Privátní zubní lékařka
Zahradní 973, Zlín

K doktorce chodím už léta, nepočítám kolik mě to za tu dobu stálo protože kdyby mě to nestálo nic, tak je taky dost možné že bych dnes vypadal jak po výbuchu granátu v ustech. Vážím si přístupu a profesionality, paní doktorka je zkušená a sleduje trendy, je ochotná a přizpusobuje se potřebám klientú. Málokde vidím takovou vstřícnost. Delší čekací lhůta je znamením toho, že jsou sní lidé spokojeni a vrací se. A to že je snad poněkud dražší, je přímo uměrné komfortu který u ní mám. Jiné potřeby stojí také peníze a bez většiny z nich se člověk neobejde. Takže dávám jedničku.

Pokud jde o ošetření u MUDr.Vidrasové - tak jenom chválím. Jsem velmi spokojena s celkovým postupem, tj. vše vysvětlí, popíše jak bude postupovat, co bude bez bolesti a co je třeba umrtvit. A taky doporučí materiály na plomby i korunky. Je pravdou že kvalitnější materiály jsou dražší, ale kdo by chtěl mít v puse tmavý kov! A pokud se týká dlouhého čekání v čekárně, tak i u jiných lékařů to není jiné. Je nutno se na ten stav psychicky připravit a neotrávit si čekání naštváním, ale raději si jej zpříjemnit třeba četbou.

Pokud jde o paní dr. Vidrasovou, tak jsem s ní taky nadměrně spokojená, snaží se pomoct jak nejlíp to jde. A to že má objednaných více pacientů na jednu hodinu je zcela jinde normální, jsem z lékařské rodiny takže vím. Já jsem třeba u své gynek. čekala celé 2 hodiny než mě vzala!! Hold to jsou doktoři a i něktěří z nás potřebují rychlejší pomoc. Takže já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. A to že na jedné návštěvě řekne že zub bude stát 500kč a na druhé po vás chce víc, tak třeba toho dělala víc a nebo použila jiné lepší materiály. Já vám řeknu, přítel chodí k zub. a platí za plombu míň jak já, ale za to mu třeba za 14 dní vypadne, já za ní platím sice víc, ale za těch X let co chodím k paní Vidrasové se mi stalo snad 1x že mi vypadla plomba. Takže sečteno podtrhnuto - spokojenost.

Dobrá odbornice. K pacientům je velmi ohleduplná, snaží se maximálně pomoci vyřešit daný zdravotní problém. Nestačí-li její ordinace se svým technickým vybavením vyřešit daný problém, zařídí pacientovi potřebnou pomoc. Velice si jí vážím.