Kateřina Zhorná, psycholog Brno

Konzultace online VÍKEND • 3 000 Kč +3 Více

Odpolední sezení jednotlivec • 1 500 Kč

Odpolední sezení pár • 2 000 Kč

Online individuál • 3 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod

1) Min. 2-3dny předem za konzultaci proveďte převod na číslo účtu: **********/****. Pokud rezervace v kratší lhůtě, zaslat potvrzení o proběhlé platbě.

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3) Platba předem platí jako potvrzení rezervace, pokud neuhrazeno, termín nabízen dalším klientům. V případě zrušení dopolednich sezeni 1 den před sezením je již nutno uhradit storno poplatek viz podmínky, u individuálu již účtováno storno při zrušení 2dny před.

Děkuji a těším se na Vás

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

možno zvolit tel či skype (nutno zaslat nick/link). Info sms zasílána den předem.

Mgr. Kateřina Zhorná

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 5 let
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • od 1 100 kč

Hypnóza • od 1 800 kč

Odpolední sezení jednotlivec • 1 500 Kč +7 Více

Odpolední sezení pár • 2 100 Kč

Psychoterapie • od 1 500 kč

Koučování • od 2 000 kč

Důležité info- PROSÍM PŘEČÍST -platba alespoň 3 dny předem na účet 1032336021/3030 (stejně jako u online vždy u platby uvést jméno, datum i čas sez...

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita- Filozofická fakulta, jednooborové studium psychologie, státní zkouška z klinické psychologie

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 800 kč

od 1 100 kč

od 1 500 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná Odpolední sezení jednotlivec

Moje první návštěva psychologa s které jsem měla velké obavy, ale setkání bylo příjemné a komunikace přirozená.

Paní psycholožka je velice milá a empatická. Ukázala mi, jak přehodnotit svůj pohled, poradila jak na sobě zapracovat a dodala mi naději, že zvládnu svoje problémy vyřešit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Velmi laskavý, empatický přístup k rodiči i dítěti, naprosto odlišný od mých předchozích zkušeností, velká odborná pomoc, vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychoterapie

Velmi ráda bych zanechala pár řádků tak krásnému člověku, jako je psycholožka paní Kateřina Zhorná, i když slova se velmi těžko hledají.
K paní psycholožce chodím něco málo přes rok. Už při prvním sezení se mi nesmírně ulevilo, dostavila se vnitřní energie, klid.
Paní KZ  dokázala velice rychle najít “centrum mé bolesti”, mého trápení....tolik věcí, které jsem si ani neuvědomovala.…dala mému JÁ směr, uklidnila mě, naučila mě se se  mít  ráda, vážit si sama sebe, správně pojmenovat problém, neobviňovat se, radovat se, vnímat krásné okamžiky.....takové “drobnosti” dokáží změnit opravdu hodně….dokaží zformovat, dokáží léčit bolavou duši. Není to snadná cesta, ale je to cesta k tomu “mít se krásně” a já moc děkuji, že se na ní nyní nacházím.
Nesmírně děkuji za empatii, porozumění, dodání vnitřní síly ....za všechna ta krásná sezení a těším se na další
KH

Měl jsem zatím první sezení. Ale rozhodně můžu říct, že už pří prvním sezení jsem získal nějaký směr. Slečna Kateřina mi řekla na čem a jak pracovat. A tak to zkouším, zkouším být lepším člověkem, budovat sebelásku, oprostit se od svých pochybností a veřím, že jsem si k tomu vybral správného člověka aby mi s tím pomohl. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace Online individuál

Úleva a efekt po každém sezení. Mám pocit, že u této paní psycholožky to konečně má smysl, opravdu z ní cítím oporu. Děkuji!

Mgr. Kateřina Zhorná

To jsem moc ráda, těším se na další sezení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace Odpolední sezení jednotlivec

Uz za prvni sezeni jsem dostala nadhled, pochopeni, cenne rady a citila jsem ze mam konecne konkretni prostredky k tomu, jak zlepsit svou situaci. Dekuji!

Mgr. Kateřina Zhorná

Pokud máte takovýto pocit z prvního sezení, je to pro mě opravdu pochvala. Moc mi záleží na tom, abyste v sezeních viděli smysl. Takže já děkuji za Váš čas i zpětnou vazbu, opravdu mě to potěšilo!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Kateřina Zhorná psychologické poradenství DÍTĚ- 1.sezení přítomni pouze rodiče, bez dítěte, od 1100kč

Už to budou dva roky, kdy jsem měla to neskutečné štěstí a navštívila s mou osmiletou dcerou paní psycholožku. Tenkrát jsem k ní vedla uzlíček neštěstí...moji dcerku. Paní Mgr. Zhorná si okamžitě získala její srdce. Ihned po první schůzce bylo zřejmé, že to bylo to nejlepší, co jsme pro dcerku (jako rodiče) mohli udělat. Stačilo pár schůzek, které i mně dodaly sílu a jako rodiče mě neskutečně povzbudily. V současné době již psychologické poradenství nepotřebujeme :-), ale všem, které mám ráda, na kterých mi záleží, paní psycholožku doporučuji. Dnes je dcerka spokojená, šťastná, usměvavá. A kdyby přece jen náhodou :-) ... pořád u sebe nosí "protistráškový bonbon", který nám byl doporučen. Ten okamžitě zabírá! :-) Kéž by bylo takových psychologů více, kéž by měly všechny děti takové štěstí a dostaly se do Vaší péče. Ještě jednou ze srdce děkujeme!

Mgr. Kateřina Zhorná

Já neskutečně moc děkuji!! To co jste napsala... jsem tak šťastná, že je u Vás vše tak, jak má být a že jsem mohla pomoci!

Paní doktorka byla skvělá,milá,příjemná,dcera byla nadšená.Tak doufáme,že doporučená léčba zabere :-)

Mgr. Kateřina Zhorná

Je to začátek, hlavní ale je, se nevzdávat. A dcera určitě nepatří mezi ty, co se vzdávají. Těším se na další sezení a děkuji, že jste si udělali čas na zpětnou vazbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Zhorná mi pomáhá se na sebe dívat úplně jinak. Vidět se tak ,jak jsem se už strašně dlouho neviděla. Je příjemné si s ní povídat. Možná jsem to už psala, ale na sedánek s ní se vždy těším :). Její metody jsou super.

Moc děkuji!

• Stres
  • Emocionální bolest
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ocenění

• Důvěra mých klientů, jejich pozitivní zpětná vazba a úžasné výsledky. Pro mě největší ocenění.

Účty sociálních médií