Tento specialista nabízí online konzultace

Pokud je to možné, poraďte se s tímto specialistou online. Získejte pomoc bezpečným způsobem, kdykoliv ji budete potřebovat.

Jak to funguje?

Konzultace online • 800 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
774 52.....

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Koučování • od 2 000 kč +9 Více

Odpolední sezení (poradenství a terapie) • od 1 000 kč

Partnerská terapie • od 1 800 kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Vážení klienti, od 13.5. zahajuji zkušební provoz OSOBNÍCH SETKÁVÁNÍ, za předem pevně daných pravidel: -platba alespoň 3 dny předem na účet 103233...

• stres
  • emocionální bolest
  • vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie

od 1 300 kč

Koučování

od 2 000 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Odpolední sezení (poradenství a terapie)

Partnerská terapie

od 900 kč

Služby těhologa

od 2 000 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie či poradenství přes skype/tel - platba předem na účet

od 1 600 kč

Terapie, poradenství (vč. skype/tel) VÍKENDOVÉ -od 1500kč

od 1 500 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Kateřina je úžasný člověk ,je velmi příjemná a snaží se pomoc, moc vám děkuji, , p.Katerinu všem doporučuji.p.Lemko

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Z ordinace vždy odcházím s pocitem, že jsem byla vyslechnuta a pochopena. Nikdy nemám strach, že bych byla souzena a proto se nebojím mluvit naprosto otevřeně. Paní Kateřina je skvělým průvodcem na cestě po mém zamotaném vnitřním světě, a za to moc děkuji.

Ž
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

S paní doktorkou jsem se za velmi krátký čas setkala hned dvakrát. Poprvé prostřednictvím telefonu (online konzultace) a podruhé přímo při osobním setkání. Budu se opakovat s ostatními, ale dlouho jsem se nesetkala s tak milým člověkem. Děkuji za všechno co pro ostatní děláte a doufám, že ještě dlouho dělat budete.

Mgr. Kateřina Zhorná

Já děkuji, že jste ve mě vložila důvěru a že jste si udělala prostor na takovouto zpětnou vazbu. Budu se těšit na další sezení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Kateřina je úžasný člověk. Je na ní opravdu znát, že má svojí práci ráda. Z každého rozhovoru s ní cítím, že jí na mém stavu opravdu záleží, je velice empatická, vždy mám pocit jako bych se bavila s dobrou přítelkyní. Každá konzultace pro mne znamená dobití spousty energie a síly na sobě pracovat dál a brát vše pozitivnějším způsobem. Děkuji za to, že mi Vás život zavál do cesty!

Mgr. Kateřina Zhorná

Máte pravdu, miluji svoji práci, zbožňuji svoje klienty a jsem neskutečně vděčná za to, že mohu být u toho, když se posouvají směrem, který potřebují. Dobití energie je tedy oboustranné. A velmi děkuji za to, co jste napsala a ze jste si na hodnocení našla čas, zpětná vazba je pro mě velmi důležitá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná hypnóza

Paní doktorka je velice příjemná. Hned od první návštěvy na nás udělala ten nejlepší dojem. Máme už třetí sezení za sebou a našeho 8 - leteho syna si získala od prvního okamžiku, kdy se setkali. Umí se vcítit a nalabit na stejnou vlnu. Děkujeme paní doktorko.

Mgr. Kateřina Zhorná

Já děkuji! S klientem, jako je Váš syn, je to vždy úžasná spolupráce, je to šikulka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Kateřina si okamžitě získala mou důvěru, i přesto, že se jednalo o mou první návštěvu psychologa, online konzultaci a navíc s občasným vypadáváním kvůli mému špatnému internetu. Po první konzultaci se cítím hned lépe, dny prožívám s větší lehkostí a mám větší radost z věcí, co se mi povedly.
Děkuji Vám, Kateřino, děláte to dobře.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem moc ráda, že se takto cítíte a že jste si udělala čas i na takto milou zpětnou vazbu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní magistra je velmi empatický a vnímavý člověk, který dovede naslouchat a předávat užitečné rady. Účastnila jsem se klasické psychoterapie, hypnózy a on-line sezení a všechny moje zkušenosti jsou velmi pozitivní. Moje předchozí zkušenosti s psychology byly převážně negativní, paní magistra je však výjimka. Při jejím sezení mám pocit, že mi opravdu rozumí a nesoudí mě. Pomáhá mi najít různé způsoby, které by mi pomohly, s čímž jsem se v minulosti u žádného psychologa nesetkala. Po každém setkání cítím, že jsem se v něčem posunula a získala další (pozitivnější) pohled na věc.

Mgr. Kateřina Zhorná

Opravdu děkuji! Jste neskutečná bojovnice a na každém setkání mi to dokazujete. Jsem šťastná, že Vás mohu na Vaší cestě doprovázet.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

S paní magistrou jsem měla první sezení online kvůli synovi. Hned po prvních minutách si paní Zhorná získala moji důvěru. Celé sezení bylo příjemné, odnesla jsem si hned několik rad a doporučení. Se synem už na nich pracujeme a malý je z nápadů nadšený. Moc děkujeme.

Mgr. Kateřina Zhorná

To jsem tak ráda, že je malý nadšený! Děkuji za zpětnou vazbu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Vzhledem k me casove vytizenosti a take soucasne situaci jsem vyzkousela online sezeni. Mela jsem trochu obavy,ale nakonec to bylo uplne bezvadne, jako by pani psycholozka sedela naproti mne. Techto sezeni na dalku budu jiste dale vyuzivat, nebot mi to usetri hodne casu a mohu se sverit v klidu sveho domova, coz je pro me velke plus. Pani magistra zvlada soucasnou situaci a prizpusobeni ji perfektne, protoze je jejim hlavnim cilem maximalne pomoci klientovi, a toho si moc vazim.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem ráda, že jste překonala své obavy z online sezení a že jsem Vás poté nezklamala a cítila jste se takto dobře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Paní Kateřinu bych s jistou mírou nadsázky označila jako Forestovu mámu. Dokáže se zeptat, poradit a vše vysvětlit tak dokonale, že problému, který člověka tíží, sám přijde na kloub. Mimo to je také vždy empatická, pozitivní a stala se mi na mé životní cestě velkou oporou a díky ní se cítím pokaždé silnější. Všem, kdo se potřebují svěřit, hledají pochopení a nalezení příčiny problému, paní Katku vřele doporučuji.

Mgr. Kateřina Zhorná

Forestovu mámu...Vy jste skvělá :) Myslím, že tohle je jedno z nejhezčích označení mé osoby, která se mi kdy dostalo :)

• stres
  • emocionální bolest
  • vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií