Litoměřická 64/107, Děčín
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Velká profesionalita, neměnila bych. Nádherný a milý přístup k dětem i k rodičům. Vždy maximální spokojenost. Děkuji !!!

Nejlepší doktorka na světě. Profesionální přístup, příjemné vystupování, že prostě super. Mockrát děkuji

nejlepsi pediatr ktereho jsme kdy mohly najit, moc vam i vasi sestricce dekujeme za odbornou pomoc a laskavost ,jste lidicky na spravnem miste

Báječná paní doktorka s báječnou sestřičkou, je to odbornice se skvělým přístupem. Máme dvě děti a jsem velmi ráda, že jsou v tak dobrých rukách. Neznám lepší lékařku než paní doktorka Podolská.

nejlepsi doktor na svete

To je naše ,neej doktorka jinou by jsme nechtěli .Máme jí moc rádi mužu jí všem doporučit :D

Nejlepší lékařka doporučuji všem :-)

Hodulíková

Velice dobrá a ochotná paní doktorka.Mám u ní již 6-ti letou slečnu a čekáme nový přírustek do rodiny a v žádným případě bych dětskou lékařku neměnila.Málokde se toto vidí.

výborná ve všech směrech :o)

Velmi ochotná a trpělivá lékařka a ne jen s dětmi. V klidu a srozumitelně vysvětlí řešený problém. Z mého laického pohledu velmi vysoce vzdělalá a stále pokračuje, velká spokojenost.