Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

http://www.lecba-kloubu.eu/ Léčba kloubů buňkami SVF.
Buňky SVF (buňky s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk), to je rychlá a účin...

• ortopedie

Pan doktor mi úspěšně léčil a léčí klouby novou metodou ORTHOKINE. Jezdím za ním 500km a to proto, že on jediný mi dokázal pomoci, je nejen vynikající odborník, ale má i obdivuhodný zájem o pacienta. Je vždy k dispozici na telefonu, poradí s problémem a dokonce se mi stalo, že se i ozval, aby se informoval jak jsem zdravotní problém zvládla.Vše vysvětlí,je pečlivý,problém řeší komplexně, bere vás jako rovnocenného partnera.Opravdu je nejlepší.Mojžíšová

Výborný lékař, který dokáže napravit i to co jiný doktoři sprasí, díky jeho péči mám loket po úrazu a následné "odborné" péči v MNO na Fifejdách plně funkční. Výborný přístup k pacientovi , jak po lidské stránce, tak odborné, především jeho, ale i celého personálu Traumatologie B a příjmové ambulance ve FNO Poruba, Děkuji, pane doktore s velkým D.

DOKTOR LUKÁČ SE MNE UJAL PŘED 4LÉTY, PO KOMPLIKOVANÉ ZLOMENINĚ,KTEROU MI NEÚSPĚŠNĚ A NE ZROVNA ODBORNĚ LÉČILI VE VSETÍNĚ., A sPO NĚKOLIKA OPERACÍCH JSEM NAKONEC VE SVÝCH 38 LETECH ABSOLVOVAL TOTÁLNÍ ENDOPROTÉZU KOTNÍKU.DÍKY ODBORNÉMU PŘÍSTUPU, MISTROVSKÉ KVALITNÍ IMLANTACI UMĚLÉHO KLOUBU DR.LUKÁČEM JSEM SCHOPEN ZAŘADIT SE DO BĚŽNÉHO ŽIVOTA - CHŮZE BEZ OPORY ¨_jak rád jse m ty berle odevzdal!!-A DÍKY SKVĚLÉMU LÉKAŘI SE MOHU VĚNOVAT I SVÉMU KONÍČKU ....Pane doktore ještě jedmou moc dík!Dík také patří celému kolektivu zdrav. personálu- oddělení traumatol. oddělení nemocnice Ostravy-Poruby

Vynikající traumatolog,vynikající lékař a skvělý člověk.Přístup k pacientovi je na vysoké úrovni.Děkuji mu touto cestou a vřele doporučuji.

Vynikající lékař, skvělý člověk ....... jen díky němu a jeho přístupu mám loket funkční. Můžu jen doporučit. Lepšího lékaře jsem ještě nepotkala.

Pečlivý,spolehlivý s vysokým prac. nasazením

Nejlepší lékař ,poradí,pomůže a slovně pohladí.Spokojená pacientka Anna K.

Je to jeden z nejlepších odborníků co znám.Díky jeho rychlému přístupu a přehledu mou přítelkyňi převezli s Opavy do pár hodin,operoval a jen díky jeho kvalitám je kotník jako nový!!

Velmi dobrý traumatolog.Vždy vstřícný a velmi dobře poradí.Je to jeden z nejlepších lékařů co znám.Má velké pochopení.Prostě nejlepší.Všem doporučuji

velmi dobrý lékař.Ochotný,pečlivý,vstřícný usměvavý a vždy dobře poradí.Vřele doporučuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, delší dobu mne trápí bolest obou ramen. Levé rameno mne bolí vytrvale a nárazově brní a brnění postupuje až do palce ruky. RTG krční páteře a mag.rez. negativní.
Pravé rameno nemohu v leže přitlačit na podložku a velmi mne bolí prudší pohyb, např. při hodu.
Vyšetření u neurologa negativní, pouze při EMG(?) zjištěn problém s karpálním tunelem na obou rukách.
Myslíte si, že to může být ortopedický problém?

do oblasti ramen mimo samotné jejich postižení se mohou promítat potíže tak z oblasti krční páteře,tak z oblasti loketního kloubu nebo i zápěstí,bez fyzikálního vyšetření se epicentrum bolesti stanovuje velice obtížně dr.lukáč

MUDr. Ladislav Lukáč

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na bolest v kolenu. Závodně tančím již od děctví, dosud jsem píchavou boles v oblasti mezi chrupavkou a kostí nezažila.Je to týden, co se bolest objevila(předtím jsem cca 3 týdny vetšinu dne proseděla u učení a nesportovala, jako obvykle).Původně mě bolela obě kolena,teď přetrvává bolest v tom pravém.Při zvýšené aktivitě nebolí,ale rozbolí to až po ní.Běh a tanec zvládám, občasně to však v koleni píchne.Můžu mít opotřebovanou chrupavku?

dobrý den,
neznám Váš věk, každopádně defekt na chrupavce nebo na menisku vyloučit podle toho co udáváte ,nelze. Mimo klinického vyšetření by bylo asi vhodní proveden

MUDr. Ladislav Lukáč