Promovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové v roce 2008. Během studia se zúčastnila několika odborných stáži na prestižních klin...

• Zánět dásní

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit!

Bohuzel se musim pridat k nazorum s negativnim hodnocenim. Cela rodina jsme se sverili do pece pani doktorky, nechali za vykony v ordinaci statisice. A vysledek? Temer vsehny zuby, ktere pani zubarka "opravila", jsou vytrhane (vratili jsme se ke stare zubarce), ostatni problematicke. Pani doktorka za nic neruci, pokud reklamujete vykon, najednou zacne byt velmi neprijemna a problem resi tak, ze vas odesle na jina pracoviste, treba do nemocnice na resekce. Nevim, jak u ostatnich, ale jen u nasi rodiny (navstevovali ji 4 lide) maji problemy 4 ze 4. Pani doktorku uz samozrejme po techto spatnych zkusenostech nenavstevujeme, vratili jsme se k nasi "stare, dobre" lekarce, ktera nas diky bohu jeste prijala zpet. Lituji, ze jsem si kdy tuto ordinaci vyhledala na internetu.

Drahé bílé kompozitní plomby i do zadních stoliček, ovšem bez automatického použití kofferdamové blány. Usnadňuje si práci tam, kde to není vhodné.

Paní doktorka Lucie M. má zlaté ruce a srdce. Její přístup je nadprůměrně lidský. Zuby mám velice citlivé a zatím žádný lékař mi je nedokázal dát do pořádku, jen jsem poté měla ještě větší problémy a velmi časté bolesti. To trvalo do doby než jsem dostala doporučení na paní dr. Moravcovou, v lednu 2016,od té doby se nyní cítím po několika návštěvách konečně po dentální stránce dobře. Tímto ji chci vyjádřit svou upřímnou vděčnost a návštěvu její ordinace mohu rozhodné doporučit. Marie z Kroměříže

Paní doktorka je milá, citlivá, s lidským přístupem. Vždy vysvětlí, co bude provádět, navrhne více řešení. Dříve sem se k lékaři bála chodit, to nyni neznám.
Ocenuji také moderní vybavení ordinace a vždy úsměvavý personál a sestřičky. Jsem nadmíru spokojená.

Paní doktorka má velmi lidský přístup, je milá a ochotná. Ve své profesi je opravdovým odborníkem. Je poznat, že má zkušenosti získané v zahraničí. Jsem s její prací nadmíru spokojená.

Na internetových stránkách Moravec Dent mají uvedené informace, které se nezakládají na pravdě (akutní případy 8-9.30), před 9 hodinou doktorka Moravcová vtrhne do ordinace a požádá Vás opustit ordinaci (i když se jedná o reklamaci z předešlého týdne), když odmítnete, zavolá na Vás POLICII. Doktorka používá rasistické, urážlivé a nepravdivé výroky. Profesionál ve svém oboru si nemůže dovolit takového jednání a dovolím si napsat, že jsme chováním doktorky naprosto znechuceni.

Já i můj otec jsme se svěřili do rukou paní doktorky - její špatně odvedená práce má fatální následky na našem zdraví. Bohužel ani Ti největší odborníci nedokázali škody způsobené paní doktorkou napravit (uzdravit). Chtěla bych Vás před ní varovat.

prvni dojem, jiz pri vstupu do cekarny, vyborny. velice profesionalni pristup celeho personalu a hlavne spickova vybavenost na profesionalni urovni.tyden pred navstevou pani doktorky jsem byla u sveho letiteho zubare, ktery mi udelal jednoduchy RTG, zjistil 1 kaz. po vysetreni u pani doktorky mam kazu 7. byla jsem celkem prekvapena a rozhodne u pani doktorky zustanu a dame postupne vse do poradku. nechci mit v 50ti klapaky. pristup pani doktorky hodnotim jako lidsky, profesionalni a na vysoke urovni. dekuji predem za novy krasny chrup :-)

Velmi milá paní doktorka i celý personál,sestřičky mají vždy usměv na tváři,recepční Vás mile uvítá. Cítíte se,že jste u někoho na návštěvě a né v zubní ordinaci. Paní doktorka pracuje rchle a pečlivě,stejně tak i ostatní doktoři. Díky tomu,že má vlastní laboratoř,je schopna Vám vyhovět i s korunkami ve velmi krátkém časovém úseku,třeba i v jednom dni. Zatímco jinde se na laboratorní práce čeká i měsíc. Protože často cestuji,tak mi tento styl velmi vyhovuje. nehledě na to, že ceny korunek nejsou zdaleka nejvyšší ve Zlíně,jak si někteří pacienti myslí. Prostředí sice působí velmi nadstandartně,ale ceny se dají srovnat s ostatními zubními lékaři ve Zlíně,mluvím z vlastních zkušeností,mám totiž už projité tři zubní ordinace a tady jsem zatím nejspokojenější.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    jelikož se první a druhé stálé řezáky prořezávají až ve věku 5-7 let, bylo by samozřejmě lepší zoubky zachránit. Nemohu ovšem takto určit přesný postup, protože nevím, jak velká je kazivá léze. Proto by bylo nejlepší se co nejdříve objednat, abychom zoubky sanovali ještě včas, dokud to jde. Pokud by už bylo pozdě na výplň, pak existují ještě další možnosti, jak zoubek zachovat. Samozřejmě důležité je také poučení a instruktáž, jak se o zoubky starat, což se u nás také dozvíte:-) Těšíme se na Vás:-) Lucie Moravcová

MDDr. Lucie Moravcová

• Zánět dásní