MUDr. Květoslava Moučková

Zubař Více

Pardubice 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Palackého 1233, Pardubice

Velmi příjemná a pečlivá paní doktorka. Chodím k ní v úplném klidu a bezestrachu. Žádné dlouhé čekací doby. Prostě paráda.

prisel jsem s neskutecnou bolesti zubu, vse mi vysvetlila predem a po 2 navstevach uz zadna bolest. dekuji a mohu jen vrele doporucit

K paní doktorce chodíme už pěknou řádku let, lepšího zubaře neznám. Vždy ochotná pomoci, se zkušeností a ochotou a osob. humorem, který je na křesle pro nás pacienty, co se bojí, tak trochu potřeba. Ten strach ze zubaře má asi každý, ale tady přeci jen při té bolesti je člověku trochu lépe. Super zubař jako odborník i jako člověk.

S paní doktorkou Moučkovou jsem mela tu čest na konci března 2010. Většího rasa jsem nepoznala. Vrtani mi připomínalo partu silničařu, kteří se snazi sbiječkou z asfaltu na silnici dostat poklop. Nedivim se, že to dítě přede mnou tak hrozně brečelo. Dát ošetření od paní doktorky svým vnoučatům, určitě by si do konce svého života za zubni křeslo nesedly. Takže nikdy vice a ostatní předem lituji!!!
Zuzana

K paní doktorce chodí naše široké příbuzenstvo a vůbec si nemůžeme stěžovat. Má příjemnou sestřičku. Vše vysvětlí a je velmi chápavá a dělá vše ke spokojenosti pacienta.

jsem beznadějný případ ale paní doktorka je nejlepší

Už jsem zažila několik zubařek, ale paní doktorka je opravdu výborná. Jsem jeden z těch beznadějných případů, který se k zubaři bojí a vždy nechává vše zajít daleko a nakonec to skončí nějakým hrozným zákrokem. Paní doktorka mě přijmula, uklidnila, povzbudila a pomohla, navíc má výbornou sestřičku, která je moc příjemná. Teď je pro mě každá návštěva naprosto bez stresů, takže rozhodně doporučuji.

Chodím k pí lékařce i s dětmi již skoro 20 let. Pečlivý odborník, komunikativní se smyslem pro humor,vždy pomohla a poradila i cenově výhodné řešení, s dětmi to "perfektně umí",žádný z nás netrpí strachem ze zubaře a chrup máme v pořádku.