Křižíkova 68, Brno
Privátní chirurgická a traum. ordinace (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více

Běžný termín

Traumatologie- běžné úrazy

Estetická chirurgie - odstraňování mateř.znamének

Zabývám se běžnou chirurgií - diagnostika bolestí břicha a končetin , hnisavá onemocnění, kromě bércových vředů. Pacienty vyšetřuji každý den bez nu...

• proctologie
  • ortopedie
  • ostatní zákroky v lokální anestezii - např. lipomy,atheromy,gan

Běžný termín

Traumatologie- běžné úrazy

Estetická chirurgie - odstraňování mateř.znamének

Umístění: Privátní chirurgická a traum. ordinace

Doktor je profik a opravdu trpělivý. Chovala jsem se hodně nervózně,až histericky...pan doktor mi vše při zákroku vysvětloval. Sestřička je moc hodná i když to asi nemá lehký. ... Čekací doba pár minut.Za mně velká spokojenost!!!!

Umístění: Privátní chirurgická a traum. ordinace

Pozitivní je velmi krátká čekací doba a příjemná sestřička (ke které se pan doktor chová povýšeně a arogantně). Přestože držel v ruce žádost od mého praktického lékaře, kde bylo vše podrobně uvedeno, znovu se mě vyptával, s čím k němu vlastně přicházím. Veškeré ošetření spočívalo v tom, že si ověřoval, jestli je to pravda. Závěrem mne sdělil "svoji" diagnózu, kde doslova zopakoval to, s čím jsem za ním přišel a co jsem mu sám řekl.

Minimální čekací doby v čekárně. Před zákrokem vše perfektně vysvětlí. Během zákroku pacienta informuje, co dělá. Má opravdu svatou trpělivost i se "strašpyteli" - opravdu vím, co říkám. Dokáže uvolnit atmosféru a strachem nepříčetného pacienta :-) Pracuje naprosto bezbolestně, rychle, a s pevnou rukou. Zdá se, že opravdu ví co dělá. Jeden z mála doktorů profesionálů, kteří si dokáží poradit. Velmi vysoká ohleduplnost a vstřícnost k pacientovi, o něco menší k sestře. Normálně doktory nehodnotím, ale tento si to zaslouží. Pomáhá mi zdravotně (toto je samozřejmé), ale i psychicky během zákroků (toto už u každého doktora samozřejmé není).

Mudr.Šamlot je opravdový profesionál.
Zákrok, který mi dělal provedl opravdu čistě a bezbolestně. Vše mi před tím řádně vysvětlil a o své pacienty má nefalšovaný zájem. Navíc jsem v čekárně nebyl ani 5min, což se nedá srovnat se 3hodinovým čekáním ve sv.Anně, kde byli naopak velmi neprofesionální, nevlídní, řekl bych až hloupí.
Proto jsem vyhledal tohoto doktora.

Velice profesionální přístup pana doktora Šamlota, vše pečlivě důsledně se vší hygienou provedeno.Zákrok dopadl výborně, bez jakékoliv bolesti.Měl jsem špatně zastřižený nehet na palci pravé nohy ve stádiu zánětu a hnisání. Přišel jsem do ordinace, nikdy předtím jsem u něj nebyl a danou situaci jsem mu popsal.On mi říká jestli to chci hned chirurgicky vyřešit, já jsem sam.souhlasil, zákrok hotov za minutu. Dávám palec nahoru - přeji hodně spokojených pacientů

Nevim , zda nedoslo k chybe , ale uvedeny pan doktor rozhodne neni ohleduplny a vnimavy. Arogance vcetne nadrazeneho chovani ke sve sestre je znacna. Po profesionalni strance vse dle standartu , ale jakmile hledate vstricne slovo a prijemne prostredi doporucuji jiste jineho lekare.

Moje osobní zkušenost s panem doktorem Šamlotem je výborná. Je to profesionál, jehož zkušenosti z něj dělají opravdového specialistu. Oceňuji především to, že problém dokáže vysvětlit a pacienta uklidnit, proto vřele doporučuji!

Velmi pečlivý a šikovný lékař s mnoholetou praxí. Nemůžu než doporučit!

Výborný a vstřícný lékař, přátelský přístup. Mohu jen doporučit a děkuji.

Pana doktora Šamlota velmi doporučuji, snaží se problém vysvětlit pacientovi a poté při zákroku vše popisuje a pracuje velmi ohleduplně. Ivan

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera jsem se praštila čelem do hlavy a od té doby mě bolí hlava, to je přibližně 12 hodin. Bolí mě především ze zadu. Mám čekat až bolest přejde nebo jet k lékaři? Děkuji.

jeďte ke svému praktickému lékaři

MUDr. Ladislav Šamlot

• Dobrý den, jsem týden po operaci tříselné a pupeční kýly. Operace proběhla bez komplikací, jizvy po vpichach se hojí dobře. Jediné co mě trápí je nafouklé a tvrdé břicho. Je to normální pooperační stav,nebo mám navštívit doktora. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Roman l

Dobrý den, určitě si nechte břicho zkontrolat v nemocnici,kde jste byl operován.

MUDr. Ladislav Šamlot

• proctologie