Kateřina Zhorná, psycholog Brno

Večerní online konzultace jednotlivec • 1 500 Kč +2 Více

Večerní online konzultace par • 1 900 Kč

Konzultace online VÍKEND • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1) Min. 2-3dny předem za konzultaci proveďte převod na číslo účtu: **********/****. Pokud rezervace v kratší lhůtě, zaslat potvrzení o proběhlé platbě.

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3) Platba předem platí jako potvrzení rezervace, pokud neuhrazeno, termín nabízen dalším klientům. V případě storna méně jak 24hod již nutno uhradit storno poplatek viz podmínky.

4) první sezeni za ****kč, dále od ***kč dle zvolené online služby.

Děkuji a těším se na Vás

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Mgr. Kateřina Zhorná

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Hypnóza • od 1 300 kč

Koučování • od 2 000 kč

Psychologické poradenství • od 1 100 kč +5 Více

Psychoterapie • od 1 000 kč

Partnerská terapie • od 1 800 kč

Psychologické poradenství DÍTĚ- 1.sezení přítomni pouze rodiče, bez dítěte, od 1100kč • od 1 100 kč

Důležité info- PROSÍM PŘEČÍST -platba alespoň 3 dny předem na účet 1032336021/3030 (stejně jako u online vždy u platby uvést jméno, datum i čas sez...

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 100 kč

Služby těhologa

od 1 500 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

od 1 500 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní magistra má velmi empatický a lidský přístup. Konzultace byla pro mě velkým přínosem. Pomohla...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Po online konzultaci mám vždy pocit, že zvládnu cokoli na světě :) :), začít chodit na terapie bylo nejlepší rozhodnutí, co jsem kdy udělala. Na každé další sezení se vždy těším a je to pro mě příjemně strávený čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Paní Zhorná je nejen úžasný a velmi empatický člověk, ale také výborná psychoterapeutka. Začala jsem ji navštěvovat před více než rokem. Před první návštěvou jsem byla poměrně nesvá, ale jen co mě přivítala ve dveřích své pracovny, opadly ze mě všechny obavy. Od našeho setkání se v mém životě změnila spousta věcí. Všechny složité situace se mnou probrala, poradila mi, uklidnila mě, ukázala mi různé pohledy na danou věc, abych všechno neviděla jen v jednom (svém, negativním) světle a pomohla mi srovnat si chaos, který mi panoval v hlavě. Tím, že mi pokládala správné otázky, koukala se na můj život ze všech stran, jsme postupně odkryly všechny bolesti a slabiny, na kterých pracujeme. K paní Zhorné už nechodím tak často jako z počátku, ale když se vyskytne situace, kdy nevím, jak dál a potřebuji popostrčit, můžu se na ni obrátit. Umí skvěle nabudit a motivovat. Návštěvy u paní Kateřiny jsou spíš jako takové příjemné popovídání s někým, koho znáte, komu na Vás záleží a chce pro Vás to nejlepší. Určitě se u ní necítíte napjatí jako u doktora. Mou důvěru si získala hned od začátku a vím, že se jí mohu s čímkoliv svěřit. Z terapií odcházím vždycky nabitá energií a chutí do života, která se mě drží ještě dlouhou dobu potom. Jsem moc ráda, že jsem na paní Kateřinu narazila a pomohla mi (a stále pomáhá, když potřebuji). Tímto bych jí chtěla z celého srdce poděkovat za odbornou péči.
Všem, kteří váhají, doporučuji udělat první krok právě k paní Zhorné.

Mgr. Kateřina Zhorná

Tak… kromě toho, že jsem psycholožka, jsem pořád také “člověk” a tohle...já vlastně ani nevím, jaká reakce by odrážela to, co teď cítím. Ale vím, že za tu dlouhou dobu, co s Vámi mám možnost se setkávat, určitě máte představu, jak moc pro mě to, co jste napsala, znamená. Takže opravdu ze srdce děkuji… a těším se na další naše sezení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství DÍTĚ- 1.sezení přítomni pouze rodiče, bez dítěte, od 1100kč

Byla jsem u pani psycholozky teprve po druhe. Tentokrat jsem prisla i s 14letou dcerou, ktera byla s navstevou velmi spokojena. Moc dekuji za mily a empaticky pristup.

Mgr. Kateřina Zhorná

Já děkuji za Vaši důvěru, navíc opakovanou. Opravdu si vážím, že jsem mohla na sezení mít i Vaši dceru, zvládla první sezení opravdu úžasně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Paní Kateřina je úžasná žena. K návštěvě terapeuta jsem se odhodlávala dlouhá léta a po první návštěvě u ní jsem toho vůbec nelitovala, naopak mne mrzelo, že jsem to neudělala už dříve. Zjistila jsem, že sezení u psychologa může být velmi příjemné povídání s milým, empatickým člověkem nad šálkem čaje a že se poté můžete cítit neuvěřitelně odlehčeně a nabitě silou a optimismem. Paní Kateřina mi moc pomohla v obtížném životním období, kdy byla mojí velkou oporou, a se zpracováním nedořešených věcí z minulosti. Se vším, s čím jsem se na ni obrátila, mi velmi dobře poradila. Jsem jí moc vděčná. Všem ji doporučuji.
Ještě jednou Vám tímto děkuji :)

Mgr. Kateřina Zhorná

Vy jste skvělá... vše co jste napsala, mi udělalo takovou radost! Děkuji za tak hezké vyjádření pocitů... a za to, že jsem tady mohla být pro Vás!

F

Velice příjemná, empatická a dokáže danému člověku velice dobře porozumět. Už po první návštěvě mi dokázala pomoci s problémem.

Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní je po hlase na online konzultaci velice příjemná, dobře připravená na naše téma, během velmi krátké doby jsem dostala spoustu užitečných informací a hlavně povzbuzení.

Mgr. Kateřina Zhorná

Děkuji za Váš názor, těším se na další sezení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

U paní magistry jsem dnes byla potřetí (tématem byly moje děti) a opět jsem odcházela se skvělým pocitem. Její rady jsou konkrétní, účinné...to, že se u ní vždy cítím dobře (s člověkem i s profesionálem) beru jako obrovský bonus. Je empatická, své práci rozumí...velmi ráda ji dporučuji!!

Mgr. Kateřina Zhorná

Děkuji za pěkná slova, jsem opravdu ráda, že takto mě i moji práci vnímáte

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Po kazdej navsteve odchadzam ukludnena, plna sil a s pocitom, ze vsetko zvladnem. Po niekolkych sedeniach sa citim omnoho lepsie, zaco velmi dakujem

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem rada, že se takto citite, je to pro mě velmi dulezite

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná partnerská terapie

Jsme teprve na začátku, ale to jak dokáže věci rozebrat a hledat příčinu některých věci se mi moc líbi. Vždy se cítím o trosku silnější k tomu abych neco změnila.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jste silná a ted tu sílu jen začínáte využívat. Jsem na Vás pyšná.

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií