Adresa

Psychiatrická ambulance
Velkopavlovická 25, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Úžasná, hrozně sympatická, neodsuzuje, empatická, má pochopení, doporučuji všema deseti. Jsem hrozně ráda, že jsem na ni narazila.

D
Ověřený profil

Paní doktorka je úžasná, pečlivá a starostlivá. Chodím k ní už mnoho let. Vždy pro mne měla maximální pochopení, i když to se mnou ze začátku nebylo jednoduché. Velmi mi pomohla. Nebyl problém ani pokud mi léky nevyhovovaly, nasadila mi jiné, než jsme našly ty pravé. Nikdy nečekám v čekárně, bere na čas a na pacienty má dostatek času, aby mohla vyslechnout, co opravdu potřebují a co je trápí. Nikdy bych neměnila.

Ověřený profil

U mě se nikdy nestalo, že by paní doktorka neposlouchala nebo bagatelizovala problémy (že by někoho neposlouchala, mi k ní vůbec nesedí, vždycky jsem se setkala s opakem, a to i když jsem zaslechla její rozhovor s jiným pacientem). Samozřejmě někdy měla více a někdy méně času, to je ale myslím pochopitelné, nikdo není schopný vykonávat své povolání vždy na 120 %.

Já jsem se vždycky u paní doktorky setkala s maximální možnou mírou empatie, zájmem a snahou pomoci. S důvěrou bych se na ni obrátila s jakýmkoli problémem.

Abych byla zcela objektivní, je pravda, že moje problémy neměly nikdy vysloveně "akutní" charakter, takže nemůžu posoudit, jak by dokázala pomoct v takové situaci.


K
Ověřený profil

P. doktorka mne velice zklamala, nejen že mne prakticky neposlouchala, ale také mé problémy zlehčovala a bagatelizovala. Za mne nedoporučuji a hledám jinde.


K
Ověřený profil

jsem s ní velice spokojená, velmi mi pomohla při nehodě dcery.Jsem ji moc vděčná za pomoc.Velmi doporučuji


A
Ověřený profil

Dostala jsem se do hrozné životní situace, p. doktorka mne sdělila, že trpím psychozou, kde jsem brala na jeji recept antypsych. a nakonec skoncila v lecebne, kde mne DG deprese ... nedeporucuji


B
Ověřený profil

Doktorka Brázdilová je velmi příjemná osoba, na jejíž vyšetření chodím jako za kamarádkou na kávu. Pěkně si s vámi povídá, zajímá se o vše nového, co se vám v životě přihodilo, snaží se pomoci.
I když jsem za ní nepřišla s ničím vážným, byla velice ochotná mi pomoci a bere mne jako partnera k diskuzi, léčbu se mnou konzultuje a vyslechne si vše, co mám na srdci.
Vřele doporučuji!


Ověřený profil

VELMI VÝBORNÁ LÉKAŘKA VŘELE DOPORUČUJI


Ověřený profil

Paní doktorku velice doporučuji, je milá, vstřícná, vždy pozorně naslouchá a snaží se najít řešení problému, jen škoda, že máme na sezení vždy jen 20min. Opravdu doporučuji!


Příjemný a vstřícný přístup k pacientovi.
Velká snaha pomoci vyřešit citlivé a bolestné stavy pacienta.


Došlo k chybě, zkuste to znovu