Starobrněnská 3, Brno
Mgr. Kateřina Zhorná (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 52.....

Dotyková terapie pro miminka • 850 Kč

Jakákoli vyžádaná zpráva- dle náročnosti, cena od 500kč • od 500 kč

Koučování • od 1 000 kč +8 Více

On-line konzultace • od 900 kč

Partnerská terapie • 1 500 Kč

Psychologické poradenství • 800 Kč

Poněvadž to tento portál neumožňuje vložit důležité info lépe, nežli nouzově do fotografií a často nemůžete níže uvedené dohledat, upozorňuji ještě př...

• stres
  • emocionální bolest
  • vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

Dotyková terapie pro miminka

Psychologické semináře

Cena není uvedená

Psychoterapie

Mgr. Kateřina Zhorná

Služby nabízené i o víkendu

od 1 300 kč

Služby těhologa

od 700 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Navštívila jsem Mgr. Zhornou poprvé, příjemné prostředí, přívětivý a otevřený přístup mě ubezpečil v tom, že jsem vybrala dobře. Z prvního sezení mám dobrý pocit, odnesla jsem si spoustu povzbudivých slov a také pár malých, pro mě však velmi cenných rad.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem moc ráda, že máte z prvního sezení takovéto pocity a těším se na další. Jste neskutečně silná žena a jsem ráda, že Vám mohu být průvodcem na Vaší cestě.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná individuální psychoterapie

Moc se mi líbí, že se jako muž cítím přijatý i s problémy, které jsem očekával, že ženě budou možná i vadit, nebo ji pohoršovat. K muži jsem ale zase nechtěl jít, cítím, že nastavení ženského pohlaví je citlivější. Ale setkal jsem se s naprostým přijetím a nehodnocením, což je pro mě něco, co jsem potřeboval.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem ráda, že jste se u mne takto cítil.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Mgr. Zhornou jsem kontaktovala na základě kladných hodnocení zejména jako dětský psycholog. Již první návštěva mě utvrdila v tom, že jsem trefila na správného člověka pro mou dceru. První návštěva byla pouze se mnou, další již jen s dcerou. Již po 3 sezeních došlo u dcerky ke zlepšení. Mgr. Zhornou mohu vřele doporučit. I touto cestou ji velmi děkuji ☺️

Mgr. Kateřina Zhorná

Já velmi děkuji za vloženou důvěru i to, co jste napsala... moc to pro mne znamená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Neuvěřitelně přátelský a otevřený přístup. Ihned po příchodu jsem se díky příjemnému prostředí cítila jako doma a okamžitě jsem se uvolnila. V paní magistře jsem našla pochopení, vstřícnost, laskavost a dobré rady. Vřele doporučuji.

Mgr. Kateřina Zhorná

Opravdu moc děkuji za tak pozitivní hodnocení, vždy mi to udělá obrovskou radost.

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Velmi děkuji za nový pohled na problém, který řeším. Návštěva byla velmi přínosná pro další rozhodování, byl jsem u psychologa poprvé a paní Zhornou mohu jen doporučit, děkuji moc.

Mgr. Kateřina Zhorná

Já moc děkuji za Vaši důvěru a hodnocení, obojího si velmi cením.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná partnerská psychoterapie

Myslím, že naše navšteva byla prinosna. Je to hodne tezke, navic ve dvou, ale ted uz vim, ze to bylo uz asi mnouhem dele potreba. Libilo se mi, jak pani psycholozka hlidala, abychom meli kazdy prostor a jak davala i zpetnou vazbu. Priste uz budeme mnohem klidnejsi a doufam, ze i mensi orisek pro pani magistru. Obdivuji jeji pristup a klid.

Mgr. Kateřina Zhorná

Já zas obdivuji vervu, s jakou jste se do všeho pustili. I ty negativní emoce musí ven a ne každý, se na cestu tohoto "pročištění" vydá, poněvadž to není vůbec jednoduché. Děkuji za hodnocení a těším se na další kroky kupředu, kterých budu přítomna.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické konzultace

Pokud mám napsat názor, jsem rád, že jsem zvolil právě Mgr. Zhornou. Rozhodoval jsem se, kam, díky velmi intimním potížím zajít, aniž bych se cítil trapně, hloupě, měl jsem opravdu obavy. Ale naše první sezení bylo nastavené tak, že jsem nakonec s uplnou lehkostí mluvil o všem. Je prijemne moct mluvit o všem a necitit se hodnoceny, vlastne ani nevim ,jestli jsem to nekdy takto uplne citil. Dekuji

Mgr. Kateřina Zhorná

Moc děkuji, jsem ráda, že jste se cítil právě takto.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické konzultace

Naprosta spokojenost, chodim ted teprve 3.mesic, ale zmen, kolik u me nastalo. Moc dobre vim, jak se i snazi pani magistra casto naznacovat, ze je to muj uspech, moje cesta...ale stejne tak nejak citim, ze kdyby po te ceste nesla se mnou, nikdy bych se nezacinala citit tak, jako ted. Moc dekuji, opravdu...

Mgr. Kateřina Zhorná

Já děkuji, jsem ráda, že na té cestě plné změn mohu jít s Vámi.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná partnerská psychoterapie

S manželem jsme byli se sezenim velmi spokojeni, konečně prostor si bezpečně vyříkat spoustu věcí a cítit se pokud možno bezpečně s tím, že nás paní magistra velmi dobře vedla. Vim, že to s nami nebylo moc jendoduche, o to vic si ji jako profesionalky cenime.

Opravdu moc děkuji.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické konzultace

Skvělá specialistka, z návštěvy a odhodlání přijít jsem jsem plná pozitivních pocitů. Je to zvláštní pocit, velká cesta před sebou, ale mám pocit ze ted již s viditelným cilem.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem moc ráda, že to takto vnímáte. Udělala jste ten první a velký krok.

• stres
  • emocionální bolest
  • vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií