Lucie Dlasková, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapie od 2. návštěvy • 850 Kč +8 Více

Lymfodrenáž dolních končetin 90 minut • 1 200 Kč

Lymfodrenáž horních končetin • 850 Kč

Masáž zad 25 minut • 450 Kč

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého poh...

• Bolesti zad

• FTVS Univerzita Karlova v Praze

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

250 Kč

450 Kč

1 200 Kč

450 Kč

300 Kč

1 400 Kč

1 050 Kč

Fyzioterapie U Císařského pluku

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Mela jsem obavy z teto navstevy, jelikoz to pro me bylo psychicky narocne, ale absolutne si nemuzu stezovat!!!! Pani doktorka byla velmi mila, ochotna vse dukladne vysvetlila, predvedla, take byla velmi empaticka coz je v teto profesi velmi dulezite pro nas jako pacienty.. Vysetreni, ktere jsem absolovala bylo pres konecnik a bylo bezbolestne, velmi peclive. Nelituju, ze jsem to podstoupila. Pani doktorce patri muj OBROVSKY dik!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku lymfodrenáž dolních končetin 90 minut

Ochotná, příjemná, empatická, ráda se budu vracet. Vždy mi pomůže se zdravotními problémy, skvělý odborník.

Slečna Dlasková je opravdu člověk na svém místě, má profesionální a lidský přístup, takže člověk není vůbec nervózní. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Velmi příjemná spolupráce na profesionální úrovni,vysvetlene a odporucene, Dakujem, objednal sem se na další návštěvu.

G

Recenze, podle kterých jsem se řídila při výběru fyzioterapeuta, se mi potvrdily. Byla jsem u paní magistry poprvé a byla jsem velmi spokojená. Určitě doporučuji.

Paní magistra mi velmi srozumitelně vysvětlila podstatu problému, pomohla odblokovat záda, doporučila cvičení na doma, zatejpovala... Velmi příjemná spolupráce na profesionální úrovni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku fyzioterapie od 2. návštěvy

Lucie je výborná fyzioterapeutka. Má profesionální a osobní přístup. Snaha pomoci. Dobrá příprava na sportovní výkony!

Slečna (paní) Dlasková naplnila mé očekávání. Po vstupním pohovoru provedla diagnostiku mého pohybového aparátu a velice brzy odhalila příčinu mých obtíží. Následně navrhla a srozumitelně vysvětlila způsob, jakým tyto obtíže nechat odejít. Získal jsem nejen konkrétní cviky, ale také spoustu dalších rad, které mi určitě pomohou na mé cestě k uzdravení. Už se nemohu dočkat, až začnu praktikovat.
Kromě odborné způsobilosti je slečna (paní) magistra také velice okouzlující, takže jsem se během návštěvy cítil příjemně. Za mě určitě doporučuji.

Byla jsem u paní Lucie poprvé a jsem spokojená.
Příjemný a profesionální přístup a během dnešní návštěvy vše vysvětlila a snažila se o nápravu mého problému.
Objednala jsem se na další návštěvu.

Paní magistra je velmi milá a dokáže vše skvěle vysvětlit. I při první návštěvě bylo vidět, že je zkušená a své práci rozumí. Vřele doporučuji.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
Děkuji.Dana

Dobrý den,
záleží na důvodu, kvůli kterému byste lymfodrenáž vyhledala. Při lymfatických otocích, očistě organizmu nebo např. pooperačních a poúrazových stavech je terapie doporučovaná. Pokud nespadáte do kategorie kontraindikací. V takovém případě to lze pouze se souhlasem ošetřujícího lékaře. Jinak se doporučuje lymfodrenáž absolvovat v kůře (3-10 návštěv) ideálně s dodržováním režimových opatření. S pozdravem Lucie DLasková

Mgr. Lucie Dlasková

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den,
ulevit od popisovaných obtíží rozhodně lze s mírnými modifikacemi dle stavu. Terapeut musí však znát základní pravidla pro takovou terapii. Pak je to bezpečné. S pozdravem, Lucie Dlasková

• Bolesti zad
  • Bolesti kloubů