MUDr.

Ludmila Brázdilová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Psychiatrická ambulance

Velkopavlovická 25, 62800 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• D

Paní doktorka je úžasná, pečlivá a starostlivá. Chodím k ní už mnoho let. Vždy pro mne měla maximální pochopení, i když to se mnou ze začátku nebylo jednoduché. Velmi mi pomohla. Nebyl problém ani pokud mi léky nevyhovovaly, nasadila mi jiné, než jsme našly ty pravé. Nikdy nečekám v čekárně, bere na čas a na pacienty má dostatek času, aby mohla vyslechnout, co opravdu potřebují a co je trápí. Nikdy bych neměnila.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Marta Holanová
    Marta Holanová
    Taussigova 13, Brno
    K paní doktorce chodím 30 let, ona jediná mě pochopila a odkryla závažnost mých těžkých depresí se sebevražednými… Více

Jan Holan
    Jan Holan
    Taussigova 983/13, Brno
    Díky panu doktorovi jsem našel sám sebe a to je to nejcennější na celém světě . Má profesionální přístup v klidné… Více

Petr Zahradník
    Petr Zahradník
    Škroupova 48, Brno
    za dobu co chodim k panu doktorovi zahradnikovi sem docela rad kdyz jemi fakt blbě tak mě vezme i bez obědnaní… Více

Taťjana Horká
    Taťjana Horká
    Mrkosova 35, Brno
    Paní Horká je profesionální a zároveň má velmi lidský a empatický přístup k jejím klientům. Dělá psychoterapii… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

• U mě se nikdy nestalo, že by paní doktorka neposlouchala nebo bagatelizovala problémy (že by někoho neposlouchala, mi k ní vůbec nesedí, vždycky jsem se setkala s opakem, a to i když jsem zaslechla její rozhovor s jiným pacientem). Samozřejmě někdy měla více a někdy méně času, to je ale myslím pochopitelné, nikdo není schopný vykonávat své povolání vždy na 120 %.

Já jsem se vždycky u paní doktorky setkala s maximální možnou mírou empatie, zájmem a snahou pomoci. S důvěrou bych se na ni obrátila s jakýmkoli problémem.

Abych byla zcela objektivní, je pravda, že moje problémy neměly nikdy vysloveně "akutní" charakter, takže nemůžu posoudit, jak by dokázala pomoct v takové situaci.

• K

P. doktorka mne velice zklamala, nejen že mne prakticky neposlouchala, ale také mé problémy zlehčovala a bagatelizovala. Za mne nedoporučuji a hledám jinde.

• K

jsem s ní velice spokojená, velmi mi pomohla při nehodě dcery.Jsem ji moc vděčná za pomoc.Velmi doporučuji

• A

Dostala jsem se do hrozné životní situace, p. doktorka mne sdělila, že trpím psychozou, kde jsem brala na jeji recept antypsych. a nakonec skoncila v lecebne, kde mne DG deprese ... nedeporucuji

• B

Doktorka Brázdilová je velmi příjemná osoba, na jejíž vyšetření chodím jako za kamarádkou na kávu. Pěkně si s vámi povídá, zajímá se o vše nového, co se vám v životě přihodilo, snaží se pomoci.
      I když jsem za ní nepřišla s ničím vážným, byla velice ochotná mi pomoci a bere mne jako partnera k diskuzi, léčbu se mnou konzultuje a vyslechne si vše, co mám na srdci.
      Vřele doporučuji!

• VELMI VÝBORNÁ LÉKAŘKA VŘELE DOPORUČUJI

• Paní doktorku velice doporučuji, je milá, vstřícná, vždy pozorně naslouchá a snaží se najít řešení problému, jen škoda, že máme na sezení vždy jen 20min. Opravdu doporučuji!

• Příjemný a vstřícný přístup k pacientovi.
      Velká snaha pomoci vyřešit citlivé a bolestné stavy pacienta.

• Osobní přístup,pochopení obtíží svého pacienta,vždy velmi vstřícná.