Zprávy

Konzultace online VÍKEND • 3 000 Kč +5 Více

Odpolední sezení jednotlivec • 1 800 Kč

Odpolední sezení pár • 2 600 Kč

Online individuál • 3 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod

1) Min. 2-3dny předem za konzultaci proveďte převod na číslo účtu: **********/****. Pokud rezervace v kratší lhůtě, zaslat potvrzení o proběhlé platbě.

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3) Platba předem platí jako potvrzení rezervace, pokud neuhrazeno, termín nabízen dalším klientům. V případě zrušení dopolednich sezeni 1 den před sezením je již nutno uhradit storno poplatek viz podmínky, u individuálu již účtováno storno při zrušení 2dny před.

Děkuji a těším se na Vás

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Mgr. Kateřina Zhorná

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • od 1 500 kč

Psychologické poradenství • od 2 500 kč

Služby těhologa • od 1 500 kč +6 Více

Koučování • od 3 500 kč

Partnerská terapie • od 2 500 kč

Hypnóza • od 2 500 kč

Důležité info- PROSÍM PŘEČÍST!!! Do odvolání platba U PREZENČNÍCH SEZENÍ pouze v HOTOVOSTI, prosím o přesnou částku. Online sezení prozatím zasílat na...

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

od 3 500 kč

od 1 500 kč

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Paní Zhorná je dle mého absolutně úžasný a empatický člověk, co dobře naslouchá a snaží se vší silou pomoct. Profesionální přístup a milé jednání se nebojí vylepšit i špetkou humoru, který mne dokázal i přes mou špatnou náladu rozesmát.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Naše první on-line konzultace zcela splnila očekávání. Paní Kateřina je profesionálka na svém místě, velmi empatická, s citlivým přístupem ke klientovi. Komunikace s ní je velmi přirozená a příjemná.

Umístění: Online konzultace Večerní online konzultace jednotlivec

Paní Mgr. Kateřina Zhorná je příjemná, má lidský přístup, umí vše srozumitelně vysvětlit.
Z vlastních zkušeností mohu doporučit. Každá návštěva ve mě zanechá pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Každou návštěvou se posouvám dál a dál, umí člověku naslouchat a pomoci vidět věci, které si neuvědomujete.
Online metoda je účinná a efektivní, člověk neztrácí čas cestou, je ve svém domácím a pohodlném prostředí.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná partnerská terapie

Jsme velmi rádi za návštěvu, která 100% nebyla poslední! Jedna snad z posledních možnosti, kde očekáváme pomoc a záchranu manželství

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Kateřina je velice milá osoba a překvapilo mě, jak přínosné bylo hned první sezení. Na to druhé už jsem se těšila jako na příjemné rande s kamarádkou :) mockrát děkuji!

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Odpolední sezení jednotlivec

Moje první navštěva u paní Kateřiny dopadla dle mého skvěle. Paní Kateřina je velice hodná, empatická, a snaží se vam poradit jak nejlíp dovede. Těším se na příští navštěvu.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Byli jsme z návštěvy nadšení. Konverzace byla velmi konstruktivní a máme pocit, že jsme si toho ani více odnést nemohli. Velmi kvalitně a užitečně strávený čas. Můžeme jen doporučit.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Odpolední sezení jednotlivec

Moje první návštěva psychologa s které jsem měla velké obavy, ale setkání bylo příjemné a komunikace přirozená.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Odpolední sezení jednotlivec

Paní psycholožka je velice milá a empatická. Ukázala mi, jak přehodnotit svůj pohled, poradila jak na sobě zapracovat a dodala mi naději, že zvládnu svoje problémy vyřešit.

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií