MUDr.

Ladislav Lukáč

Praktický lékař, Ortoped

Kontaktní informace

• Laco je skvělý doktor a výborný člověk
    Manželka podstoupila léčbu kolene a nebo již několik měsíců co to je bolest.Js jsem absolvoval léčbu zánětu šlach na ruce jeho laserem a ruka je jako nová.Doporucuji vřele všem nemocným.
    R.Decky

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• http://www.lecba-kloubu.eu/ Léčba kloubů buňkami SVF.
      Buňky SVF (buňky s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk), to je rychlá a účinná pomoc pro Vaše klouby.Léčba kloubu vlastní krvi orthokin

• ortopedie

Tematínská 5A, 85105 Brantice, moravskoslezský

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

Tyršova 9/1832, Ostrava-Jih, 70200 Ostrava, moravskoslezský

pichlavá bolest v koleni

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na bolest v kolenu. Závodně tančím již od děctví, dosud jsem píchavou boles v oblasti mezi chrupavkou a kostí nezažila.Je to týden, co se bolest objevila(předtím jsem cca 3 týdny vetšinu dne proseděla u učení a nesportovala, jako obvykle).Původně mě bolela obě kolena,teď přetrvává bolest v tom pravém.Při zvýšené aktivitě nebolí,ale rozbolí to až po ní.Běh a tanec zvládám, občasně to však v koleni píchne.Můžu mít opotřebovanou chrupavku?
    Ladislav Lukáč Praktický lékař, Ortoped Ostrava
    dobrý den, neznám Váš věk, každopádně defekt na chrupavce nebo na menisku vyloučit podle toho co udáváte ,nelze. Mimo klinického vyšetření by bylo asi vhodní proveden

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Laco je skvělý doktor a výborný člověk
      R.Decky

• M

Vynikající zkušenost s léčbou kloubů pomocí kmenových buněk u pana doktora Lukáče. Mohu jen vřele doporučit. Zákrok jsem podstoupila v říjnu 2013. Léčba kyčelního a kolenního kloubu artrózy 3-4 stupně proběhla úspěšně. Krátkou dobu po zákroku se můj stav neuvěřitelně zlepšil. Můžu opět bez bolestí chodit. Po několika letech a zejména po posledních 3 měsících silných bolestí ve dne i v noci, jsem se konečně vyspala. Nečekala jsem tak vynikající výsledek. Doufala jsem alespoň v mírnou úlevu od bolestí. Dozvěděla jsem se, že v mém pokročilém věku 80 let a u artróz v takovém stupni je úspěšnost nejistá. Výsledek je však neuvěřitelný. Moc mi to pomohlo. Jsem nyní úplně bez bolestí. Považuji to za zázračnou metodu a velmi to všem doporučuji.
      Obávala jsem se podstoupit jakýkoliv zákrok, neboť od kamarádek které podstoupily operaci kloubní náhrady, jsem se doslechla, že jim výměna kloubu nepomohla, ba naopak stav se jim velmi zhoršil a už se to nedá vrátit.
      Doslechla jsem se o nové metodě léčby pomocí kmenových buněk a rozhodla jsem se to zkusit v naději, že pokud by to nepomohlo tak alespoň to nebude horší. Dámy pokud trpíte a obáváte se tak jako já, dodejte si odvahu a jděte na to. Mně to moc pomohlo, a i kdyby to bylo alespoň na nějaký čas, stojí to za to. Držím všem palce, ať vám to taky vyjde.
      Velmi si cením osobního vřelého přístupu pana doktora Lukáče, který mně vše trpělivě vysvětlil a o všem ne informoval, kontaktoval také osobně po zákroku a zajímal se, o to jak se mi daří.
      Pana doktora si velmi vážím za jeho příjemné jednání a úspěšný zákrok, jsem mu velmi vděčná.
      Touto cestou mu velmi děkuji.

• I was treated with stem cells by Dr. Lukac, 3 months ago. I was in a lot of pain with cartilage problems in all 3 compartments of my knee. Before the treatment I had a lot of inflammation, knee burning at night and a lot of pain walking.

