Další dostupný termín:

Fyzioterapie od 2. návštěvy • 850 Kč +8 Více

Lymfodrenáž dolních končetin 90 minut • 1 200 Kč

Lymfodrenáž horních končetin • 850 Kč

Masáž zad 25 minut • 450 Kč

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého poh...

• bolesti zad

Těhotenská masáž 50 minut

Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

1 050 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Velmi milé jednání, profesionální přístup a příjemné prostředí. Na každou návštěvu se těším a s mým problémem my pomáhá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

K fyzioterapeutce jsem se objednala na základě přetrvávající bolesti zad. Hledá podstatu problému a na to se pak zaměřuje. Profesionální a lidský přístup. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Vadné držení těla, bolesti v zádech a v nártu levé nohy

Získala jsem spoustu užitečných informací, návody k zlepšení svého stavu, to vše velmi milým, vstřícným a laskavým způsobem.
Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Skvělý osobní přístup, velmi jsem to ocenil. V budoucnu jasná volba. Určitě doporučuji, přehledný výběr termínů.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Bolest hlavy

Everything was great. The doctor is really nice and kind. She explained everything and did amazing consultation! I will come for massage for sure.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Již dlouho mě trápí bolesti zad. Paní fyzioterapeutku jsem vyhledala na doporučení. Vstupní prohlídka předčila má očekávání, paní fyzioterapeutka je naprosto profesionální, veškeré problémy se mnou detailně probrala a doporučila správný postup, kterým dojde k jejich odstranění. Je nutné také vyzdvihnout, že paní fyzioterapeutka je velmi příjemný a milý člověk, což je pro mne u této profese zcela zásadní. Rozhodně budu jejích služeb využívat i dále.

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Ráda Vás znovu uvidím.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 50 minut

Paní Dlasková je opravdu úžasná fyzioterapeutka, nabídla i cviky na záda, které člověk může dělat sám doma. První dotek u masáže, na kterém hodně záleží, byl opravdu jemný a zatím nejlepší, co jsem zažila. Bolestivá místa promasírovala tak intenzivně, že jsem byla uvolněná ještě týden :) Ráda se sem budu vracet!

Dobrý den,
děkuji za milé a pozitivní hodnocení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 25 minut

Vyhledala jsem pomoc při přetížení trapéz. Paní magistra je velmi příjemná, pečlivá a práci odvedla na výbornou.
Velmi chválím dochvilnost, která je v dnešní uspěchané době bonus navíc.
Určitě jsem nebyla naposledy!!!
Děkuji.

Dobrý den,
děkuji za hezké hodnocení a doufám, že budete i nadále spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní Dlasková je úžasná fyzioterapeutka, a zároveň moc příjemný a milý člověk. Všechno dobře vysvětlí a dokáže poskytnout názor, aniž by vám ho vnucovala. Určitě můžu doporučit jak masáže, tak jako odbornou pomoc při potížích.

Dobrý den,
děkuji za milá slova i za doporučení. I nadále můžete svému tělu dopřávat odměnu. například v podobě masáže.

Už při příchodu z Vás spadne nervozita. Paní Dlasková je moc příjemná a sympatická. Hezky si s Vámi popovídá a vše Vám vysvětluje a popisuje. Mám z první návštěvy moc krásný pocit a už se těším na další :)

Dobrý den,
jsem ráda, že se podařilo nervozitu překonat a dobrali jsme se nějakým závěrům a možnostem. Také se těším na další návštěvu.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
    Děkuji.Dana

Dobrý den,
    záleží na důvodu, kvůli kterému byste lymfodrenáž vyhledala. Při lymfatických otocích, očistě organizmu nebo např. pooperačních a poúrazových stavech je terapie doporučovaná. Pokud nespadáte do kategorie kontraindikací. V takovém případě to lze pouze se souhlasem ošetřujícího lékaře. Jinak se doporučuje lymfodrenáž absolvovat v kůře (3-10 návštěv) ideálně s dodržováním režimových opatření. S pozdravem Lucie DLasková

Mgr. Lucie Dlasková

• Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    ulevit od popisovaných obtíží rozhodně lze s mírnými modifikacemi dle stavu. Terapeut musí však znát základní pravidla pro takovou terapii. Pak je to bezpečné. S pozdravem, Lucie Dlasková

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem
  • FTVS Univerzita Karlova v Praze

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie