Kristína Čistoňová, psychiatr Brno

MUDr. Kristína Čistoňová

Psychiatr Více

Martinkova 7, Brno-sever, Brno
Psychiatrie Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• Paranoidní schizofrenie
  • Poruchy spánku
  • Mánie

• psychiatrie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Martinkova 7, Brno

Psychiatrie Brno

4 názory pacientů

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

S paní doktorkou jsem byla velice spokojená. Trpěla jsem silnými depresemi a úzkostmi a paní doktorka mi nasadila léky, které mi pomohly se z toho dostat. Teď jsem léky vysadila a deprese se už nevrátily. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

Docházím k paní doktorce již půl roku. Za mě spokojenost ... Po dobu léčby se vše výrazně zlepšilo a nyní se cítím dobře a že se léčba může pomalu ukončit

Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

Dobrý den. Chtěl bych se s vámi podělit o svoji zkušenost s paní “doktorkou”. Při odcházení z ordinace mi snad nikdy nebylo hůř. Zažil jsem všechny možná pekla a mám deprese už spousty let. Doktorka mě odbila s tím, že jsem naprosto v pořádku a že léky nejsou potŕeba a všechno je v pořádku. Bylo to rychlé, neprofesionální, žádná empatie, přehnaně chladná komunikace, vzala mě pozdě a ani se neomluvila. Velmi povrchní přístup. Nikdy se na nikoho nestěžuji, ale co je moc - to je moc. Člověk pak odchází ještě v horším stavu, než tam přišel. Ještě na mě působí, jako bez nějakých životních zkušeností. Spíš jen nějaké teorie a velmi chladný přístup. Rozhodně nikomu - nedoporučuji…

Š
Umístění: Psychiatrie Brno psychiatrické vyšetření

Paní doktorka je moc milá, sympatická a nejlepší lékařka. Já sama jsem sní byla opravdu hodně moc spokojená. Tuhle paní doktorku mohu na 100 procent určitě všem doporučit.

• Paranoidní schizofrenie
  • Poruchy spánku