Mgr.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 260 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty n... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Fyzioterapie U Císařského pluku Combined ShapeCreated with Sketch.

28. pluku 575/21, Praha 10
    101 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Fyzioterapie od 2. návštěvy 600 Kč
    Lymfodrenáž horních končetin 600 Kč

• Language option

Good evening,

I wanted to ask if it is possible to have a consultation in English (Russian is also an option)? I have some (hopefully) minor problems with position of my feet that I would like to fix in some way. Thank you.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Lucie Dlasková

Hello, it is possible to speak in English. But i have to say, that i am not professional speaker. So you should by lenient to me????

• Dotaz na těhotenskou masaz

Dobrý den, prosim Vas, děláte tehotenske masaze? Mam hrozne bolesti od Kříže a uz to mam v celych zadech a od lopatky me jde bolest i do prave ruky :( A nedari se me sehnat nekoho kdo to dela a cpat se prasky nechci + to nema ani smysl. Děkuji moc za odpoved

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    masáže přímo těhotenské cíleně nenabízíme. Nicméně v rámci modifikací a znalostí lze dle domluvy masáž pro těhotné domluvit.
    Pokud máte zájem o konkrétní termín, prosím o telefon… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu.

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Masáž byla výborná, paní fyzioterapeutka velice příjemná a taky mi dobře poradila :) Určitě doporučuji.

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-16

Děkuji za pozitivní názor a přeji další dny bez obtíží.

• V

Skvělá fyzioterapeutka. Velmi mi pomohla s bolestí zad a poradila triky pro moji sedavou práci. Moc doporučuji a ještě jednou děkuji!

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-13

Děkuji za hodnocení a jsem ráda, že se nám podařilo snížit bolestivý stav Vašich zad.

• Super komunikace,rychlé a flexibilní řešení mého problému s blokádou zad. Mohu jen doporučit,určitě budu pokračovat v řešení problému další návštěvou.

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-13

Moc děkuji za pozitivní hodnocení a v budoucnu se na mě neváhejte znovu obrátit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající fyzioterapeutka, která mi účinně pomohla s akutní blokádou zad, poradila ohledně prevence potíží a ukázala cviky na domácí cvičení. Příjemné prostředí, dobře dostupná ordinace a rychlé objednání. Vřele doporučuji a děkuji.

Mgr. Lucie Dlasková2017-04-13

Moc děkuji za milá slova a jsem ráda, že je Vám lépe.

• J

Vyhledal jsem po neustupující bolesti zad. Odpověď na email byla i ve večerních hodinách během chvíle a objednání také velmi brzy. Už při první návštěvě mi fyzioterapeutka odblokovala záda od nejhorší bolesti (a mohl jsem se opět rozumně hýbat :-)), poradila se se mnou o tom jak se vyvarovat nepříznivých věcí a naučila mě několik cviků. Při dalších návštěvách mi pak záda odblokovala úplně a dostal více různých cviků, abych posílil ty správné svaly a vyvaroval se návratu bolesti.

Prostředí ordinace je velmi pěkné a přístup fyzioterapeutky velmi profesionální a vstřícný. Co se týká časů objednání, tak jsou velmi přizpůsobivé. Rozhodně doporučuji, jak ke dlouhodobější fyzioterapii, tak i k akutnímu odblokování zad :-)

• M

Po úrazu kolene jsem začala trpět otoky a úraz se vlekle hojil. Začala jsem chodit nejprve na manuální lymfodrenáž (doporučuji) a posléze na cvičení. Fyzioterapeutka je velmi profesionální a příjemná. Rozhodně doporučuji!

• V

Profesionální, příjemná a velice šikovná fyzioterapeutka. Velmi si cením jejího pozitivního přístupu a příjemného jednání. Při návštěvě její ordinace jsem se cítila v odborných rukou. fyzioterapie u paní Dlaskové pomohla od vleklych bolestí zad. Doporučuji na 100%.
    Bc. V. Večeřová

• Názor přidaný na 25.5.16 byl odstraněn kvůli nahlášení urážky.

• Názor přidaný na 24.5.16 byl odstraněn kvůli nahlášení urážky.