Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
777 11.....

Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut (900 Kč)

Terapie pánevního dna (1 200 Kč)

Lymfodrenáž dolních končetin 90 minut (1 100 Kč) + 7 Více

Masáž šíje 15 minut (250 Kč)

Fyzioterapeutická konzultace 25 minut (400 Kč)

Masáž zad 25 minut (400 Kč)

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého poh...

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem
  • FTVS Univerzita Karlova v Praze

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 25 minut

Vyhledala jsem pomoc při přetížení trapéz. Paní magistra je velmi příjemná, pečlivá a práci odvedla na výbornou.
Velmi chválím dochvilnost, která je v dnešní uspěchané době bonus navíc.
Určitě jsem nebyla naposledy!!!
Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní Dlasková je úžasná fyzioterapeutka, a zároveň moc příjemný a milý člověk. Všechno dobře vysvětlí a dokáže poskytnout názor, aniž by vám ho vnucovala. Určitě můžu doporučit jak masáže, tak jako odbornou pomoc při potížích.

Dobrý den,
děkuji za milá slova i za doporučení. I nadále můžete svému tělu dopřávat odměnu. například v podobě masáže.

Už při příchodu z Vás spadne nervozita. Paní Dlasková je moc příjemná a sympatická. Hezky si s Vámi popovídá a vše Vám vysvětluje a popisuje. Mám z první návštěvy moc krásný pocit a už se těším na další :)

Dobrý den,
jsem ráda, že se podařilo nervozitu překonat a dobrali jsme se nějakým závěrům a možnostem. Také se těším na další návštěvu.

Paní doktorka perfektní. Opravdu tomu rozumí. Velmi přínosné. Je jen smutné, že toto nehradi pojišťovny. Ale to je chyba systému.

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Přeji zdravý a bezbolestný život.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Paní doktorka L. Dlasková mě hezky přivítala a byla milá. Předvedla mi několik lečebných cviku, které by mi měli v dohledné době ulevit od bolesti. Za což paní doktorce jsem vdečná a děkuji za rady.
Kristina Nováková

Dobrý den,
jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Pani doktorka je prijemna pani. Pristup je velmi dobry .Celkovy pocit z navstevy je vyborny. Nastivim znova a doporucujem;)

Dobrý den,
moc Vám děkuji za krásné hodnocení, potěšilo mě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Chronické bolesti páteře

Krásný den všem přeji ,
přišla jsem před několika měsíci s již chronickou bolestí zad a krční páteře a blokádami žeber.
Byla a pořád jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, sl.fyzioterapeutky , již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma .
Přes přetrvávající problemy které znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce sl. Dlasková vkládá.
Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase.
Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Dobrý den,
velice děkuji za názor. Velmi si toho vážím. Musím za sebe říci, že výsledek rehabilitace je vždy spojením snahy a energie terapeuta i pacienta. Ještě jednou děkuji za hodnocení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Lupaní v bedrech

Paní fyzioterapeutka je velmi příjemná a profesionální. Komplexně a jednoduše vše vysvětlí.Je vidět, že tomu co dělá rozumí. Celkově vyhodnotila můj stav a ukázala mi několik jednoduchých cviků, které by měly odvést velkou práci.

Mgr. Lucie Dlasková

Dobrý den, velice si vážím Vašeho názoru a moc Vám děkuji za hodnocení. Velmi ráda jsem Vám pomohla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku konzultace

Z první návštěvy jsem naprosto nadšená. Dlouho jsem nezažila takové vstřícné chování a odbornost zároveň. Těším se na další návštěvu.

Dobrý den,
děkuji milá slova. Držím palce, ať jste zdráv a vše se daří!

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Asi obecne nejlepsi doktorka u ktere jsem kdy byl. Je mila, prijemna, vse vysvetli do detailu a ma smysl pro humor. Prisel jsem s blokaci zad, pani doktorka se zamerila na duvody vzniku misto pouheho leceni nasledku, dala mi spoustu tipu jak zlepsit moje navyky, procvicila danou oblast a prakticky ukazala cviky na doma. Doporucuji vsemi deseti :)

Dobrý den,
děkuji za zprávu i za doporučení a doufám, že se stále o svoje tělo správně staráte.

Fyzioterapie od 2. návštěvy

Masáž zad 50 minut

Terapie pánevního dna

1 200 Kč

1 200 Kč

Velmi chválím dochvilnost, která je v dnešní uspěchané době bonus navíc.
Určitě jsem nebyla naposledy!!!
Děkuji.

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Přeji zdravý a bezbolestný život.

Kristina Nováková

Dobrý den,
jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Dobrý den,
moc Vám děkuji za krásné hodnocení, potěšilo mě.

Krásný den všem přeji ,
Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku konzultace

Dobrý den,
děkuji milá slova. Držím palce, ať jste zdráv a vše se daří!

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    mám často zablokovaná žebra a nedavno mě začal zlobit žlučník. Může začít zlobit žlučník z důvodu, že na něj žebra nějak tlačí? Mohla by na žlučník pomoci fyzioterapie? Děkuji.

Dobrý den,
    vztah mezi vnitřními orgány a pohybovým aparátem funguje oběma směry. Často dokonce již původní příčina zmizela a kompenzace stavu zůstává. Pokud obtíže přes veškerou snahu přetrvávají, doporučuji celkové vyšetření(k vyloučení strukturální příčiny). Nicméně lze stav celkově kompenzovat a řešit např. přes změnu dechové stereotypu, kineziotapem, ergonomií v práci a při běžných činnostech. K tomu doporučuji vyhledat odborníka, který Váš stav osobně a individuálně posoudí. Přeji pěkný den, Lucie Dlasková

• Dobrý den,
    chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
    Děkuji.Dana

Dobrý den,
    záleží na důvodu, kvůli kterému byste lymfodrenáž vyhledala. Při lymfatických otocích, očistě organizmu nebo např. pooperačních a poúrazových stavech je terapie doporučovaná. Pokud nespadáte do kategorie kontraindikací. V takovém případě to lze pouze se souhlasem ošetřujícího lékaře. Jinak se doporučuje lymfodrenáž absolvovat v kůře (3-10 návštěv) ideálně s dodržováním režimových opatření. S pozdravem Lucie DLasková

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem
  • FTVS Univerzita Karlova v Praze

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie