Ambulance klinického psychologa
Dykova 26, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ambulance klinického psychologa Osobní krize

Pan Běťák mi během několika sezení v průběhu 5 let opakovaně pomohl překonat krizová období. Je to zkušený profesionál a poctivý člověk.

Tohoto pana doktora neznám (aspoň zatím ne), píšu sem jen proto, že bych rád poděkovat panu Karlovi, který sem přispěl s pár svými názory na doktora. Pan Karel mě obveselil svým pro mě zcela novým souslovím "soustředný člověk". Chtěl bych mu tedy touto cestou velmi poděkovat, že mi zpestřil můj jinak vcelku šedivý život. Soustředný člověk, to si musím pamatovat, až budu chtít někoho ohromit, rozhodně se s tím vytasím. :-)

Opravdu velmi dobrý, muži ho berou.Doporučuji.Budařová Olga

Je lidský, moudrý,

Pana Běťáka navštěvuji s přestávkami už pět let. Považuji ho za odborníka, skutečně výtečného člověka. Má obrovské renomé mezi brněnskými kolegy. Pomáhá mi porozumět sama sobě a hledat hlavní spouštěče mých problémů. Jsem mu vděčná za jeho rady a pozitivní vliv.

Komentáře pana Běťáka k mým snům mi velice pomohly orientovat se ve vlastním světě a naslouchat trpělivěji signálům z vlastního podvědomí. Vůbec mi to nepřipadalo směšné, jak jsem četl v některém z předešlých komentářů. Myslím, že dotyčná osoba, které to připadalo směšné, žije svůj život jen napůl, když nebere sny na vědomí.

Vynikající psycholog.
Docházím k němu skoro deset let.
Velice pečlivě naslouchá.
Dokáže dát zajímavou radu, řešící hodně věcí.
Z jeho terapií si dělám zápisky.

Lukáš Vlček, Brno

učený, pozorný, klidný, užívá humor, s velkou zkušeoností

pan Dr Běťák mě po dobu, co jsem navštěvoval jeho skupiny nebo jsem si s ním osobně povídal, dal mnohé, naučil mě sebe sama a své vztahy vidět reálně a klást si pozitivně otázky vedoucí k odpovědi. Cítil jsem po celou dobu jeho nemalou podporu a vstřícnost. Na něčem podobném jsme se shodli s přáteli, kteří s ním mají osobní zkušenost.
Ani mě nevadilo, jak někdo níže píše, že někdy vzal telefon při sezení .. některé akutní případy nebo rodina to zajisté vyžadují.

Nezapomenutelná renesanční osobnost s výraznou empatií,smyslem pro humor,poezii,hudbu, výtvarno. Ví,co dělá a u m í . Navíc je skromný,ani trochu sebestředný.
alena vávrová
františkovy lázně