Specialisté, kteří poskytují online konzultace

Pokud potřebujete navštívit tohoto specialistu, můžete to udělat z domova. Objednejte si online konzultaci a získejte pomoc, kterou potřebujete.

Jak to funguje?

Online konzultace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
774 52.....

Konzultace online • 800 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 52.....

Akce vzhledem k sitaci "koronavirus" : terapie či poradenství online- tel. či skype • od 800 kč

Dotyková terapie pro miminka • od 1 500 kč

Hypnóza • od 1 200 kč +12 Více

Koučování • od 2 000 kč

Odpolední sezení (poradenství a terapie) • od 1 000 kč

Partnerská terapie • od 1 600 kč

DŮLEŽITÉ INFO SITUACE KORONAVIRUS !!!! Vzhledem k situaci DO ODVOLÁNÍ POUZE ONLINE SEZENÍ A PORADENSTVÍ. Stačí se objednat na volný termín, zašlu i...

• stres
  • emocionální bolest
  • vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie

Online konzultace

Koučování

od 2 000 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Odpolední sezení (poradenství a terapie)

Partnerská terapie

od 800 kč

Služby těhologa

od 2 000 kč

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie pro maminky za přítomnosti dětí

Mgr. Kateřina Zhorná

Terapie či poradenství přes skype/tel - platba předem na účet

od 1 600 kč

Terapie, poradenství (vč. skype/tel) VÍKENDOVÉ -od 1500kč

Mgr. Kateřina Zhorná

V Akce vzhledem k situaci "koronavirus" - VECERNI sezeni skype ci tel -platba predem na ucet, info o prubehu zaslano po rezervaci

Mgr. Kateřina Zhorná

VI Akce vzhledem k situaci koronavirus - VIKENDOVE sezeni skype ci tel - info o prubehu zaslano po rezervaci

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Pani magistra je vyjimecny, empaticky clovek. Od prvni navstevy jsem si konecne jista, ze jsem nasla odbornika s uzasnym lidskym pristupem, kteremu se nebudu bat nebo stydet sverit sve starosti. Uz se tesim na dalsi sezeni, dekuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Paní magistra je člověk, ke kterému si vypracujete důvěru během chvilky. Její pozitivní přístup a snaha pomoci je úžasná. Dlouho jsem zvažoval návštěvu psychologa a bránil se tomu. Nakonec toho nelituji a to především díky paní magistře.

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná hypnóza

Dlouho jsem zvazovala vyuziti hypnozy, mela jsem strach z neznameho. Musim rict, ze jsem se obavala zbytecne. Pani doktorka me citlive vedla a byla jsem mic prekvapena, jak vlastne hypnoza funguje. Jsem nadsena, urcite uz se nebojim a budu dochazet dale. Moc dekuji,zacinam novy zivot????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství

Jsem ráda, že jsme se dostaly k paní psycholožce. Tak milou, vstřícnou, usměvavou a především profesionální psycholožku bych přála všem, co mají nějaký problém. Moje dcera vždy odchází s úsměvem, cítí se jak na obláčku a už se těší na další setkání. Všem vřele doporučuji. Takových lidí je velice málo. Moc za vše děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Paní Zhorná je podle mě skvělý odborník a děkuji ji za skvělou pomoc. Nemám co vytknout. Nevýhodou je akorát velký zájem. Ale to se není čemu divit.

Mgr. Kateřina Zhorná

Opravdu děkuji! Jak za velmi hezká slova, tak za to, že jste si udělal čas na napsání hodnocení. Velmi si toho vážím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Paní magistra Kateřina Zhorná je člověk na správném místě, který se opravdu snaží co nejlépe pomoci s danou problematikou. Mám za sebou sice pár sezení, ale už nyní vím, že to má určitý přínos a chci s touto mladou sympatickou bytostí dále pracovat na zlepšení a především na poražení stavů, které můj život omezují. Věřím, že s její pomocí dojdu tam, kam se chci dostat. Mohu ji maximálně doporučit.

Moc děkuji!

Děkuji paní Kateřině za to, že mi pomohla v těžké životní situaci. Po první návštěvě jsem byl schopen uchopit svůj život správný způsobem. Mockrát děkuji.

Mgr. Kateřina Zhorná

Děkuji za takovouto zpětnou vazbu. Jsem ráda, že Vás po této "nové cestě" mohu doprovázet.

Chtěla bych doporučit paní doktorku Zhornou. Poprvé jsem se setkala s tak milým člověkem v tomto oboru a jsem ráda, že jsem na ni narazila. Opravdu na našich sezení ,,dobíjím baterie,, .Její kancelář je útulná a připadám si jak doma v křesle. Chválím a doporučuji na všechny strany :)

Mgr. Kateřina Zhorná

Vy jste skvělá, děkuji za toliko pozitivního, zahřálo to u srdce :)

Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Paní psycholožka je velice milá,příjemná,ukliďnující a člověk se tam cítí chápán..
Děkuji moc za tyhle stránky,vybírala jsem to na základě recenzí a vůbec toho nelituji,bála jsem se naprosto zbytečně..Paní doktorko děkuji za Vás!!!

Mgr. Kateřina Zhorná

Já děkuji za to, že jste ve mě vložila důvěru!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná

Paní magistra na mě udělala ten nejlepší dojem. Milá, empatická, ochotná naslouchat, což v mém případě bylo to, co jsem nejvíc potřebovala. Její rady mi určitě pomůžou lépe se zorientovat a řešit můj problém. Děkuji.

Mgr. Kateřina Zhorná

Moc děkuji z Vaše slova. Jsem ráda, že jste se u mne cítila dobře.

• stres
  • emocionální bolest
  • vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií