Adres

28. pluku 575/21, Praha
Fyzioterapie U Císařského pluku (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
777 11.....

Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut (900 Kč)

Terapie pánevního dna (1 200 Kč)

Lymfodrenáž dolních končetin 90 minut (1 100 Kč) + 7 Více

Masáž šíje 15 minut (250 Kč)

Fyzioterapeutická konzultace 25 minut (400 Kč)

Masáž zad 25 minut (400 Kč)

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého poh...

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem
  • FTVS Univerzita Karlova v Praze

Fotografie

Paní doktorka perfektní. Opravdu tomu rozumí. Velmi přínosné. Je jen smutné, že toto nehradi pojišťovny. Ale to je chyba systému.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Paní doktorka L. Dlasková mě hezky přivítala a byla milá. Předvedla mi několik lečebných cviku, které by mi měli v dohledné době ulevit od bolesti. Za což paní doktorce jsem vdečná a děkuji za rady.
Kristina Nováková

Dobrý den,
jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Pani doktorka je prijemna pani. Pristup je velmi dobry .Celkovy pocit z navstevy je vyborny. Nastivim znova a doporucujem;)

Dobrý den,
moc Vám děkuji za krásné hodnocení, potěšilo mě.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Chronické bolesti páteře

Krásný den všem přeji ,
přišla jsem před několika měsíci s již chronickou bolestí zad a krční páteře a blokádami žeber.
Byla a pořád jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, sl.fyzioterapeutky , již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma .
Přes přetrvávající problemy které znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce sl. Dlasková vkládá.
Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase.
Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Dobrý den,
velice děkuji za názor. Velmi si toho vážím. Musím za sebe říci, že výsledek rehabilitace je vždy spojením snahy a energie terapeuta i pacienta. Ještě jednou děkuji za hodnocení.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Lupaní v bedrech

Paní fyzioterapeutka je velmi příjemná a profesionální. Komplexně a jednoduše vše vysvětlí.Je vidět, že tomu co dělá rozumí. Celkově vyhodnotila můj stav a ukázala mi několik jednoduchých cviků, které by měly odvést velkou práci.

Mgr. Lucie Dlasková

Dobrý den, velice si vážím Vašeho názoru a moc Vám děkuji za hodnocení. Velmi ráda jsem Vám pomohla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku konzultace

Z první návštěvy jsem naprosto nadšená. Dlouho jsem nezažila takové vstřícné chování a odbornost zároveň. Těším se na další návštěvu.

Dobrý den,
děkuji milá slova. Držím palce, ať jste zdráv a vše se daří!

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Asi obecne nejlepsi doktorka u ktere jsem kdy byl. Je mila, prijemna, vse vysvetli do detailu a ma smysl pro humor. Prisel jsem s blokaci zad, pani doktorka se zamerila na duvody vzniku misto pouheho leceni nasledku, dala mi spoustu tipu jak zlepsit moje navyky, procvicila danou oblast a prakticky ukazala cviky na doma. Doporucuji vsemi deseti :)

Dobrý den,
děkuji za zprávu i za doporučení a doufám, že se stále o svoje tělo správně staráte.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní doktorku vřele doporučuji všem, kteří už problémy se zády mají nebo je naopak nikdy nechtějí zažít. Paní doktorka je velmi milá, empatická, vše, co vám bude říkat bez problémů pochopíte. Připravte se na to, že se dozvíte, že ve svých životech téměř vše děláte špatně :-) ale zároveň se také dozvíte, jak to dělat správně. Pokud přijdete s nějakou bolestí, "zázračně" pomůže, naučí vás uvolňovací i posilovací cviky, které můžete cvičit bez problémů doma a zbytek už je jen a jen na vás...s její pomocí, samozřejmě, pokud budete mít potřebu...

Dobrý den,
děkuji za hodnocení a věřím, že budete dělat již vše správně a problémy se zády se nevrátí.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Návštěvu této fyzioterapeutky mohu jen doporučit. Profesionální přístup, pěkné prostředí, rychlé objednání. Moc mi pomohla s problémy se zády, vše vysvětlila, je vidět, že své práci rozumí a má ji ráda. Opravdu doporučuji.

Dobrý den,
děkuji za doporučení a přeji zdravá záda :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Lepší přístup jsem snad ve zdravotnictví ještě nikdy nezažila... Už při úvodním rozhovoru je znát, že se svojí práci naplno věnuje, vyzná se v tom, co dělá a zajímá se o problémy pacienta do hloubky a s velkou dávkou pečlivosti. Její přátelský a velmi milý přístup k pacientovi je bonusem (pro mě osobně významným), který se ve zdravotnictví opravdu vidí jenom zřídka. Určitě DOPORUČUJI!

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Jsem ráda za každého spokojeného pacienta.

Fyzioterapie od 2. návštěvy

1 200 Kč

1 200 Kč

Kristina Nováková

Dobrý den,
jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

Dobrý den,
moc Vám děkuji za krásné hodnocení, potěšilo mě.

Krásný den všem přeji ,
Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku konzultace

Dobrý den,
děkuji milá slova. Držím palce, ať jste zdráv a vše se daří!

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Dobrý den,
děkuji za doporučení a přeji zdravá záda :-)

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Jsem ráda za každého spokojeného pacienta.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý vecer, je mi 22 a přes půl roku mě trápí bodání na levé straně žeber a občasná dušnost. Byla jsem u praktického lékaře a ten mi diagnostikoval blokádu levé strany zad. Napsal mi léky na úzkost a že mám cvičit a dávat si hřejivé náplasti, už týden tohle všechno dělám a stále to pokračuje. Na žádné vyšetření mě nechce poslat že si je jistý že je to od zad, ale já už nevím co mám dělat. Někdy je to až nesnesitelné že mám pocit jak kdybych měla infarkt. Děkuji za radu

Dobrý den,
    pro stoprocentní jistotu, že se nejedná o interní onemocnění je vhodné vyšetřit vnitřní orgány hrudníku. Pokud bude nález negativní, bude pravděpodobná příčina právě v pohybovém aparátu, případně emoční složkou zvýrazněná. V takovém případě je vhodné vyhledat fyzioterapeuta, který dle anamnézy a kompletního vyšetření zjistí příčinu (nemusí být v místě obtíží) a vytvoří ideální terapii včetně autoterapie na doma. Suché teplo, klid a mírné protahování s dechem je vhodné zařadit hlavně v akutní fázi. S přáním úlevy Lucie Dlasková

Mgr. Lucie Dlasková

• Dobrý den mám dotaz syn má 15 let a už rok ho bolí levé koleno při delším sezení nebo když vstává z dřepu přesná bolest je nad kolenem jakoby sval (vastus medialis) doktor udělal už dvakrát RTG a řek že se nejedná o problém v kloubu ale ve svalu.Rád by se naplno věnoval sportu.
    Děkuji za radu.

Dobrý den, bolesti kolene většinou nejsou primárně problémem kolen, ale vzdálenějších částí - nohou, kyčlí, pánve, zad... A s tím pak spojené patologické stereotypy. Pokud se nejedná o poruchu struktury kloubu, je náprava jednodušší a spočívá ve zjištění příčiny, úpravě stereotypů a opravě dysbalancí. K tomu se může například využít cvičení na labilních plochách. S pozdravem Lucie Dlasková

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem
  • FTVS Univerzita Karlova v Praze

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie