Mgr.

Lucie Dlasková

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

20 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 16 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21, Praha 10
    101 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Fyzioterapie od 2. návštěvy 750 Kč
    Lymfodrenáž horních končetin 600 Kč

Hodnocení pacientů

• M

Paní doktorka perfektní. Opravdu tomu rozumí. Velmi přínosné. Je jen smutné, že toto nehradi pojišťovny. Ale to je chyba systému.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Paní doktorka L. Dlasková mě hezky přivítala a byla milá. Předvedla mi několik lečebných cviku, které by mi měli v dohledné době ulevit od bolesti. Za což paní doktorce jsem vdečná a děkuji za rady.
    Kristina Nováková

Dobrý den,
    jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

• J
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Pani doktorka je prijemna pani. Pristup je velmi dobry .Celkovy pocit z navstevy je vyborny. Nastivim znova a doporucujem;)

Dobrý den,
    moc Vám děkuji za krásné hodnocení, potěšilo mě.

• A
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Chronické bolesti páteře

Krásný den všem přeji ,
    přišla jsem před několika měsíci s již chronickou bolestí zad a krční páteře a blokádami žeber.
    Byla a pořád jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, sl.fyzioterapeutky , již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma .
    Přes přetrvávající problemy které znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce sl. Dlasková vkládá.
    Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase.
    Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Dobrý den,
    velice děkuji za názor. Velmi si toho vážím. Musím za sebe říci, že výsledek rehabilitace je vždy spojením snahy a energie terapeuta i pacienta. Ještě jednou děkuji za hodnocení.

• B
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Lupaní v bedrech

Paní fyzioterapeutka je velmi příjemná a profesionální. Komplexně a jednoduše vše vysvětlí.Je vidět, že tomu co dělá rozumí. Celkově vyhodnotila můj stav a ukázala mi několik jednoduchých cviků, které by měly odvést velkou práci.

Lucie Dlasková2018-08-14

Dobrý den, velice si vážím Vašeho názoru a moc Vám děkuji za hodnocení. Velmi ráda jsem Vám pomohla.

• S
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: konzultace

Z první návštěvy jsem naprosto nadšená. Dlouho jsem nezažila takové vstřícné chování a odbornost zároveň. Těším se na další návštěvu.

Dobrý den,
    děkuji milá slova. Držím palce, ať jste zdráv a vše se daří!

• W
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Asi obecne nejlepsi doktorka u ktere jsem kdy byl. Je mila, prijemna, vse vysvetli do detailu a ma smysl pro humor. Prisel jsem s blokaci zad, pani doktorka se zamerila na duvody vzniku misto pouheho leceni nasledku, dala mi spoustu tipu jak zlepsit moje navyky, procvicila danou oblast a prakticky ukazala cviky na doma. Doporucuji vsemi deseti :)

Dobrý den,
    děkuji za zprávu i za doporučení a doufám, že se stále o svoje tělo správně staráte.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní doktorku vřele doporučuji všem, kteří už problémy se zády mají nebo je naopak nikdy nechtějí zažít. Paní doktorka je velmi milá, empatická, vše, co vám bude říkat bez problémů pochopíte. Připravte se na to, že se dozvíte, že ve svých životech téměř vše děláte špatně :-) ale zároveň se také dozvíte, jak to dělat správně. Pokud přijdete s nějakou bolestí, "zázračně" pomůže, naučí vás uvolňovací i posilovací cviky, které můžete cvičit bez problémů doma a zbytek už je jen a jen na vás...s její pomocí, samozřejmě, pokud budete mít potřebu...

Dobrý den,
    děkuji za hodnocení a věřím, že budete dělat již vše správně a problémy se zády se nevrátí.

• R
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Návštěvu této fyzioterapeutky mohu jen doporučit. Profesionální přístup, pěkné prostředí, rychlé objednání. Moc mi pomohla s problémy se zády, vše vysvětlila, je vidět, že své práci rozumí a má ji ráda. Opravdu doporučuji.

Lucie Dlasková2018-03-15

Dobrý den,
    děkuji za doporučení a přeji zdravá záda :-)

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lepší přístup jsem snad ve zdravotnictví ještě nikdy nezažila... Už při úvodním rozhovoru je znát, že se svojí práci naplno věnuje, vyzná se v tom, co dělá a zajímá se o problémy pacienta do hloubky a s velkou dávkou pečlivosti. Její přátelský a velmi milý přístup k pacientovi je bonusem (pro mě osobně významným), který se ve zdravotnictví opravdu vidí jenom zřídka. Určitě DOPORUČUJI!

Lucie Dlasková2018-03-15

Dobrý den,
    děkuji za hodnocení. Jsem ráda za každého spokojeného pacienta.

Dotazy od pacientů (7)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu.

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem