tř. Tomáše Bati 3910, Zlín
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, pečlivá ... Má všechna nej, která člověk může od lékaře očekávat.

Příkladny přístup k pacientum.Pečliva,příjemna a vždy ochotna pomoci.

Paní doktorka je k nám, pacientům,úžasně citlivý člověk a s každým našim problémem a neduhem si dovede poradit.Bylo by dobře nemocným, kdyby všichni lékaři by byli takoví odborníci.

Sedím v čekárně, přede mnou spousta lidí, není mi dobře, mám špatnou náladu a jsem nevrlá. Příjemná sestřička zavolá mé jméno a jdu dál.V předpokoji ze mně spadne špatná nálada, potom jdu dál do příjemné a s vytříbeným vkusem zařízené ordinace. Přivítá mně paní doktorka Mášová- příjemná, velmi pečlivá a starostlivá k zdraví všech svých pacientů. Skutečně neznám člověka, který by ji nechválil. Jsem ráda, že mám obálku zrovna v její kartotéce, že je mojí lékařkou a nikdy bych ji nevyměnila za jiného lékaře. Ostatní nám, jejím pacientům, mohou jenom závidět.

Příjemná, pečlivá, velmi dobrá diagnostička.

Velmi příjemná paní doktorka, vždy ochotná ona i sestra.

S paní doktorkou Mášovou jsem velmi spokojená. Má velmi dobrý přístupk pacientům a je velmi pečlivá, svědomitá a ochotna pomoci. Kéž by takových lékařů bylo více...

Naprostá spokojenost, paní doktorka se každému velice pečlivě věnuje.

naprostá spokojenost - jediné mínus jsou velké řady v čekárně - ale to na druhou stranu svědčí o kvalitách paní doktrorky :-)

Paní doktorka Mášová je velmi pečlivá a starostlivá ke všem svým pacientům. Přála bych všem nemocným, aby měli takovou lékařku a péči, jako máme my.