Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Husova 1647, Teplice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K paní doktorce jsme chodili s dcerou než jsme se přestěhovali. Můžu ji i vřele doporučit. Je opravdu moc milá, vždy nám pomohla. Paní sestřička je také milá. Nikdy nebyl žádný konflikt, opravdu můžu jen doporučit.

Velmi dobra doktorka a sestřička, doporučuji.

Nejskvělejší dětská lékařka

Je to nejmilejší a moc dobrá paní doktorka,doporučuji!!!!

Sice mi trochu vadí,že se před ní musim svlíkat ve svých 17letech do kalhotek,ale budiž.Je celkem příjemná i sestřička.

Paní doktorka je v pohodě, ale sestra by se občas mohla více usmívat, jak nemá náladu, jde z ní strach.. Paní doktorka je výborná, s dětmi si vždy povídá a umí zahnat jejich strach. Což je moc dobré.

Paní doktorka, je nejlepší na světe
a chodil do mala až do 18 let byli sem skokojenej

Paní doktorka léči děti, ne dospělé!!!

X

Paní doktorka Moravcová je praktický lékař pro dospělé - jen pro info pro minulého hodnotitele.

Příjemná, milá, velmi dobrá doktorka. Chodili jsem k ní s oběma dětma a ta starší dospělá lituje, že musela přestoupit k dospělákovi, nejraději by se vrátila k dětské paní doktorce. Vše vysvětlí, je milá a děti jí mají opravdu rády. Znám jí už hodně let a opravdu moc doporučuji,vždy se snaží při nějakém problému udělat všechna vyšetření, když náhodou byla sama nepřítomna, tak jsme chodili k jiným lékařům, kteří ji zastupovali, ale s naší paní doktorkou Moravcovou se nemohli srovnávat. Opravdu ji jako dětskou lékařku doporučuji.