přijímá nové pacienty

Psycholog Více

Brno 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    Starobrněnská 3, Brno

-CENÍK: Nový ceník je platný od 1.1.2023. Jednotlivec vždy 2500kč, dlouhodobá spolupráce- po domluvě: jednotlivec 2000kč, pár 2800kč. Nadstandardní časy mimo pracovní dobu od 3000kč. -ČÍSLO ÚČTU: 2687986038/3030 -INSTAGRAM: aktualizace, info rozšířené, uvolněné termíny "narychlo", více o mně (také na www.katerinazhorna.cz). -PLATBA : TŘI DNY před sezením musí být uhrazeno a již tedy není možno storno sezení (př. rezervaci máte v pátek, poslední možný den zrušení je tedy pondělí), nutno uhradit storno poplatek 2000kč. Pokud se nahlašujete na uvolněný termín v kratším termínu, samozřejmě výjimka, nutno ale ihned po rezervaci zaslat screenshot platby. Pozn.: Doporučuji uhradit sezení ihned po provedené rezervaci, pokud budete chtít zrušit, či přesunout v rámci podmínek, samozřejmě ihned posílám platbu zpět, stačí pouze informovat o změně termínu, či zrušení. -DĚTI: aktuálně pouze poradenství po domluvě pro rodiče, DĚTI NENABÍRÁM! Předem děkuji a těším se na Vás, ať už online (info u nových klientů k připojení na vyžádání) či osobně. Vaše K.Z.

• Adresy (2)

Starobrněnská 3, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
    Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • 2 500 Kč

Online individuál • 3 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

-CENÍK:
    Nový ceník je platný od 1.1.****. Jednotlivec vždy ****kč , pár ****kč . Dlouhodobá a pravidelná spolupráce u jednotlivce - lze po domluvě domluvit na sazbě ****kč za sezení. Nadstandartní časy mimo pracovní dobu od ****kč.

-ČÍSLO ÚČTU: **********/****

-INSTAGRAM "moravskaterapeutka": aktualizace, info rozšířené, uvolněné termíny "narychlo", více o mně (také na www.katerinazhorna.cz).

-PLATBA : Tři dny před sezením musí být uhrazeno a již tedy není možno storno sezení (př. rezervaci máte v pátek, poslední možný den zrušení je tedy pondělí), nutno uhradit storno poplatek ****kč. Pokud se nahlašujete na uvolněný termín v kratším termínu, samozřejmě výjimka, nutno ale ihned po rezervaci zaslat screenshot platby.

-DĚTI: aktuálně pouze poradenství pro rodiče, DĚTI NEPŘIJÍMÁM!!!

Předem děkuji a těším se na Vás, ať už online či osobně.

Vaše K.Z.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

-CENÍK:
    Nový ceník je platný od 1.1.****. Jednotlivec vždy ****kč, dlouhodobá spolupráce- po domluvě: jednotlivec ****kč, pár ****kč. Nadstandartní časy mimo pracovní dobu od ****kč.

-ČÍSLO ÚČTU: **********/****

-PLATBA : TŘI DNY před sezením musí být uhrazeno a již tedy není možno storno sezení (př. rezervaci máte v pátek, poslední možný den zrušení je tedy pondělí), nutno uhradit storno poplatek ****kč. Pokud se nahlašujete na uvolněný termín v kratším termínu, samozřejmě výjimka, nutno ale ihned po rezervaci zaslat screenshot platby.

-DĚTI: aktuálně pouze poradenství po domluvě pro rodiče či max děti starší (16 a více).

Vaše K.Z.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

2 800 Kč

Od 2 500 Kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Já…dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak Vás, aniž byste mě poznali osobně, seznámit s mou osobou. A to doopravdy, co nejvíce otevřeně, jak si jako kli...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

Ceny ZnamyLekar.cz

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Bylo to moje prvni sezeni, ale pani Zhorna velice prijemna a mam z ni skvely pocit. Tesim se na dalsi navstevu. Dodalo mi to nadeji.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Po dnešní první návštěvě vyšel ze dveří jiný člověk - syn byl vysmátý, plný energie, jako by za dveřmi zanechal těžký kámen. Určitě budeme pokračovat dále. Děkuji , B.Z.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Cítila jsem se moc fajn, pani je moc mila, těšim se na příště

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Velmi příjemné prostředí. Líbí se mi, že je paní Zhorná vždy koncentrovaná (a dobře naladěná) a navazujeme tam, kde jsme přestali.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

I na první návštěvě sem se cítil velice příjemně .

Mgr. Kateřina Zhorná

To jsem moc ráda, těším se na další sezení.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

I když to byla zatím první návštěva, tak ji hodnotím velice pozitivně, už teď vím že tam najdu pomoc a pochopení. Cítila jsem se tam velmi dobře a neměla jsem problém se otevřít.

Mgr. Kateřina Zhorná

Moc děkuji za důvěru i hodnocení, obojího si velmi vážím.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Kateřina je milá, uvěřitelná, konstruktivní, nápomocná, empatická. 45 minut uteče jak voda, ale vždy se cítím jako nová. Není to jen pomyslné vylití kyblíčku. Je to mnohem více. Odcházím nabitá pozitivní energií, sebevědomá, obohacená o nové pohledy i tipy, rady, se kterými můžu dále pracovat. Katka umí tohle všechno navíc velmi přirozeně a příjemně přenést i do on-line prostředí, v případě potřeby. Doporučuji všem, 10/10 :) těším se na příště

Mgr. Kateřina Zhorná

Neskutečně moc děkuji za takovou zpětnou vazbu. Jsem moc ráda, že se u mě cítíte právě takto, opravdu to zahřeje u srdce. Dáváte mi takovou důvěru a s tím přichází i velká zodpovědnost a je pro mě důležité vědět, že se mi daří ji nezklamat. Těším se na další společná sezení.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Úžasná, empatická, dokázala bych si s ní vykládat celé hodiny!!

Mgr. Kateřina Zhorná

Děkuji moc! Jsem moc ráda, že jste se u mě cítila dobře. Těším se na další sezení.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Byla jsem zatím na dvou sezení, a mám velice dobrý pocit. Poprvé jsem se opravdu otevřela, a pociťuji postupné uvolnění. Příjemné prostředí.

Mgr. Kateřina Zhorná

To že cítíte, že jste se poprvé otevřela, je pro mě největší odměnou. Děkuji za sdílení a těším se na naše další sezení!

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Pani psychologička má veľmi príjemnú energiu a rovnako aj jej útulná ordinácia. Všetko mi na prvom sedení vysvetlila a dala mi už hneď na prvom sedení podnetné reakcie. Odchádzala som s dobrým pocitom :-)

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem ráda, že máte takovéto pocity hned po prvním sezení a těším se na příště!