At the moment I am extremely satisfied with results. Pain disappeared (totally), the inflammation of the knee went down a lot, it is now the same size and shape of my other knee. This treatment has a really powerful anti-inflammatory effect, I don't need to ice it anymore. I can walk for long distances without the symptoms I had before... My improvement was around 85-90%, far more than I initially expected.

I recommend Dr. Lukac, no other doctor could fix my problem, and he put me walking with comfort again.

• Pan doktor Lukáč slibuje zázrak, který se nekoná. Podstoupila jsem před rokem léčbu III. stupně artrózy kyčelního kloubu kmenovými buňkami. Před aplikací sliboval vyléčení minimálně na dva roky. Aplikace mi pomohla asi na půl roku, pak se mé problémy podstatně zhoršily a v současné době čekám náhradu kloubu. Nedošlo ani k zastavení nemoci, ale ke zhoršení. Na kontrole po roce mi pan doktor řekl, že od pacientů ví, že aplikace pomáhá maximálně na těch půl roku a stádium, ve kterém byla při aplikaci má kyčel je již k náhradě. Pokud by pan doktor tyto informace poskytoval před aplikací, nikdy bych tento zákrok nepodstoupila. Toto jednání mi připadá neseriózní a neprofesionální. Hlavně že jsou peníze i od důchodců. Za mě tento způsob léčby nepodstupovat.

• Pane doktore Lukáči,
      reklamní pořad v televizi a také velmi hezký popis na internetu mne oslovily a já jsem se k Vám přihlásila. Jednalo se o operaci kyčelního kloubu pomocí kmenových buněk, které jsem se také v červenci 2013 u Vás podrobila. Když jsem se pak dotazovala na další postup - kontrolu, řekl jste mi ať zavolám. Volala jsem po měsíci a potom po třech, když se můj stav zhoršil. Po více než půl roce už nevolám, protože je jasné, že tato operace na mou koxartrózu vůbec nezabrala. Zbytečná bolest, vyhozené tisíce a velké zklamání je pro starší důchodkyni rána. Připište si proto k Vašim neúspěšným zákrokům i ten můj.
      Irena Tacinová z Návsí

• Na internetu jsem zachytila informaci o léčbě kloubů pomocí kmenových buněk a krevních destiček. Kontaktovala jsem pracoviště pana MUDr. Ladislava Lukáče v Praze a 21. 9. 2012 jsem léčbu podstoupila. Již druhý den po provedeném zákroku jsem zjistila zlepšenou hybnost v koleni až o 40 stupňů. Stále jsem nohu ohýbala a nemohla jsem tomu uvěřit. Nyní po 14 dnech chodím bez opory a bolest vymizela. U pana doktora hodnotím jeho výborný přístup k nemocnému a jeho zájem o pacienta. Dobře poradil a vše vysvětlil. S podobným přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkala. Děkuji mu touto cestou za jeho znalosti a odvahu, zkusit léčit novou metodou. Pacientka z Plzně

• Pan doktor Lukáč se mne ujal zhruba před 3 lety po neúspěšné operaci na Fifejdách.Jeho pečlivou péčí jsem začala znovu chodit a začal mě bavit život.Hluboce se skláním za to,co dělá pro své pacienty.Dana z Bohumína

• Výborný lékař,skvělý člověk.SUPER!!! A.Krischkeová

• Pan doktor mi úspěšně léčil a léčí klouby novou metodou ORTHOKINE. Jezdím za ním 500km a to proto, že on jediný mi dokázal pomoci, je nejen vynikající odborník, ale má i obdivuhodný zájem o pacienta. Je vždy k dispozici na telefonu, poradí s problémem a dokonce se mi stalo, že se i ozval, aby se informoval jak jsem zdravotní problém zvládla.Vše vysvětlí,je pečlivý,problém řeší komplexně, bere vás jako rovnocenného partnera.Opravdu je nejlepší.Mojžíšová

• Výborný lékař, který dokáže napravit i to co jiný doktoři sprasí, díky jeho péči mám loket po úrazu a následné "odborné" péči v MNO na Fifejdách plně funkční. Výborný přístup k pacientovi , jak po lidské stránce, tak odborné, především jeho, ale i celého personálu Traumatologie B a příjmové ambulance ve FNO Poruba, Děkuji, pane doktore s velkým D.