimo jiných Dr. Mer odlišuje od většiny lékařů, které jsem v minulosti navštívil. Petr M.

Jsem u pana doktora nová pacientka zatím nemohu hodnotit všechnu práci ale vstřícnost,lidskost a ochota mu rozhodně nechybí to už nyní je hodnoceno za sto bodů .Važte si stomatologů nejsou a nebudou..........(už nyní jsem velice spokojená ještě napíšu).

Nemohu souhlasit s níže uvedeným názorem, před lety jsme měla velký problém s "trojkou"nahoře, díky panu doktorovi, ji stále mám. Než jsme se stala jeho pacientkou jsem u jiných stomatologů měla pocit, že jsem vůči injekcím na umrtvení jsem imunní. Jak to, že u pana doktora fungují???Je to kvalitní odborník.A nepíši tady často...

Stomatolog MuDr. Lukáš Mer je jeden s nejlepších zubařů co jsem zažil. Od malička jsem vystřídal asi 10 zubařů a bohužel bez úspěchu. Až na jedno doporučení jsem šel pánu doktorovi , protože jsem již nemohl vydržet bolest zubů a to z důvodů , že jsem měl panickou hrůzu ze zubaře. Jak jsem odcházel z ordinace tak poprvé jsem se těšíl na další prohlídku. Závěr: pro mne je to špičkový zubař, který dělá profesionálně svoji práci. Děkuji