Praktický lékař
Halasovo náměstí 1, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař

K panu doktorovi chodím už 16 let a nikdy jsem k jeho práci neměl žádné výhrady. Všechny moje otázky zodpoví, všechny připomínky bere v úvahu. Ano, je strohý, neusmívá se a neptá se mě jak se mám, ale kvůli tomu tam nechodím. Ano, diagnózu stihne stanovit ještě než otevřu pusu, ale kupodivu se zatím nikdy nespletl. Sestřička jede ve stejném režimu, ale když jsem několikrát viděl co za individua se snaží dostat do ordinace a jak jsou lidi sprostí a hrubí když se jim něco nelíbí, tak se jí vůbec nedivím. Takže pokud od lékaře/sestry vyžadujete vřelý přístup a vykecávání se, tohle není nic pro vás.

Od pana doktora jsem odešla už před 10 lety nechápu,jak k němu může vůbec někdo chodit a ještě ho chválit.Je to nejhorší lékař kterého jsem kdy potkala a já si nechodím k doktorům vykecávat,jdu tam jen v nutném případě a také nerada čekám.Sestra je tak odporná,že člověka přejde chuť vůbec vstoupit dovnitř.Moji dva známí od nich odchází právě teď.Nikomu nedoporučuji.

U pana doktora jsem byla 6 let, nikdy jsem neměla sebemenší problém. Sestřička rázná je, ale není se čemu divit. Jednání od obou bylo vždy profesionální. Sestřička byla na mne vždy příjemná. A doktorovi se nedivím, že se s pacienty moc nevybavuje, mě kdyby chodili do ordinace důchodci, kteří si moc rádi postěžuji - to víte všichni sami moc dobře - tak se k nim chovám stejně. Kdyby totiž nebyl stručný, tak je z té ordinace nedostane ani za hodinu. Líbí se mi, že mají přesně stanovené ordinační hodiny, vyhrazené hodiny pro pracující a pokud některým starým lidem vadí, že je pan doktor nevezme hned když přijdou hned z kraje ordinačních hodin i když se neobjednají, tak musím pochybovat o jejich inteligenci... Prostě jim to funguje. Z ordinace jsem odešla jen z důvodu stěhování, jinak bych doktora neměnila. Jestli někoho, když je nemocný, baví vysedávat dlouhé desítky minut v čekárně a pak se vykecávat u doktora, tak to s tou nemocí nebude tak žhavé ;) já byla pokaždé ráda, že jsem za pár minut odešla z receptem do lékárny a hned do postele. Pan doktor je třída a sestřička taky :)

Dobrý den, pan doktor mě vždy vyšetřil řádně, jak se má a i tu krev mi vzali, takže si stěžovat ani nejde. Chodím k panu doktorovi už 5let, máme ho i za firemního doktora a pokud se objednáte, nikdy nemám problém. Pokud se neobjednáte, tak Vás také bere hned, jakmile jsou odebrané ráno krve, takže s čekáním problém nevidím. Dokonce jsem doporučila doktora své celé rodině, protože jsme se přestěhovali do Brna a všichni jsou velice spokojeni. Hned všechny vyšetřil a věděl, co jim je a ne jako ostatní doktoři, ke kterým dříve rodina chodila a nebyli schopni poznat, že někomu něco je! Takže za mě, jen tak dál pane doktore! Spokojená pacientka Zuzka

Při příležitosti ukončení roku 2012 děkuji za celoroční péči o zdraví celé mé rodiny a v novém roce 2013 přeji vše nejlepší a hodně trpělivosti v péči o všechny pacienty. Děkuji.

Nejsem vůbec spokojená, chodím k panu doktorovi krátce a ordinaci jsem navštívila celkem 3x. Nedá se dovolat k objednání, utrácíte zbytečně za záznamník, který Vám ohlašuje, že se věnují pacientům. Velmi nepřijemná sestra, která mi 40 minut před koncem ordinační doby oznámila, že je pozdě pan doktor si už uklízí v ordinaci. Už si hledám nového lékaře. Nedoporučuji nikomu.

Žádné řeči okolo, prostě diagnostika a léčba. Chápu, že se to některým ubrblaným důchodcům nelíbí, protože by rádi seděli v ordinaci celé dopoledne a povídali, že včera je píchlo tam a tuhle zase jinde. Pan doktor je naprostý profesionál a jeho sestřička jakbysmet - méně řečí, více činů. Chválím a děkuji!

Jsem mnoholetým pacientem a získal si moji důvěru právě tím za co ho zde někteří kritizují. Mnoho toho nenamluví, ale když něco řekne tak to sedí, na dlouhé kecy v ordinaci není čas. Někomu se nezdá, že dostal pouze paralen, v případě doktora Martince jsem si téměř jist, že nemoc nepodcenil a dal pacientovi lék s co nejmenším množstvím vedlejších účinků, který nemoc zvládne. Nakonec o tom svědčí i to, že si tito pacienti zde vesele ztěžují a neumřeli. Není mnoho doktorů, kteří si vedou přesné záznamy o očkování o preventivních testech na rak. tl střeva atd., doktor Martinec si je vede a když předepsané roky uplynou, sestra vás bez dlouhých okolků a s úsměvem přeočkuje. Není pravda, že nedělá vyšetření, když to potřebuje, tak krev, moč a ekg jsou zde běžné a nemusíte běhat po celé nemocnici, je to hned a na jednom místě. Sestra je rázná jak píšete, ale proto to také v této ordinaci funguje, stačí zavolat co potřebujete, v určenou hodinu přijdete a dostanete přesně to co jste požadoval a bez čekání. Díky za to a těch pár korun za telefon nikoho nezabije. Jsem spokojen a neměnil bych za jiného doktora.

jako lékař, nic moc, spíše nic. zná jenom penicilin, a když ten nezabere, tak už jenom pastilky na cucání. žádné podrobnější vyšetření u něho nepřichází v uváhu. už si hledám nového lékaře, a ostatním radím totéž.

Velmi zodpovedny