Kateřina Zhorná, psycholog Brno

Večerní online konzultace par • 2 100 Kč

Konzultace online VÍKEND • 1 500 Kč

Odpolední sezení jednotlivec • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1) Min. 2-3dny předem za konzultaci proveďte převod na číslo účtu: **********/****. Pokud rezervace v kratší lhůtě, zaslat potvrzení o proběhlé platbě.

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3) Platba předem platí jako potvrzení rezervace, pokud neuhrazeno, termín nabízen dalším klientům. V případě storna u dopolednich sezeni méně jak 24hod již nutno uhradit storno poplatek viz podmínky, u odpolednich a vecernich nutno storno 48hod pred.

4) první sezeni za ****kč, dále od ***kč dle zvolené online služby.

Děkuji a těším se na Vás

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Jiné aplikace pro videohovory:
skype

Mgr. Kateřina Zhorná

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • od 1 100 kč

Hypnóza • od 1 300 kč

Koučování • od 2 000 kč +7 Více

Důležité info- PROSÍM PŘEČÍST -platba alespoň 3 dny předem na účet 1032336021/3030 (stejně jako u online vždy u platby uvést jméno, datum i čas sez...

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Partnerská terapie

od 1 800 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Psychologické poradenství DÍTĚ- 1.sezení přítomni pouze rodiče, bez dítěte, od 1100kč

od 1 100 kč

Psychoterapie

od 1 000 kč

Služby těhologa

od 1 500 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

od 1 500 kč

Umístění: Online konzultace konzultace online

Ta nejlepší investice, co jsem letos udělala! Nebudu tady psát, jak šikovná, příjemná a jednoduše skvělá psycholožka je. Těchto komentářů je tady dost a já jen stručně řeknu "ano, je tomu tak doopravdy". Ráda ale poradím těm, co zatím vůbec váhají, jestli konzultací potřebují. Přeci to ještě není tak špatný, možná si to vše vymýšlím, není to ani problém... JÁ nejsem bl@zen! A v tuhle chvíli řeknu "jděte do toho". Pokud Vás něco jen začíná trápit, máte nějaké nejistoty anebo jsi myslíte, že něco není úplně v pořádku. Vůbec to neznamená, že budete potřebovat pravidelné sezení...klidně se může stát, že i jedna konzultace Vám udělá "jasno". A ne, nedá se to srovnat s rozhovorem s kamarádkou. Nebojte se svěřit i když Vám vaše nahlas vyslovené obavy přijdou absurdní. Dostane se Vám pochopení a konzultací ukončíte s úlevou na duši. Prevence je základ. Nečekejte, až to bude horší. Seberte odvahu a jděte do toho! Zasloužíte si to!
P.S. : Pro ty, co dočetli až sem - moc se omlouvám za chyby. My, cizinci, to máme s češtinou trochu těžší.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Zhorná je skvělá, doporučuji. Empatická, nabízí řešení, umí skvěle reagovat na měnící se nálady a situace. Po každé online "návštěvě" se cítím lépe :)

Mgr. Kateřina Zhorná

A já se cítím lépe, když vím, že takto vnímáte naše sezení. Co lépe...tohle je takové pohlazení po duši. Moc děkuji, že jste si našla čas a sdílela Vaše pocity, moc to pro mě znamená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Už více jak půl roku si pravidelně povídám s paní Katkou. Do úžasných návštěv nám hodil vidle covid, ale pokračujeme dál online formou. Když jsem poprvé šla na sezení říkala jsem si: Jaký to bude? Bude mi to k něčemu? Mohu se změnit? Může mi někdo v mých problémech pomoci? Pomohou naše sezení mému partnerskému vztahu? Pomůže to mně? Ježíš, to bude příšerný o sobě mluvit! A na co se mě bude ptát? Ale – bylo to v pohodě a od prvního sezení se vždy těším na další :)
Dnes vím, že jsem jaká jsem. Jsou věci, co nejdou změnit. Ale existuje cesta. Ta má začala ve mně samé. Nebylo příjemné sáhnout do své minulosti, projít dětstvím, starými bolestmi, šrámy a podívat se na vlastní jizvy. Jenže všechno ovlivňuje každodenní život. Nás samé.

Paní Zhorná je takovým průvodcem, který je se mnou v časech dobrý i zlých. Vždy se snaží pomoct, poradit, ale hlavně vyslechnout. A už jen to, že můžu říct o všem, co se právě děje, mi pomáhá dostat se k sobě samé a najít tu správnou cestu. Na té mojí, nynější se cítím moc dobře, sama sebou. Dřív jsem byla na hodně rozbité polňačce, dneska už fičím po cestě úplně jiné. Výmolům se líp vyhýbám, díry zaházím, kopce se dají objet - no a když ne, vykopeme společně tunel :D Taky se snažím sem tam zastavit na parkovišti a užít si přítomného okamžiku. Mám prostě pocit, že mou cestu pomalu ohřívá vykukující Slunce. A vím, že jednou vyleze celé! Společně to určitě to zvládneme, protože paní Zhorná je úžasná. Nebo moment – já jsem úžasná

Mgr. Kateřina Zhorná

Vy jste úžasná. Ani nevíte, co pro mě to, co jste napsala, znamená. Nebo moment- víte :) Opravdu děkuji!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace Večerní online konzultace jednotlivec

Děkuju za přístup paní Zhorné. Člověk má po každém sezení hned pocit,že jde vše zvládnout a bude líp.

Mgr. Kateřina Zhorná

Bude lépe a vše zvládnete, protože jak říkám VY TO JINAK NEDOVOLÍTE! Moc děkuji za Vaši důvěru a zpětnou vazbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní magistra je velmi empatický člověk, který dokáže doopravdy vyslechnout a povzbudit. Již z prvního sezení mám skvělý pocit:)

Opravdu moc děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Zhorná je velice empatická a milá. I když jsem moc nevěděla, co čekat, první konzultace byla příjemná. Nemám srovnání s jiným psychologem, ale tento přístup se mi líbí.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem ráda, že první konzultace nezklamala a těším se na další. Budu se snažit i nadále, abyste se u mne cítila dobře.

Konzultace jsou příjemné, pohodové, cítím maximální pochopení. Ani on-line varianta tomu neubírá na kvalitě.
Doporučuji a chválím až do nebe.

Mgr. Kateřina Zhorná

Vy jste skvělá, děkuji za slova chvály. A také za sdílení zkušenosti s online. Spousta klientů se ještě stále obává, je to pro ně nové a hodnocení klientů, kteří jej již absolvovali, je velmi důležité.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Zhorná je velmi milá a hodná, vše pečlivě vysvětlí. Určitě s ní budeme i na dále spolupracovat a věříme, že nám s naším problémem pomůže. Vřele doporučujeme :-)

Mgr. Kateřina Zhorná

Moc děkuji za milou zpětnou vazbu a taky že jste si na ni udělala čas.

Umístění: Online konzultace konzultace online

Velmi mi pomohlo otevrit bolestiva temata, ktera se vynorila v dobe covidu a se kterymi se mi opravdu tezce kazdy den vstavalo. Ted je diky sezenim i pres to vsechno, co se deje kolem, lip. Jsem rada, ze jsem prekonala obavy z online sezeni a zvolila prave tuto specialistku.

Mgr. Kateřina Zhorná

Je to díky Vám, že jste do toho šla, jak jste do toho šla... A já děkuji, že jste zvolila mne.

Umístění: Online konzultace Večerní online konzultace jednotlivec

Jsem velmi nadseny z vedene online terapie. Predcilo to moje ocekavani a musim rict, ze mi tato moznost online kontaktu velmi sedla. Opravdu profesionalni zpusob a zpracovani mnou zadanych temat.

Mgr. Kateřina Zhorná

Jsem opravdu moc ráda, že tato možnost sezení je a že jste s ní takto spokojen. A také moc děkuji, že jste si našel čas a svoji zkušenost sdílel!

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií