Ludmila Havelková, pediatr Praha

MUDr. Ludmila Havelková

Pediatr

20 názorů

Uložit


Adresa

Socháňova 1221/25, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost nemoc syna

Paní doktorka je nejlepší pediatr kterého jsem mohla pro syna vybrat. Vždy poradí pomůže a hlavně uklidní. Mohu jen doporučit :) Muj syn se k paní doktroce těší a to doktory nesnáší :)


I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Doporučení

Neměla jsem a nemám jedinou výtku. Jak na paní doktorku tak na sestřičku. Moje děti nemají absolutně žádný problém s docházením ke své paní doktorce,naopak,když se stane,že tam jdu třeba se synem sama tak je dcera nazlobená ,že chtěla jít také a to jí bude jedenáct. Většinou se hodnoty lékařů prokáží až když dětem opravdu něco je a to u této lékařky se potvrdilo. Není to úplné drama ,syn měl náběh na zápal plic a hrozila mu hospitalizace v nemocnici,ale díky podchycení paní doktorky se tomu vyhnul. Od jednoho roku mu permanentně tekla krev z nosu ,takovým způsobem,že to nešlo zastavit. Byli jsme okamžitě posláni do nemocnice na odběry krve,ORL specialista a po několika dnech jsme měli jistotu,že nic závažného to není(měla jsem strach z toho nejhoršího-jsem zdravotní sestra) jen špatné ,náchylné žilky v nose. Suma sumárum nikdy nic nepodcenila a vše řešila důkladně a šetrně k dítěti. Už mám zkušenosti s vícero pediatry ,ale tahle je nejlepší ,kterou jsem kdy potkala,samozřejmě i včetně sestřičky,tu nesmíme opomenout :-).


M
Ověřeny pacient

Vyborna lekarka a moc mila a spolehliva sestricka. K pani doktorce Havelkove jsem se prihlasila na doporuceni zname, chodim k ni s obema syny a jsem moc spokojena. Vzdy vse poradne vysvetli, nic nepodcenuje, s detmi betvadne komunikuje a kdykoli i vecer a o vikendu zavolam, je ochotna a pripadne prijizdi i domu.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka Havelková se obecně jeví - a jistě je - velmi milá a vstřícná. Bohužel po dvou letech máme spoustu výhrad: nikdy není dost času na probrání všetečných dotazů maminky novorozence, sestřička neustále honí čas a několikrát nás v podstatě vyhodila z ordinace tím stylem, že už zavolala do ordinace další dítě, ačkoli jsme potřebovali s doktorkou něco probrat... když jsme si postěžovali, "setřela" nás s tím, že času je málo a dětí moc! Když doktorce zavolám a chci se zeptat na názor (pokud malou něco trápí), sestra mi v 90% ani doktorku nedá k telefonu a naprosto s přehledem mě "vyřídí", takže nemám ani šanci slyšet názor lékaře... Po dvou letech jsme se rozhodli změnit lékařku, protože ten věčný shon a nedostatek času je víc než podstatný obzvláště pro prvorodičku :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

S paní doktorkou a jejím přístupem jsme moc spokojeni. Už několikrát jsme volali SOS o víkendu a paní doktorka je vždy ochotná, poradí, pokud může i přijede. Mockrát jsem jí už doporučila a všichni jsou opravdu spokojení.


K
Ověřeny pacient

Pani doktorka podcenila příznaky choroby,které se v její ordinaci momentálně neprojevily a místo odběrů krve, které by ihned prokázaly onemocnění, "nesmyslně" posílá na jiná "zbytečná" vyšetření. Podotýkám,že příznaky jasně svědčily pro dané onemocnění. Ale oceňuji snahu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Pani doktorka naprosto uzasna. Dokonala a skvela. A sestricka take. Muzu rict, ze jako mala jsem si prozila dost po nemocnicich ale k pani doktorce jsem chodila rada... Proste jinak nez velmi dobre dat nemohu.....


Jedním slovem - úžasná.


výborná pediatrička


K paní doktorce jsem chodila celé dětství já a můj syn tam chodí také. Tedy já tam s ním chodím, je mu 10 měsíců.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti