Starobrněnská 3, Brno
Mgr. Kateřina Zhorná (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 52.....

Psychoterapie • 700 Kč

Psychologické poradenství • 700 Kč

Služby těhologa • od 700 kč +7 Více

On-line konzultace • od 800 kč

Koučování • od 800 kč

Partnerská terapie • 1 200 Kč

Já…dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak Vás, aniž byste mě poznali osobně, seznámit s mou osobou. A to doopravdy, co nejvíce otevřeně, jak si jako kli...

• stres
  • emocionální bolest
  • vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Potrebovala jsem se rozhodnout na takove zivotni krizovatce, na ktere jsem se sekla a nevedela jsem, kam dal... Puvodne jsem chtela jen jednou sezeni, ale uz to prvni bylo, jak to napsat. Spousta veci, me ani nenapadla a pritom slo vsechno ze mne. A to me prekvapilo a motivovalo udelat mnohem vic zmen, nez sem puvodne zamyslela. Za me uzasna investice do sebe.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické konzultace

Dostavila jsem se k pani psycholozce s nasi mladsi dcerou ohledne potizi se spankem. Vyslechla nas, nakonec jsem se k ni domluvila i ja a dcera bude take chodit. Libi se mi komplexni pristup a hlavne pocit, ze jste tu hodinu opravdu pro nekoho duleziti a nasloucha Vam a nebagatelizuje to, ze jste z neceho nestastni. Za nas moc dekujeme.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Konečně někdo, kdo se zabývá takovým tématem jako je potrat a nemožnost otěhotnět... a ne jen tak nejak na oko, nebo jen z profesniho hlediska, ale tak nejak lidsky... Opravdu jsem potrebovala jen tak vse rict, dostat to vse ze sebe a nebyt jak v okoli chlacholena ci odbyvana vetami typu to bude zas ok... Za me proste konecne prostor pro me a snad i do budoucna moznost zalepeni toho, co tak boli.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Byla jsem dnes na první návštěvě a hned jsem se objednala na další, konečně mám pocit, že alespoň hodinu denně strávím jen časem pro sebe...odcházela jsem taková, odlehčená, i když je samozřejmě spousta věcí k řešení, ale mám teď pocit, že to půjde. A těším se na ten nový program do kterého nastupuji u paní mgr. Zdá se mi šitý na míru tomu, co potřebuji, tak uvidím.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické konzultace

U paní psycholožky jsem byla s dcerou a jsem moc ráda, že jsem sla zrovna k ní. Dokázala si najít cestu i k dceri a umela velmi dobre vyslechnout i me. Vím, že je nase reseni na vice sezeni, ale u teto psycholozky jsem jiz v klidu, ze jsme v dobrych rukou. Moc dekuji za Vas pristup, je obrovsky oddych, nebyt na to sama.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

U paní psycholožky jsem byla s dcerou zatím 3x a jsem velmi spokojená. Hezké prostředí a hlavně paní je velmi milá, empatická a vždy se u ní cítím velmi dobře. S dětmi to opravdu umí, dcera si ji doslova zamilovala. Doporučuji.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Služby těhologa

Po porodu jsem si řešila opravdu spoustu těžkých témat, spojených s problematickým těhotenstvím i následným porodem... možnost si s někým a ještě takovým, jako je paní psycholožka Zhorná promluvit, mi velmi pomáhá. Cítím se s ní velmi dobře a nemám problém řešit i věci, které neotvírám před nikým jiným. Začínám zase fungovat normálně a za to moc děkuji.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Paní doktorka Zhorná je velmi milá, dokáže člověka povzbudit a dodat mu optimismus a naději. Oceňuji především její pozitivní naladění a lidský přístup.

Moc děkuji

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná konzultace

Perfektni, neskutecna spokojenost. Potrebovala jsem poradit s malou a dostala jsem tolik pochopeni, rad a opravdu komplexnich, ponevadz ma pani psycholozka mnohem vetsi zaber zkusenosti, nez jsem cekala... Mam z te navstevy opravdu radost a citim se konecne, ze je vse podchycene. Moc za to dekuji!

Mgr. Kateřina Zhorná

Není vůbec zač, já děkuji za vloženou důvěru.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Velmi příjemná, pozitivní a energická mladá žena, která umí skutečně naslouchat. Určitě doporučuji paní psycholožku navštívit!

Mgr. Kateřina Zhorná

Děkuji za tak pěknou zpětnou vazbu. Těším se na další sezení.

Psychoterapie

Dotyková terapie pro miminka

850 Kč

850 Kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Služby těhologa

Moc děkuji

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná konzultace

Mgr. Kateřina Zhorná

Není vůbec zač, já děkuji za vloženou důvěru.

Mgr. Kateřina Zhorná

Děkuji za tak pěknou zpětnou vazbu. Těším se na další sezení.

• stres
  • emocionální bolest