Wuchterlova 523/5, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem psycholog a kouč. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii se specializací Klinická psychologie na Karlově Univerzitě. Absolvovala jsem akredit...

• psychoterapie

Umístění: Ordinace Psychologické poradenství

Paní doktorka nám jednoho dne nabídla zcela nezištně své služby. Jsme nadace a denně se setkáváme s těžkými životními příběhy. Pomoc a péče v podobě psychologického poradenství a krizové intervence je pro naše zaměstnance nesmírně důležitá. Velmi si vážíme profesionálního a lidského přístupu paní doktorky. Velmi nám pomohla. Děkujeme!

Umístění: Ordinace Šestiletý syn - doporučení pediatra

Paní doktorka je úžasný člověk, kterého si nesmírně vážím. Již první sezení předčilo mé očekávání. Pocit selhání, trapnosti a další obavy, které tomu předcházely byly úplně zbytečné. Paní doktorka je opravdu báječná, profík na svém místě a dnes jsem velmi ráda za to, že jsem se rozhodla pro její služby. Jen škoda, že jsem se snažila nejprve řešit náš "malý problém" bez pomoci odborníka, mohla jsem si totiž ušetřit spoustu času a trápení. Nejde popsat jedním slovem, jak moc sezení pomohlo nakonec celé naší rodině. Každopádně, všem co mají nějaké to trápení, ač se může zdát jako banalita, určitě doporučuji, vyzkoušejte a uvidíte :) DĚKUJEME VÁM ZA VŠE LUCKO !!!