Další dostupný termín:

Lymfodrenáž dolních končetin 90 minut • 1 100 Kč +7 Více

Masáž šíje 15 minut • 250 Kč

Fyzioterapeutická konzultace 25 minut • 400 Kč

Masáž zad 25 minut • 400 Kč

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého poh...

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem
  • FTVS Univerzita Karlova v Praze

Fotografie

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Již dlouho mě trápí bolesti zad. Paní fyzioterapeutku jsem vyhledala na doporučení. Vstupní prohlídka předčila má očekávání, paní fyzioterapeutka je naprosto profesionální, veškeré problémy se mnou detailně probrala a doporučila správný postup, kterým dojde k jejich odstranění. Je nutné také vyzdvihnout, že paní fyzioterapeutka je velmi příjemný a milý člověk, což je pro mne u této profese zcela zásadní. Rozhodně budu jejích služeb využívat i dále.

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Ráda Vás znovu uvidím.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 50 minut

Paní Dlasková je opravdu úžasná fyzioterapeutka, nabídla i cviky na záda, které člověk může dělat sám doma. První dotek u masáže, na kterém hodně záleží, byl opravdu jemný a zatím nejlepší, co jsem zažila. Bolestivá místa promasírovala tak intenzivně, že jsem byla uvolněná ještě týden :) Ráda se sem budu vracet!

Dobrý den,
děkuji za milé a pozitivní hodnocení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 25 minut

Vyhledala jsem pomoc při přetížení trapéz. Paní magistra je velmi příjemná, pečlivá a práci odvedla na výbornou.
Velmi chválím dochvilnost, která je v dnešní uspěchané době bonus navíc.
Určitě jsem nebyla naposledy!!!
Děkuji.

Dobrý den,
děkuji za hezké hodnocení a doufám, že budete i nadále spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní Dlasková je úžasná fyzioterapeutka, a zároveň moc příjemný a milý člověk. Všechno dobře vysvětlí a dokáže poskytnout názor, aniž by vám ho vnucovala. Určitě můžu doporučit jak masáže, tak jako odbornou pomoc při potížích.

Dobrý den,
děkuji za milá slova i za doporučení. I nadále můžete svému tělu dopřávat odměnu. například v podobě masáže.

Už při příchodu z Vás spadne nervozita. Paní Dlasková je moc příjemná a sympatická. Hezky si s Vámi popovídá a vše Vám vysvětluje a popisuje. Mám z první návštěvy moc krásný pocit a už se těším na další :)

Dobrý den,
jsem ráda, že se podařilo nervozitu překonat a dobrali jsme se nějakým závěrům a možnostem. Také se těším na další návštěvu.

Paní doktorka perfektní. Opravdu tomu rozumí. Velmi přínosné. Je jen smutné, že toto nehradi pojišťovny. Ale to je chyba systému.

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Přeji zdravý a bezbolestný život.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Paní doktorka L. Dlasková mě hezky přivítala a byla milá. Předvedla mi několik lečebných cviku, které by mi měli v dohledné době ulevit od bolesti. Za což paní doktorce jsem vdečná a děkuji za rady.
Kristina Nováková

Dobrý den,
jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Pani doktorka je prijemna pani. Pristup je velmi dobry .Celkovy pocit z navstevy je vyborny. Nastivim znova a doporucujem;)

Dobrý den,
moc Vám děkuji za krásné hodnocení, potěšilo mě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Chronické bolesti páteře

Krásný den všem přeji ,
přišla jsem před několika měsíci s již chronickou bolestí zad a krční páteře a blokádami žeber.
Byla a pořád jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, sl.fyzioterapeutky , již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma .
Přes přetrvávající problemy které znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce sl. Dlasková vkládá.
Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase.
Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Dobrý den,
velice děkuji za názor. Velmi si toho vážím. Musím za sebe říci, že výsledek rehabilitace je vždy spojením snahy a energie terapeuta i pacienta. Ještě jednou děkuji za hodnocení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Lupaní v bedrech

Paní fyzioterapeutka je velmi příjemná a profesionální. Komplexně a jednoduše vše vysvětlí.Je vidět, že tomu co dělá rozumí. Celkově vyhodnotila můj stav a ukázala mi několik jednoduchých cviků, které by měly odvést velkou práci.

Mgr. Lucie Dlasková

Dobrý den, velice si vážím Vašeho názoru a moc Vám děkuji za hodnocení. Velmi ráda jsem Vám pomohla.

Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Lymfodrenáž horních končetin

600 Kč

600 Kč

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Ráda Vás znovu uvidím.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 50 minut

Dobrý den,
děkuji za milé a pozitivní hodnocení.

Velmi chválím dochvilnost, která je v dnešní uspěchané době bonus navíc.
Určitě jsem nebyla naposledy!!!
Děkuji.

Dobrý den,
děkuji za hezké hodnocení a doufám, že budete i nadále spokojená.

Dobrý den,
děkuji za hodnocení. Přeji zdravý a bezbolestný život.

Kristina Nováková

Dobrý den,
jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

Dobrý den,
moc Vám děkuji za krásné hodnocení, potěšilo mě.

Krásný den všem přeji ,
Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
    Děkuji.Dana

Dobrý den,
    záleží na důvodu, kvůli kterému byste lymfodrenáž vyhledala. Při lymfatických otocích, očistě organizmu nebo např. pooperačních a poúrazových stavech je terapie doporučovaná. Pokud nespadáte do kategorie kontraindikací. V takovém případě to lze pouze se souhlasem ošetřujícího lékaře. Jinak se doporučuje lymfodrenáž absolvovat v kůře (3-10 návštěv) ideálně s dodržováním režimových opatření. S pozdravem Lucie DLasková

Mgr. Lucie Dlasková

• Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    ulevit od popisovaných obtíží rozhodně lze s mírnými modifikacemi dle stavu. Terapeut musí však znát základní pravidla pro takovou terapii. Pak je to bezpečné. S pozdravem, Lucie Dlasková

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře

Ukončené školy

• UJEP v Ústí nad Labem
  • FTVS Univerzita Karlova v Praze

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie