Lukáš Mer, zubař Ostrava

MUDr. Lukáš Mer

Zubař Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Českobratrská 2227/7, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

O
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Prevence

Vystřídal jsem mnoho zubařů, pochopitelně nikde jsem nebyl více spokojený než u pana doktora Mera, proto jsme s celou rodinou u něj do teď.
Profesionální, lidský, příjemný přístup v pěkné, nové a klidné ordinaci s příjemnou atmosférou, doktor na pravém místě!


M
Ověřeny pacient

Dobrý den,pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný k pacientům,je odborník na pravém místě.Gresek


P
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost jak s panem doktorem, tak se sestřičkou. Chodíme k němu s partnerem a oba jsme spokojeni na 105% !!! Nedáme na něj dopustit.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor je dobrej.. Ale sestra katastrofa!!!


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu profesionál. chodí k němu celá má rodina (a zanedlouho se připojí i nejmladší členka, jen co jí vyleze o něco více zubů) a nemůžeme si na nic stěžovat. Mám zuby dobré a když se mi po těhotenství zkazila sedmička a udělal se tam zánět, pan doktor se vzhledem k pozici zubu rozhodl pro extrakci. Vše mi vysvětlil, zdůvodnil, byl opatrný, nespěchal za každou cenu a když mne cokoli bolelo, přestal, upravill dávku sedativ, počkal až zaberou a pak se zase pustil do práce. Po zákroku chtěl vědět jak se cítím a zda mne něco nebolí, vysvětlil mi následující péči a co mám dělat když se mi něco nebude líbit. nebo se rána nebude hojit tak, jak má. Prostě lidský přístup a pečlivost především.
Možná pan doktor působí na první pohled chladně a odměřeně, ale pokud jej trochu poznáte a nebojíte se s ním mluvit a ptát se, je velice milý, ochotný a uvloněný.


Nemohu souhlasit s negativními názory. Dr. Mer je jedním z nejlepších lékařů (nejen stomatologů) které jsem za svých 38 let poznal. Vždy se snaží odvést 100% práci a v mém případě tomu tak vždy bylo.
Jeden případ za všechny. Po zákroku se mne dotázal, zda je vše v pořádku? Mou odpověď "snad ano" (říkal jsem si, že si po předchozích problémech u jiného lékaře budu spokojen s čímkoli, co bude jen o chlup lepší), komentoval slovy, že to musí být 100procent v pořádku a pokud se mi to tak nejeví, je potřeba abychom vše doladili k mé naprosté spokojenosti.
Mohu říci, že 95% lékařů by se spokojilo s odpovědí "snad ano" a dál by neřešili. I tento detail je jedním z atributů, kterými se mimo jiných Dr. Mer odlišuje od většiny lékařů, které jsem v minulosti navštívil. Petr M.


Ověřeny pacient

Jsem u pana doktora nová pacientka zatím nemohu hodnotit všechnu práci ale vstřícnost,lidskost a ochota mu rozhodně nechybí to už nyní je hodnoceno za sto bodů .Važte si stomatologů nejsou a nebudou..........(už nyní jsem velice spokojená ještě napíšu).


Ověřeny pacient

Nemohu souhlasit s níže uvedeným názorem, před lety jsme měla velký problém s "trojkou"nahoře, díky panu doktorovi, ji stále mám. Než jsme se stala jeho pacientkou jsem u jiných stomatologů měla pocit, že jsem vůči injekcím na umrtvení jsem imunní. Jak to, že u pana doktora fungují???Je to kvalitní odborník.A nepíši tady často...


Stomatolog MuDr. Lukáš Mer je jeden s nejlepších zubařů co jsem zažil. Od malička jsem vystřídal asi 10 zubařů a bohužel bez úspěchu. Až na jedno doporučení jsem šel pánu doktorovi , protože jsem již nemohl vydržet bolest zubů a to z důvodů , že jsem měl panickou hrůzu ze zubaře. Jak jsem odcházel z ordinace tak poprvé jsem se těšíl na další prohlídku. Závěr: pro mne je to špičkový zubař, který dělá profesionálně svoji práci. Děkuji


Toto hodnocení by mělo být za 4 body, protože k němu chodíme celá rodina. Jedná se o lékaře na svém místě. Navrhne možnosti, vyjádří svůj názor a hlavně provede perfektně svou práci. A to i složité zákroky. Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti