Minimální čekací doby v čekárně. Před zákrokem vše perfektně vysvětlí. Během zákroku pacienta informuje, co dělá. Má opravdu svatou trpělivost i se "strašpyteli" - opravdu vím, co říkám. Dokáže uvolnit atmosféru a strachem nepříčetného pacienta :-) Pracuje naprosto bezbolestně, rychle, a s pevnou rukou. Zdá se, že opravdu ví co dělá. Jeden z mála doktorů profesionálů, kteří si dokáží poradit. Velmi vysoká ohleduplnost a vstřícnost k pacientovi, o něco menší k sestře. Normálně doktory nehodnotím, ale tento si to zaslouží. Pomáhá mi zdravotně (toto je samozřejmé), ale i psychicky během zákroků (toto už u každého doktora samozřejmé není).

Křižíkova 68, Brno
Privátní chirurgická a traum. ordinace (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více

Běžný termín

Traumatologie- běžné úrazy

Estetická chirurgie - odstraňování mateř.znamének

Zabývám se běžnou chirurgií - diagnostika bolestí břicha a končetin , hnisavá onemocnění, kromě bércových vředů. Pacienty vyšetřuji každý den bez nu...

• proctologie
  • ortopedie
  • ostatní zákroky v lokální anestezii - např. lipomy,atheromy,gan

Mudr.Šamlot je opravdový profesionál.
Zákrok, který mi dělal provedl opravdu čistě a bezbolestně. Vše mi před tím řádně vysvětlil a o své pacienty má nefalšovaný zájem. Navíc jsem v čekárně nebyl ani 5min, což se nedá srovnat se 3hodinovým čekáním ve sv.Anně, kde byli naopak velmi neprofesionální, nevlídní, řekl bych až hloupí.
Proto jsem vyhledal tohoto doktora.

Velice profesionální přístup pana doktora Šamlota, vše pečlivě důsledně se vší hygienou provedeno.Zákrok dopadl výborně, bez jakékoliv bolesti.Měl jsem špatně zastřižený nehet na palci pravé nohy ve stádiu zánětu a hnisání. Přišel jsem do ordinace, nikdy předtím jsem u něj nebyl a danou situaci jsem mu popsal.On mi říká jestli to chci hned chirurgicky vyřešit, já jsem sam.souhlasil, zákrok hotov za minutu. Dávám palec nahoru - přeji hodně spokojených pacientů

Nevim , zda nedoslo k chybe , ale uvedeny pan doktor rozhodne neni ohleduplny a vnimavy. Arogance vcetne nadrazeneho chovani ke sve sestre je znacna. Po profesionalni strance vse dle standartu , ale jakmile hledate vstricne slovo a prijemne prostredi doporucuji jiste jineho lekare.

Moje osobní zkušenost s panem doktorem Šamlotem je výborná. Je to profesionál, jehož zkušenosti z něj dělají opravdového specialistu. Oceňuji především to, že problém dokáže vysvětlit a pacienta uklidnit, proto vřele doporučuji!

Velmi pečlivý a šikovný lékař s mnoholetou praxí. Nemůžu než doporučit!

Výborný a vstřícný lékař, přátelský přístup. Mohu jen doporučit a děkuji.

Pana doktora Šamlota velmi doporučuji, snaží se problém vysvětlit pacientovi a poté při zákroku vše popisuje a pracuje velmi ohleduplně. Ivan

Arogantní, předepíše lék který právě "propaguje jeho ordinace" na dotaz po levnější, nebo pojišťovnou hrazené náhradě reaguje jako býk na červený hadr.

Výtečný specialsita- chirurg, je klidný,pracuje rozvážně, před zákrokem vše
vysvětlí, je laskavý a pečlivý.Rád k němu chodím na ošetření,dokáže si poradit
se vším ,co pac.trápí, je i dobrým psychologem a ví,jak člověka uklidnit.Milá
je i jeho setřička. Jirka K.

Běžný termín

Traumatologie- běžné úrazy

Estetická chirurgie - odstraňování mateř.znamének

Privátní chirurgická a traum. ordinace

Mudr.Šamlot je opravdový profesionál.
Proto jsem vyhledal tohoto doktora.

Velmi pečlivý a šikovný lékař s mnoholetou praxí. Nemůžu než doporučit!

Výborný a vstřícný lékař, přátelský přístup. Mohu jen doporučit a děkuji.

Výtečný specialsita- chirurg, je klidný,pracuje rozvážně, před zákrokem vše
vysvětlí, je laskavý a pečlivý.Rád k němu chodím na ošetření,dokáže si poradit
se vším ,co pac.trápí, je i dobrým psychologem a ví,jak člověka uklidnit.Milá
je i jeho setřička. Jirka K.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    před čtyřmi dny jsem si nechtěně vytrhnul kus nehtu na levém palci u nohy, od té doby mi to lehce napuchlo, hnisá a při chůzi v botech mě to bolí. Ránu jsem vyčistlil. Chtěl bych se zeptat, zda je nutné jít s tím k lékaři nebo se to časem samo zahojí.

Dobrý den, určitě by bylo lepší se k lékaři zastavit, aby jste něco nezanedbal.
    Pokud máte zájem , moje chirurgická ambulance je vám každý den dopoledne k dispozici.
    Objednávat se nemusíte. S pozdravem MUDr.L.Šamlot

MUDr. Ladislav Šamlot

• Cituji zpravu z chirurgie: "hernia ing. l.dx. v pr. trisle hernie velikost 3cm v prum, reponibilni, branka pro prst."
    Po vysetreni mi byl okamzite nabidnut termin operace, laparoskopicky v celkove narkoze, s vlozenim sitky na zpevneni postizeneho mista.
    Kvuli dalsim obtizim jsem o nekolik dni pozdeji absolvoval vysetreni na gastroenterologii, bez nalezu ale lekar mi radil abych s takto drobnou kylou operaci neabsolvovat, je udajne zbytecna. Moje otazky,
    1) co se bude dit pokud operaci zrusim, jaka je prognoza vyvoje kyly.
    2) v pripade operace , jaka je statisticky pravdepodobnost ze se obtizi definitivne zbavim a ty se nevrati.
    3) obecne vas nazor na tuto situaci, nejradeji bych to konzultoval s lekarem ktery me na operaci objednaval, ale bohuzel pri objednacich terminech uz bych to az do operace nestihl.

Dobrý den, rozhodně si nechte kýlu zoperovat dokud
    je ještě malá, pokud operaci zrušíte, riskujete, že se kýla
    ještě zvětší. Po operaci laparoskopickou technikou
    s vložením síťky budete bez problémů.

MUDr. Ladislav Šamlot

• proctologie