Konzultace online • 800 Kč

Konzultace pro páry • 1 800 Kč

Konzultace online VÍKEND • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1) Min. 2-3dny předem za konzultaci proveďte převod na číslo účtu: **********/****. Pokud rezervace v kratší lhůtě, zaslat potvrzení o proběhlé platbě.

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3) Platba předem platí jako potvrzení rezervace, pokud neuhrazeno, termín nabízen dalším klientům. V případě storna méně jak 24hod již nutno uhradit storno poplatek viz podmínky.

Děkuji a těším se na Vás

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Mgr. Kateřina Zhorná

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Dotyková terapie pro miminka • od 1 500 kč

Hypnóza • od 1 300 kč

Koučování • od 2 000 kč +9 Více

Odpolední sezení (poradenství a terapie) • od 1 000 kč

Partnerská terapie • od 1 800 kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

PROSÍM PŘEČÍST!! Vážení klienti, od 13.5. zahajuji zkušební provoz OSOBNÍCH SETKÁVÁNÍ, za předem pevně daných pravidel: -platba alespoň 3 dny p...

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie

1 500 Kč

Koučování

od 2 000 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Odpolední sezení (poradenství a terapie)

Partnerská terapie

od 1 800 kč

Psychologické poradenství

Psychoterapie

od 900 kč

Služby těhologa

od 2 000 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie či poradenství přes skype/tel - platba předem na účet

od 1 600 kč

Terapie, poradenství (vč. skype/tel) VÍKENDOVÉ -od 1500kč

od 1 500 kč

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Velice příjemná, empatická a dokáže danému člověku velice dobře porozumět. Už po první návštěvě mi dokázala pomoci s problémem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní je po hlase na online konzultaci velice příjemná, dobře připravená na naše téma, během velmi krátké doby jsem dostala spoustu užitečných informací a hlavně povzbuzení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

U paní magistry jsem dnes byla potřetí (tématem byly moje děti) a opět jsem odcházela se skvělým pocitem. Její rady jsou konkrétní, účinné...to, že se u ní vždy cítím dobře (s člověkem i s profesionálem) beru jako obrovský bonus. Je empatická, své práci rozumí...velmi ráda ji dporučuji!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Po kazdej navsteve odchadzam ukludnena, plna sil a s pocitom, ze vsetko zvladnem. Po niekolkych sedeniach sa citim omnoho lepsie, zaco velmi dakujem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Partnerská terapie

Jsme teprve na začátku, ale to jak dokáže věci rozebrat a hledat příčinu některých věci se mi moc líbi. Vždy se cítím o trosku silnější k tomu abych neco změnila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Psychologické poradenství DÍTĚ- 1.sezení přítomni pouze rodiče, bez dítěte, 1000kč

Na konzultaci jsme byli s 3-letou dcerou. Přístup byl velmi příjemný a konzultace jí pomohla. Nás paní magistra také nasměrovala, takže jsme potom sami byli schopni s dcerou lépe pracovat. Děkujeme.

K paní Kateřině docházím pravidelně již nějaký čas a musím říct, že objednat se k ní bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, která jsem mohla udělat. Zároveň není pani Kateřina mým prvním psychologem, takže mám možnost porovnání a narozdíl od jiných se u ní vůbec necítím jako u psychologa, ale jako na příjemném povídání s člověkem, kterému na mě záleží. Vždy mi skvěle poradila ať se jednalo opravdu o cokoliv. Dokáže naprosto skvěle uklidnit a podpořit. Doporučuji ji naprosto všem. Rozhodně se u ní nebudete cítit jako “pacient”, takže pokud cítíte, že by se Vám hodilo mít někoho s kým si krásně popovídat a zároveň odlehčit duši, neváhejte a vyberte si pani Kateřinu A já jí tímto mockrát děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Paní Zhornou mi seslalo samo nebe :). Moc, moc děkuji, že jsem Vás ve svém životě potkala. Jsem strašně zvědavá, kam až se s Vaší pomocí dokážu posunout. Ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Bylo to moc příjemné, necítila jsem se vůbec souzená, naopak jsem viděla snahu pochopit a naslouchat. Těším se na další sezení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Partnerská terapie

Velmi příjemná komunikativní, poradní... jsem maximálně spokojen. Byli jsme 2x a určitě ne naposled.

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií