Zprávy

Starobrněnská 3, Brno

-CENÍK: první sezení 2500kč, dlouhodobá spolupráce: jednotlivec dopo/odpo: 1500/1800kč, pár 2100/2600kč. Nadstandartní časy mimo pracovní dobu od 3000kč. -INSTAGRAM "moravskaterapeutka": aktualizace, info rozšířené, uvolněné termíny "narychlo", více o mně (také na www.katerinazhorna.cz). -PLATBA : Dva dny před sezením již není možno storno sezení, nutno uhradit celou částku. Platbu nutno uhradit nejpozději 3dny před konáním sezení, jinak není termín rezervován a účtován storno poplatek 1500/1800kč. Pokud se nahlašujete na uvolněný termín, samozřejmě výjimka. Pozn.: Doporučuji uhradit sezení ihned po provedené rezervaci, pokud budete chtít zrušit, či přesunout v rámci podmínek, samozřejmě ihned posílám platbu zpět, stačí pouze informovat o změně termínu, či zrušení. -DĚTI: aktuálně pouze poradenství pro rodiče či max děti starší (cca 15 a více). Předem děkuji a těším se na Vás, ať už online či osobně. Vaše K.Z.

• Adresy (2)

Konzultace online • 1 500 Kč

Konzultace pro páry • 2 100 Kč

Večerní online konzultace jednotlivec • 3 000 Kč +5 Více

Večerní online konzultace par • 3 500 Kč

Konzultace online VÍKEND • 4 000 Kč

Odpolední sezení jednotlivec • 1 800 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod

-CENÍK: první sezení ****kč, dlouhodobá spolupráce: jednotlivec dopo/odpo: ****/****kč, pár ****/****kč. Nadstandartní časy mimo pracovní dobu od ****kč.

-PLATBA : Dva dny před sezením již není možno storno sezení, nutno uhradit celou částku. Platbu nutno uhradit nejpozději 3dny před konáním sezení, jinak není termín rezervován a účtován storno poplatek ****/****kč. Pokud se nahlašujete na uvolněný termín, samozřejmě výjimka.

Předem děkuji a těším se na Vás, ať už online či osobně.

Vaše K.Z.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

-INSTAGRAM: aktualizace, info rozšířené, uvolněné termíny "narychlo", více o mně (také na www.katerinazhorna.cz).

-PLATBA : Dva dny před sezením již není možno storno sezení, nutno uhradit celou částku. Platbu nutno uhradit nejpozději 3dny před konáním sezení, jinak není termín rezervován a již požadován storno poplatek ****/****kč. Pokud se nahlašujete na uvolněný termín, samozřejmě výjimka.

Předem děkuji a těším se na Vás, ať už online (info u nových klientů k připojení na vyžádání) či osobně.

Vaše K.Z.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Mgr. Kateřina Zhorná

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 15 let
    Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • od 2 500 kč

Hypnóza • od 2 500 kč

Koučování • od 3 500 kč +6 Více

Odpolední sezení jednotlivec • 1 800 Kč

Odpolední sezení pár • 2 800 Kč

Partnerská terapie • od 2 500 kč

Já…dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak Vás, aniž byste mě poznali osobně, seznámit s mou osobou. A to doopravdy, co nejvíce otevřeně, jak si jako kli...

• Stres
    • Emocionální bolest
    • Vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie
    • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

3 000 Kč

od 1 500 kč

od 1 500 kč

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Odpolední sezení jednotlivec

Pani Zhorná je velice empatická, nápomocná a profesionální. Člověk se vždy po sezením cítí líp. Moje doporučení!

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Paní Zhorná je dle mého absolutně úžasný a empatický člověk, co dobře naslouchá a snaží se vší silou pomoct. Profesionální přístup a milé jednání se nebojí vylepšit i špetkou humoru, který mne dokázal i přes mou špatnou náladu rozesmát.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Naše první on-line konzultace zcela splnila očekávání. Paní Kateřina je profesionálka na svém místě, velmi empatická, s citlivým přístupem ke klientovi. Komunikace s ní je velmi přirozená a příjemná.

Umístění: Online konzultace Večerní online konzultace jednotlivec

Paní Mgr. Kateřina Zhorná je příjemná, má lidský přístup, umí vše srozumitelně vysvětlit.
    Z vlastních zkušeností mohu doporučit. Každá návštěva ve mě zanechá pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Každou návštěvou se posouvám dál a dál, umí člověku naslouchat a pomoci vidět věci, které si neuvědomujete.
    Online metoda je účinná a efektivní, člověk neztrácí čas cestou, je ve svém domácím a pohodlném prostředí.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná partnerská terapie

Jsme velmi rádi za návštěvu, která 100% nebyla poslední! Jedna snad z posledních možnosti, kde očekáváme pomoc a záchranu manželství

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Kateřina je velice milá osoba a překvapilo mě, jak přínosné bylo hned první sezení. Na to druhé už jsem se těšila jako na příjemné rande s kamarádkou :) mockrát děkuji!

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Odpolední sezení jednotlivec

Moje první navštěva u paní Kateřiny dopadla dle mého skvěle. Paní Kateřina je velice hodná, empatická, a snaží se vam poradit jak nejlíp dovede. Těším se na příští navštěvu.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Byli jsme z návštěvy nadšení. Konverzace byla velmi konstruktivní a máme pocit, že jsme si toho ani více odnést nemohli. Velmi kvalitně a užitečně strávený čas. Můžeme jen doporučit.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Odpolední sezení jednotlivec

Moje první návštěva psychologa s které jsem měla velké obavy, ale setkání bylo příjemné a komunikace přirozená.

• Stres
    • Emocionální bolest
    • Vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
    • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií