Adresa

Velkopavlovická 25, Brno
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná, pečlivá a starostlivá. Chodím k ní už mnoho let. Vždy pro mne měla maximální pochopení, i když to se mnou ze začátku nebylo jednoduché. Velmi mi pomohla. Nebyl problém ani pokud mi léky nevyhovovaly, nasadila mi jiné, než jsme našly ty pravé. Nikdy nečekám v čekárně, bere na čas a na pacienty má dostatek času, aby mohla vyslechnout, co opravdu potřebují a co je trápí. Nikdy bych neměnila.


Ověřeny pacient

U mě se nikdy nestalo, že by paní doktorka neposlouchala nebo bagatelizovala problémy (že by někoho neposlouchala, mi k ní vůbec nesedí, vždycky jsem se setkala s opakem, a to i když jsem zaslechla její rozhovor s jiným pacientem). Samozřejmě někdy měla více a někdy méně času, to je ale myslím pochopitelné, nikdo není schopný vykonávat své povolání vždy na 120 %.

Já jsem se vždycky u paní doktorky setkala s maximální možnou mírou empatie, zájmem a snahou pomoci. S důvěrou bych se na ni obrátila s jakýmkoli problémem.

Abych byla zcela objektivní, je pravda, že moje problémy neměly nikdy vysloveně "akutní" charakter, takže nemůžu posoudit, jak by dokázala pomoct v takové situaci.


K
Ověřeny pacient

P. doktorka mne velice zklamala, nejen že mne prakticky neposlouchala, ale také mé problémy zlehčovala a bagatelizovala. Za mne nedoporučuji a hledám jinde.


K
Ověřeny pacient

jsem s ní velice spokojená, velmi mi pomohla při nehodě dcery.Jsem ji moc vděčná za pomoc.Velmi doporučuji


A
Ověřeny pacient

Dostala jsem se do hrozné životní situace, p. doktorka mne sdělila, že trpím psychozou, kde jsem brala na jeji recept antypsych. a nakonec skoncila v lecebne, kde mne DG deprese ... nedeporucuji


B
Ověřeny pacient

Doktorka Brázdilová je velmi příjemná osoba, na jejíž vyšetření chodím jako za kamarádkou na kávu. Pěkně si s vámi povídá, zajímá se o vše nového, co se vám v životě přihodilo, snaží se pomoci.
I když jsem za ní nepřišla s ničím vážným, byla velice ochotná mi pomoci a bere mne jako partnera k diskuzi, léčbu se mnou konzultuje a vyslechne si vše, co mám na srdci.
Vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

VELMI VÝBORNÁ LÉKAŘKA VŘELE DOPORUČUJI


Ověřeny pacient

Paní doktorku velice doporučuji, je milá, vstřícná, vždy pozorně naslouchá a snaží se najít řešení problému, jen škoda, že máme na sezení vždy jen 20min. Opravdu doporučuji!


Příjemný a vstřícný přístup k pacientovi.
Velká snaha pomoci vyřešit citlivé a bolestné stavy pacienta.


Osobní přístup,pochopení obtíží svého pacienta,vždy velmi vstřícná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti