MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

Promovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové v roce 2008. Během studia se zúčastnila několika odborných stáži na prestižních klin...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Bolesti zubů
  • Zubní kaz

• zubní lékař - stomatolog

Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit!

Paní doktorka Lucie M. má zlaté ruce a srdce. Její přístup je nadprůměrně lidský. Zuby mám velice citlivé a zatím žádný lékař mi je nedokázal dát do pořádku, jen jsem poté měla ještě větší problémy a velmi časté bolesti. To trvalo do doby než jsem dostala doporučení na paní dr. Moravcovou, v lednu 2016,od té doby se nyní cítím po několika návštěvách konečně po dentální stránce dobře. Tímto ji chci vyjádřit svou upřímnou vděčnost a návštěvu její ordinace mohu rozhodné doporučit. Marie z Kroměříže

Paní doktorka je milá, citlivá, s lidským přístupem. Vždy vysvětlí, co bude provádět, navrhne více řešení. Dříve sem se k lékaři bála chodit, to nyni neznám.
Ocenuji také moderní vybavení ordinace a vždy úsměvavý personál a sestřičky. Jsem nadmíru spokojená.

Paní doktorka má velmi lidský přístup, je milá a ochotná. Ve své profesi je opravdovým odborníkem. Je poznat, že má zkušenosti získané v zahraničí. Jsem s její prací nadmíru spokojená.

prvni dojem, jiz pri vstupu do cekarny, vyborny. velice profesionalni pristup celeho personalu a hlavne spickova vybavenost na profesionalni urovni.tyden pred navstevou pani doktorky jsem byla u sveho letiteho zubare, ktery mi udelal jednoduchy RTG, zjistil 1 kaz. po vysetreni u pani doktorky mam kazu 7. byla jsem celkem prekvapena a rozhodne u pani doktorky zustanu a dame postupne vse do poradku. nechci mit v 50ti klapaky. pristup pani doktorky hodnotim jako lidsky, profesionalni a na vysoke urovni. dekuji predem za novy krasny chrup :-)

Velmi milá paní doktorka i celý personál,sestřičky mají vždy usměv na tváři,recepční Vás mile uvítá. Cítíte se,že jste u někoho na návštěvě a né v zubní ordinaci. Paní doktorka pracuje rchle a pečlivě,stejně tak i ostatní doktoři. Díky tomu,že má vlastní laboratoř,je schopna Vám vyhovět i s korunkami ve velmi krátkém časovém úseku,třeba i v jednom dni. Zatímco jinde se na laboratorní práce čeká i měsíc. Protože často cestuji,tak mi tento styl velmi vyhovuje. nehledě na to, že ceny korunek nejsou zdaleka nejvyšší ve Zlíně,jak si někteří pacienti myslí. Prostředí sice působí velmi nadstandartně,ale ceny se dají srovnat s ostatními zubními lékaři ve Zlíně,mluvím z vlastních zkušeností,mám totiž už projité tři zubní ordinace a tady jsem zatím nejspokojenější.

Velni prijemne prostredi,ze ani nemate pocit ze se ocitate v zubnich ordinacich,vse je luxusni,voni tam vune,hraje uklidnujici hudba,plavou rybicky a hori svicky...jako v americkem filmu...neco takoveho jsem jeste ve Zline vskutku nevidela..a samozrejme velmi prijemny personal,ochotny a vzdy s usmevem..pani doktorka sikovna a mila..jsem velice rada,ze muzu byt pacientkou zrovna tady..

Pani doktorka ma sice vyssi ceny,ale takove osetreni,jake mi delala ona,jsem doposud jeste nevidel nikde a to jsem uz vystridal aspon ctyri zubare.Zuby mi dala konecne doporadku,keramicky mustek mi perfektne sedi a vypada velmi esteticky,nemuzu si stezovat.

Pani doktorka je velice mlada a jeji vzhled panenky ji nemusi vzdy zrovna pomahat pri ziskavani respektu u pacientu..nicmene znalosti ma velmi hluboke,vse dokaze tak perfektne vysvetlit..navic ma i zahranicni zkusenosti a pouziva spickovou techniku jakou je videt malokde...osetreni vas nikdy neboli a chova se velice vstricne..jsem rada,ze mam konecne hodnou a sikovnou zubarku,ke ktere chodim s radosti..

Pani doktorka Moravcová je velmi výborná zubařka, příjemná, milá a sympatická paní, která vždy poradí, ošetří, ať jste kdokoli. Na to, že teprve nedávno začínala s praxí si myslím že nelze říci křivé slovo na rozdíl od Dr. Moravce! Ten by se od ní měl učit. Bohužel příchody za 5 minut 8 odradí bolestivé pacienty velmi brzy....

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám 2,5letou dcerku, která má kazy na horních jedničkách a dvojkách zubech. Chci vědět jestli se dají nějakým způsobem zachránit nebo jestli se musejí vytrhnout. Děkuji za Vaši odpověď...

jelikož se první a druhé stálé řezáky prořezávají až ve věku 5-7 let, bylo by samozřejmě lepší zoubky zachránit. Nemohu ovšem takto určit přesný postup, protože nevím, jak velká je kazivá léze. Proto by bylo nejlepší se co nejdříve objednat, abychom zoubky sanovali ještě včas, dokud to jde. Pokud by už bylo pozdě na výplň, pak existují ještě další možnosti, jak zoubek zachovat. Samozřejmě důležité je také poučení a instruktáž, jak se o zoubky starat, což se u nás také dozvíte:-) Těšíme se na Vás:-) Lucie Moravcová

MDDr. Lucie Moravcová