Praktický lékař stomatolog
Hviezdoslavova 16, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K paní doktorce chodíme již 30 let i s dětmi, které nechápaly strach svých spolužáků z návštěvy zubaře. Obdivuji její vitalitu a zájem o novinky a těch užitečných zavádění do praxe..

K paní doktorce chodíme s mamkou obě a ačkoli jsme obě poseroutky, paní doktorka je tak úžasná (jak profesně tak lidsky), že díky ní jsou návštěvy zubaře pohoda. Neměnila bych ani za nic, nikdy mě nic nebolelo, plomby nejsou ani poznat a i se sestřičkou jsou obě veselá kopa a mají opravdu skvělý přístup. Jde vidět, že Dr. Doležálková se ve své profesi našla.

Velmi dobrá lékařka,která se opravdu snaží zachránit zuby,dokud to jde. S její sestrou jsou sehraný tým. Chodíme tam leta s manželkou a neměnili bychom.

Bez komentáře nejlepší z poznaných stomatologů

Paní doktorku můžu jen doporučit je to profesionál na svém místě a taktéž sestřička. Se svými zuby jsem si užila své a díky paní doktorce budu moci nějakou dobu kousat svými a né umělými:-)

Paní MUDr. Doležálková se zcela jistě řadí mezi odborníky ve svém oboru. Neustále na sobě pracuje, vzdělává se a doplňuje si své odborné znalosti. Sleduje rovněž novinky přístrojového vybavení, které by ji usnadnily práci, ale zároveň zajistily pacientům příslušné kvalitní služby.

Ke svým pacientům má profesionální přístup, je příjemná, dokáže naslouchat a pacienta povzbudit.

Do její ordinace pacienti nechodí se strachem, ale s pocitem, že jim bude poskytnuto kvalitní ošetření v příjemném prostředí.

Chodila jsem k ní jako dítě.
Už k ní v životě nechci a každému říkám at utíká co mu nohy stačí!!!!!!
Měla jsem ještě v 11letech mléčné zuby v předu horní a dolní.
Paní doktorce se toto nelíbilo usoudila že tam ty zuby překážejí těm druhým a všechny čtyři mi najednou vytrhla.

Bez rentgenu bez jakéhokoliv dalšího vyšetření.

Zuby mi nerostly ještě další dva roky.

Děti se mi smáli protože mi je vytrhla když jsme tam byli na prohlídce s celou třídou.
Doma rodiče mysleli že se asi zblázní.
Na všech fotkách vypadám úžasně a navíc mi zuby narostli křivě.
Takže fakt moc děkuji!!!!!!!!
Od té chvíle mám jiného stomatologa a jsem moc spokojená

Perfektní lékařka. Zubařka, ke které se nebojím chodit.

vstřícná,profesionál,zvláště u dětí před každým bolestivým zákrokem znecitlivuje okolí zubu,minimalizuje bolestivost a strach dětských pacientů z další návštěvy stomatologa.

Nejlepší zubní lékařka,kterou znám.K ní se nebojí chodit ani malé děti.Milá a příjemná,sestřička taky skvělá.