U chodníčku 359, Staré Město, Frýdek-Místek

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Profesionál na svém místě! Potřebovali bychom víc takových lékařů, je to příklad a vzor, jak by se měl lékař chovat k pacientům. Nejen že má obrovské zkušenosti a přehled ve svém oboru, je skromná, milá, obětavá, důsledná, chápající a pořád s úsměvem na tváři. Velice si ji vážím za to, jak pomáhala mým rodičům, má velké srdce.... Moc Vám děkuji paní doktorko, Monika K.

Nejlepší praktický lékař jakého jsem měla možnost poznat. Příjemná, ochotná a profesionální přístup. Ošetřuje nám babičku ročník 1925 a vždy se snaží pomoc maximálně jak to jde. Ona je moc hodný člověk a za to si ji moc vážím. V./Třinecko

nejlepši lekař

Reakce na předchozí hodnocení.Je pravda ,že šachta nutila lékaře k regulaci nemocenské,ale paní doktorka na to moc nedala,měla kvůli tomu stálé nepříjemnosti s vedením podniku.Dokonce ordinovala nad rámec svých povinností.Co tvrdím mohu doložit,léta jsem na závodě pracoval ve zdravotní komisi,patří ji dík.Hrubý K.

Paní doktorku znám od roku 76 ,kdy ordinovala na dole Staříč.Lepšího lékaře jsem nepoznal.Dá se říci,že mě zachránila pro profesní život a zdravotně hodně pomohla,z celého srdce Vám paní doktorko děkuji Hrubý Karel.

Fakt dost dobrá a svědomitá...nenechá nic náhodě ;-) Zodpovědnost nikdy nechybí. ph

Výborná lékařka :-)

PANÍ DOKTORKA JE PROSTĚ NAŠE SLUNÍČKO. NEJENŽE UMÍ LÉČIT, ALE I SI VYSLECHNE TRABLE, KTERÉ MÁTE NA DUŠIČCE. NESMÍRNĚ OBĚTAVÁ, PŘÍJEMNÁ, USMĚVAVÁ. A TYTO VLASTNOSTI PŘEDALA A PŘEDÁVÁ SVÉ NEVĚSTĚ MUDr. IRENĚ GRUNOVÉ SE KTEROU SE V ORDINACI STŘÍDAJÍ. OBĚ JSOU TO PROSTĚ ZLATÍČKA A DÁMY KAŽDÝM COULEM. NESMÍM TAKÉ OPOMENOUT BEZVADNÉ MILÉ SESTŘIČKY !!!

Paní doktorka je úžasná a velice pečlivá

U PANÍ DOKTORKY LIBUŠKY SE LÉČÍM ODROKU 1976 JE TO MOC MILÁ PANI SVÉ PRÁCI ROZUMÍ,JE VELMI OBĚTAVÁ .TOTÉŽ MŮŽEM NAPSAT O JEJÍ SNAŠE.JSME S OBĚMA VELICE SPOKOJENI.PANÍ DOKTORKY MOC DĚKUJEM. JAROMÍR JASONĚK A VLASTA STRYJOVÁ.