Mgr.

Lucie Dlasková

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

14 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 10 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21, Praha 10
    101 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Lymfodrenáž horních končetin 600 Kč

Hodnocení pacientů

• W
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Asi obecne nejlepsi doktorka u ktere jsem kdy byl. Je mila, prijemna, vse vysvetli do detailu a ma smysl pro humor. Prisel jsem s blokaci zad, pani doktorka se zamerila na duvody vzniku misto pouheho leceni nasledku, dala mi spoustu tipu jak zlepsit moje navyky, procvicila danou oblast a prakticky ukazala cviky na doma. Doporucuji vsemi deseti :)

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní doktorku vřele doporučuji všem, kteří už problémy se zády mají nebo je naopak nikdy nechtějí zažít. Paní doktorka je velmi milá, empatická, vše, co vám bude říkat bez problémů pochopíte. Připravte se na to, že se dozvíte, že ve svých životech téměř vše děláte špatně :-) ale zároveň se také dozvíte, jak to dělat správně. Pokud přijdete s nějakou bolestí, "zázračně" pomůže, naučí vás uvolňovací i posilovací cviky, které můžete cvičit bez problémů doma a zbytek už je jen a jen na vás...s její pomocí, samozřejmě, pokud budete mít potřebu...

• R
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Návštěvu této fyzioterapeutky mohu jen doporučit. Profesionální přístup, pěkné prostředí, rychlé objednání. Moc mi pomohla s problémy se zády, vše vysvětlila, je vidět, že své práci rozumí a má ji ráda. Opravdu doporučuji.

Lucie Dlasková2018-03-15

Dobrý den,
    děkuji za doporučení a přeji zdravá záda :-)

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lepší přístup jsem snad ve zdravotnictví ještě nikdy nezažila... Už při úvodním rozhovoru je znát, že se svojí práci naplno věnuje, vyzná se v tom, co dělá a zajímá se o problémy pacienta do hloubky a s velkou dávkou pečlivosti. Její přátelský a velmi milý přístup k pacientovi je bonusem (pro mě osobně významným), který se ve zdravotnictví opravdu vidí jenom zřídka. Určitě DOPORUČUJI!

Lucie Dlasková2018-03-15

Dobrý den,
    děkuji za hodnocení. Jsem ráda za každého spokojeného pacienta.

• M
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: fyzioterapie

Slečnu Lucii jsem navštívil kvůli bolavým zádům, jelikož dělám mnoho různých sportů a byla mi doporučena.
    Poradila mi, jak se protáhnout před sportovní aktivitou a bolestem tak předcházet aa zároveň mi záda odblokovala a odstranila tak můj aktuní problém. Jsem moc spokojen a doporučuji. Děkuji

Lucie Dlasková2017-10-09

Dobrý den,
    děkuji za hodnocení a pamatujte: prevence je nejlepší řešení problémů.

• I

Absolvovala jsem u paní fyzioterapeutky vstupní vyšetření (neměla jsem akutní obtíže, řeším spíše prevenci), otázky a probrané okruhy byly opravdu detailní a mohu jen souhlasit s referencemi uvedenými níže, že paní fyzioterapeutka ví, o čem mluví, probraly jsme spoustu věcí, které mohu zlepšit, dala doporučení ohledně běžných věcí ( jak správně sedět, jak ležet, čeho se vyvarovat apod.), plus doporučila pár cviků, které mi vzhledem k mým individuálním potřebám mohou zlepšit stav. Doporučuji!

Lucie Dlasková2017-08-16

Dobrý den,
    jsem ráda, že jsem splnila Vaše očekávání a přeji další roky bez obtíží.

• V
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: masáž zad 25 minut

Naprostá spokojenost, velmi šikovná, skvělý přehled, mohu nvřele doporučit, je vidět, že naprosto ví, co dělá a velmi mi pomohla....děkuji!!!

Lucie Dlasková2017-08-04

Dobrý den, děkuji za milá slova. Jsem ráda, že je Vám lépe.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Masáž byla výborná, paní fyzioterapeutka velice příjemná a taky mi dobře poradila :) Určitě doporučuji.

Lucie Dlasková2017-06-16

Děkuji za pozitivní názor a přeji další dny bez obtíží.

• V

Skvělá fyzioterapeutka. Velmi mi pomohla s bolestí zad a poradila triky pro moji sedavou práci. Moc doporučuji a ještě jednou děkuji!

Lucie Dlasková2017-06-13

Děkuji za hodnocení a jsem ráda, že se nám podařilo snížit bolestivý stav Vašich zad.

• Super komunikace,rychlé a flexibilní řešení mého problému s blokádou zad. Mohu jen doporučit,určitě budu pokračovat v řešení problému další návštěvou.

Lucie Dlasková2017-06-13

Moc děkuji za pozitivní hodnocení a v budoucnu se na mě neváhejte znovu obrátit.

Dotazy od pacientů (6)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu.

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem