Adresy (2)

Praktický lékař pro dospělé
U chodníčku 359, Staré Město, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Naprosto úžasná lékařka. Paní doktorka je mou praktickou lékařkou od mého prvního nástupu do zaměstnání - 1990. Je vždy milá, příjemná a ochotná. Všichni nastávající medici by zde měli strávit na stáži několik dní, aby si odnesli do profesního života tento úžasný příklad, jak vykonávat svou profesi.

Ověřený profil

Profesionál na svém místě! Potřebovali bychom víc takových lékařů, je to příklad a vzor, jak by se měl lékař chovat k pacientům. Nejen že má obrovské zkušenosti a přehled ve svém oboru, je skromná, milá, obětavá, důsledná, chápající a pořád s úsměvem na tváři. Velice si ji vážím za to, jak pomáhala mým rodičům, má velké srdce.... Moc Vám děkuji paní doktorko, Monika K.

Ověřený profil

Nejlepší praktický lékař jakého jsem měla možnost poznat. Příjemná, ochotná a profesionální přístup. Ošetřuje nám babičku ročník 1925 a vždy se snaží pomoc maximálně jak to jde. Ona je moc hodný člověk a za to si ji moc vážím. V./Třinecko

nejlepši lekař

Ověřený profil

Reakce na předchozí hodnocení.Je pravda ,že šachta nutila lékaře k regulaci nemocenské,ale paní doktorka na to moc nedala,měla kvůli tomu stálé nepříjemnosti s vedením podniku.Dokonce ordinovala nad rámec svých povinností.Co tvrdím mohu doložit,léta jsem na závodě pracoval ve zdravotní komisi,patří ji dík.Hrubý K.

Ověřený profil

Paní doktorku znám od roku 76 ,kdy ordinovala na dole Staříč.Lepšího lékaře jsem nepoznal.Dá se říci,že mě zachránila pro profesní život a zdravotně hodně pomohla,z celého srdce Vám paní doktorko děkuji Hrubý Karel.

Fakt dost dobrá a svědomitá...nenechá nic náhodě ;-) Zodpovědnost nikdy nechybí. ph

Výborná lékařka :-)

PANÍ DOKTORKA JE PROSTĚ NAŠE SLUNÍČKO. NEJENŽE UMÍ LÉČIT, ALE I SI VYSLECHNE TRABLE, KTERÉ MÁTE NA DUŠIČCE. NESMÍRNĚ OBĚTAVÁ, PŘÍJEMNÁ, USMĚVAVÁ. A TYTO VLASTNOSTI PŘEDALA A PŘEDÁVÁ SVÉ NEVĚSTĚ MUDr. IRENĚ GRUNOVÉ SE KTEROU SE V ORDINACI STŘÍDAJÍ. OBĚ JSOU TO PROSTĚ ZLATÍČKA A DÁMY KAŽDÝM COULEM. NESMÍM TAKÉ OPOMENOUT BEZVADNÉ MILÉ SESTŘIČKY !!!

Paní doktorka je úžasná a velice pečlivá

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti