Psychiatrie Brno
Martinkova 7, Brno-sever, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Martinkova 7, Brno

Psychiatrie Brno

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

K paní doktorce docházím už půl roku. Má velmi lidský přístup, mé problémy nikdy nebagatelizuje, vždy mi všechno v klidu vysvětlí. Už několikrát jsem měnila medikaci, paní doktorka je velmi vstřícná a trpělivá, žádné léky mi nenutí, naopak se vždy snaží najít nejlepší řešení. V čekárně se člověk cítí trošku jako v nemocnici, ale ordinace paní doktorky působí klidně a útulně. Obvykle nečekám déle než 10 minut, párkrát mě paní doktorka vzala dokonce i o pár minut dříve. Trpím chorobným strachem z doktorů, doporučení na paní doktorku Čistoňovou jsem získala v podpůrné skupině na Facebooku a jsem velmi vděčná, že jsem se dostala právě do jejích rukou. :)

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

Chodím k paní doktorce již něco přes rok a už od začátku jsem spokojená. Má milý přístup a působí klidně, nekritizuje,neodsuzuje, nenutí do ničeho, vysvětlí vše co je potřeba a při každé návštěvě zjišťuje, jestli mi léky stále "sedí". Co se týče léčby, tak mi vyhovuje.
Ordinace není (naštěstí) typicky doktorská bílá nebo mentolová, je to příjemné místo, útulné, decentně vybavené, vždy jsem tam klidná, jako doma zkrátka.

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

S paní doktorkou jsem byla velice spokojená. Trpěla jsem silnými depresemi a úzkostmi a paní doktorka mi nasadila léky, které mi pomohly se z toho dostat. Teď jsem léky vysadila a deprese se už nevrátily. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

Docházím k paní doktorce již půl roku. Za mě spokojenost ... Po dobu léčby se vše výrazně zlepšilo a nyní se cítím dobře a že se léčba může pomalu ukončit

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

Dobrý den. Chtěl bych se s vámi podělit o svoji zkušenost s paní “doktorkou”. Při odcházení z ordinace mi snad nikdy nebylo hůř. Zažil jsem všechny možná pekla a mám deprese už spousty let. Doktorka mě odbila s tím, že jsem naprosto v pořádku a že léky nejsou potŕeba a všechno je v pořádku. Bylo to rychlé, neprofesionální, žádná empatie, přehnaně chladná komunikace, vzala mě pozdě a ani se neomluvila. Velmi povrchní přístup. Nikdy se na nikoho nestěžuji, ale co je moc - to je moc. Člověk pak odchází ještě v horším stavu, než tam přišel. Ještě na mě působí, jako bez nějakých životních zkušeností. Spíš jen nějaké teorie a velmi chladný přístup. Rozhodně nikomu - nedoporučuji…

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

Paní doktorka je moc milá, sympatická a nejlepší lékařka. Já sama jsem sní byla opravdu hodně moc spokojená. Tuhle paní doktorku mohu na 100 procent určitě všem doporučit.