Adresa

Praktický lékař stomatolog
Na Hradbách, 2632/18, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Doktor čekající až pacienta něco bolí a pak teprve problém řeší.Věci které by mohl řešit díky lepší prevencí již v zárodku nechává dojít do stavu, který dělá situaci jen horší, komplikovanější a dražší. Způsob provádění zákroků, nepartří k nejmodernějším, čímž opět značně přispívá k problémům v budoucnu. O RTG si člověk musí říct a nějaké vyhodnocení se stejně nekoná. O dentální hygieně jsem od pana doktora nikdy neslyšel. Chtělo by to trochu inovace a návštěvu modernějšího pracoviště. Chápu, že pacienti co jsou zvyklí na "záplaty" a trhání to může být přijatelný příspup, já už k této generaci nepatřím.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Perfektní pan zubař. Mohu jen doporučit. Vždy se snažil problém vyřešit,aby mě to bolelo co nejméně. Jiného zubaře už bych nechtěla. Jsem velice spokojená.

O
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog Prevence

Vystřídal jsem mnoho zubařů, pochopitelně nikde jsem nebyl více spokojený než u pana doktora Mera, proto jsme s celou rodinou u něj do teď.
Profesionální, lidský, příjemný přístup v pěkné, nové a klidné ordinaci s příjemnou atmosférou, doktor na pravém místě!


M
Ověřený profil

Dobrý den,pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný k pacientům,je odborník na pravém místě.Gresek


P
Ověřený profil

Naprostá spokojenost jak s panem doktorem, tak se sestřičkou. Chodíme k němu s partnerem a oba jsme spokojeni na 105% !!! Nedáme na něj dopustit.


B
Ověřený profil

Pan doktor je dobrej.. Ale sestra katastrofa!!!


K
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu profesionál. chodí k němu celá má rodina (a zanedlouho se připojí i nejmladší členka, jen co jí vyleze o něco více zubů) a nemůžeme si na nic stěžovat. Mám zuby dobré a když se mi po těhotenství zkazila sedmička a udělal se tam zánět, pan doktor se vzhledem k pozici zubu rozhodl pro extrakci. Vše mi vysvětlil, zdůvodnil, byl opatrný, nespěchal za každou cenu a když mne cokoli bolelo, přestal, upravill dávku sedativ, počkal až zaberou a pak se zase pustil do práce. Po zákroku chtěl vědět jak se cítím a zda mne něco nebolí, vysvětlil mi následující péči a co mám dělat když se mi něco nebude líbit. nebo se rána nebude hojit tak, jak má. Prostě lidský přístup a pečlivost především.
Možná pan doktor působí na první pohled chladně a odměřeně, ale pokud jej trochu poznáte a nebojíte se s ním mluvit a ptát se, je velice milý, ochotný a uvloněný.


Nemohu souhlasit s negativními názory. Dr. Mer je jedním z nejlepších lékařů (nejen stomatologů) které jsem za svých 38 let poznal. Vždy se snaží odvést 100% práci a v mém případě tomu tak vždy bylo.
Jeden případ za všechny. Po zákroku se mne dotázal, zda je vše v pořádku? Mou odpověď "snad ano" (říkal jsem si, že si po předchozích problémech u jiného lékaře budu spokojen s čímkoli, co bude jen o chlup lepší), komentoval slovy, že to musí být 100procent v pořádku a pokud se mi to tak nejeví, je potřeba abychom vše doladili k mé naprosté spokojenosti.
Mohu říci, že 95% lékařů by se spokojilo s odpovědí "snad ano" a dál by neřešili. I tento detail je jedním z atributů, kterými se mimo jiných Dr. Mer odlišuje od většiny lékařů, které jsem v minulosti navštívil. Petr M.


Ověřený profil

Jsem u pana doktora nová pacientka zatím nemohu hodnotit všechnu práci ale vstřícnost,lidskost a ochota mu rozhodně nechybí to už nyní je hodnoceno za sto bodů .Važte si stomatologů nejsou a nebudou..........(už nyní jsem velice spokojená ještě napíšu).


Ověřený profil

Nemohu souhlasit s níže uvedeným názorem, před lety jsme měla velký problém s "trojkou"nahoře, díky panu doktorovi, ji stále mám. Než jsme se stala jeho pacientkou jsem u jiných stomatologů měla pocit, že jsem vůči injekcím na umrtvení jsem imunní. Jak to, že u pana doktora fungují???Je to kvalitní odborník.A nepíši tady často...


Došlo k chybě, zkuste to znovu