Praktický lékař pro děti a dorost
Socháňova 1221/25, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost nemoc syna

Paní doktorka je nejlepší pediatr kterého jsem mohla pro syna vybrat. Vždy poradí pomůže a hlavně uklidní. Mohu jen doporučit :) Muj syn se k paní doktroce těší a to doktory nesnáší :)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Doporučení

Neměla jsem a nemám jedinou výtku. Jak na paní doktorku tak na sestřičku. Moje děti nemají absolutně žádný problém s docházením ke své paní doktorce,naopak,když se stane,že tam jdu třeba se synem sama tak je dcera nazlobená ,že chtěla jít také a to jí bude jedenáct. Většinou se hodnoty lékařů prokáží až když dětem opravdu něco je a to u této lékařky se potvrdilo. Není to úplné drama ,syn měl náběh na zápal plic a hrozila mu hospitalizace v nemocnici,ale díky podchycení paní doktorky se tomu vyhnul. Od jednoho roku mu permanentně tekla krev z nosu ,takovým způsobem,že to nešlo zastavit. Byli jsme okamžitě posláni do nemocnice na odběry krve,ORL specialista a po několika dnech jsme měli jistotu,že nic závažného to není(měla jsem strach z toho nejhoršího-jsem zdravotní sestra) jen špatné ,náchylné žilky v nose. Suma sumárum nikdy nic nepodcenila a vše řešila důkladně a šetrně k dítěti. Už mám zkušenosti s vícero pediatry ,ale tahle je nejlepší ,kterou jsem kdy potkala,samozřejmě i včetně sestřičky,tu nesmíme opomenout :-).

Vyborna lekarka a moc mila a spolehliva sestricka. K pani doktorce Havelkove jsem se prihlasila na doporuceni zname, chodim k ni s obema syny a jsem moc spokojena. Vzdy vse poradne vysvetli, nic nepodcenuje, s detmi betvadne komunikuje a kdykoli i vecer a o vikendu zavolam, je ochotna a pripadne prijizdi i domu.

Paní doktorka Havelková se obecně jeví - a jistě je - velmi milá a vstřícná. Bohužel po dvou letech máme spoustu výhrad: nikdy není dost času na probrání všetečných dotazů maminky novorozence, sestřička neustále honí čas a několikrát nás v podstatě vyhodila z ordinace tím stylem, že už zavolala do ordinace další dítě, ačkoli jsme potřebovali s doktorkou něco probrat... když jsme si postěžovali, "setřela" nás s tím, že času je málo a dětí moc! Když doktorce zavolám a chci se zeptat na názor (pokud malou něco trápí), sestra mi v 90% ani doktorku nedá k telefonu a naprosto s přehledem mě "vyřídí", takže nemám ani šanci slyšet názor lékaře... Po dvou letech jsme se rozhodli změnit lékařku, protože ten věčný shon a nedostatek času je víc než podstatný obzvláště pro prvorodičku :(

S paní doktorkou a jejím přístupem jsme moc spokojeni. Už několikrát jsme volali SOS o víkendu a paní doktorka je vždy ochotná, poradí, pokud může i přijede. Mockrát jsem jí už doporučila a všichni jsou opravdu spokojení.

Pani doktorka podcenila příznaky choroby,které se v její ordinaci momentálně neprojevily a místo odběrů krve, které by ihned prokázaly onemocnění, "nesmyslně" posílá na jiná "zbytečná" vyšetření. Podotýkám,že příznaky jasně svědčily pro dané onemocnění. Ale oceňuji snahu.

Pani doktorka naprosto uzasna. Dokonala a skvela. A sestricka take. Muzu rict, ze jako mala jsem si prozila dost po nemocnicich ale k pani doktorce jsem chodila rada... Proste jinak nez velmi dobre dat nemohu.....

Jedním slovem - úžasná.

výborná pediatrička

K paní doktorce jsem chodila celé dětství já a můj syn tam chodí také. Tedy já tam s ním chodím, je mu 10 měsíců.