Bohužel ani tu jednu hvězdičku si nezaslouží!!!! K paní doktorce jsem se přihlásila, když jsem se přistěhovala z jiného města. Měla jsem kaz a tak mi ho zaplombovala. Za plombu jsem zaplatila celkem slušné peníze. Ovšem s takovou pečlivostí, že se mi po měsíci začala plomba drolit a zub se mi vesele kazil dál. Při další návštěvě mě poslala na rentgen, za který jsem zaplatila a zjistila, že kazy mám dva mezizubní, čili zasažené čtyři zuby (jeden na už zaplombovaném zubu od paní doktorky = kvalita plombování naprosto nulová) Předvedla mi, jak si mám správně čistit zuby na plyšovém zvířátku, připadala jsem si jak ve školce a to mi je 32 let. Poslala mě domů i přesto že mi v puse tikala bomba v podobě velkého kazu s tím, že mi napíše DENTISTICKÝ PLÁN aneb plán jak vytřískat z pacienta horu peněz. Po přečtení tohoto plánu jsem se rozhodla okamžitě změnit zubaře. Paní doktorka si naplánovala, že moje dva velké mezizubní kazy vyřeší tím, že dva zuby mi vytrhne, a druhé dva mi zabije a dá na ně umělou korunku. Přišla bych o čtyři své zuby stoličky a to za pouhých 14 000 Kč !!! Když jsem se přihlásila k jinému lékaři spravil mi všechny zuby během tří dnů za sebou. Žádné čekání na nějaký plán. Vše vyvrtal a klasicky zaplomboval. Je to už rok a stále mám své zuby a nemám žádnou korunku. Nutno dodat, že pan doktor mi zuby opravil za 700 Kč a to jen proto, že na jeden zub musela být dána speciální plomba a nějaký protizánětlivý prostředek, o kterém asi paní doktorka nemá ani tušení že existuje. Když jsem do ordinace paní doktorky volala, že mněním lékaře a potřebuji velký rentgen pro druhého lékaře, rentgen mi nedodala a do dnes si mě nevymazala z registrace. Dokonce mi přišla zpráva, že se mám dostavit na preventivní prohlídku! Vážená paní doktorko, na preventivní prohlídku opravdu nedorazím, protože nechci v 32 letech přijít o své relativně zdravé zuby!!!!

Hezky se čtou ty pozitivní komentáře a ještě v nedávné době bych nejspíše podobným přispěl. Opak je pravdou. Z dříve milé slečny zubařky je jen arogantní zubařka co si pořídila drzou sestru, za kterou se schovává. Práci už neodvádí dobrou, když mě vědomě odmítla dál ošetřovat s rozsáhlým zánětem nervů v zubech, ale neregistrovaného pacienta bez problémů přijme.
1. Odmítla mě ošetřit v odpoledních hodinách 1,5 hodiny před koncem ordinační doby s opravdu čerstvě bolavým zubem, když neměla jediného pacienta ani v čekárně. To že bolestivé případy jen v ranních hodinách jsou slova na papíře, zákon a stanovy ČSK hovoří jinak. A to se původně zubařka nechala sestrou zapřít, že už je pryč. Mimochodem sestra vyšla také po více než 15 minutách.
2. Ošetření proběhlo bez problému.
3. Přišel jsem včas a přes to jsem čekal 40 minut, což bych i respektoval, kdyby se při příštích návštěvách nestaly další "příjemné věci". Jinak zákrok proběhl v pořádku až na nepříjemný arogantní přístup slečny Pavelkové (ke mě si asi dovolí víc, když se známe osobně). Ovšem nebyl mi vystaven doklad o zaplacení, přesto, že je to ze zákona speciálně u zubařů povinnost automaticky. Také bych nad tím býval mávl rukou.
4. Zubařka vzala pacienta objednaného evidentně až po mě (a přišel jsem včas), ale stále jsem byl v klidu a s tím, že spěchám a pacient tam byl už 20min jsem se omluvil, že potřebuji přeobjednat. To bylo hned na druhý den, ale bohužel jsem to časově nezvládl a telefonicky se omluvil (sestra v telefonu byla nevídaně nepříjemná).
5. Přišel jsem o 9 minut pozdě na další plánované ošetření, v ordinaci pacient, v čekárně také jeden toho vzala přede mnou (v pořádku), ale přišel další pacient a také ho vzala přede mnou a to už byla opravdu drzost, ale stále jsem čekal. Vyšla sestra a sdělila mi po půl hodině, co už věděla, že tam jsem, že už nejsem jejich pacient, že nedodržuji jakýsi terapeutický plán, se kterým jak jsem zjistil by mě měli předem detailně obeznámit, jak opět nařizuje zákon. Takže jsem se regulérně naštval zařval tam na ně "to si ze mě snad děláte pr…" a práskl jsem dveřmi! Okamžitě jsem si zjistil, že na toto nemá žádný zubař nárok, a i kdyby, tak mi to musí dát okamžitě na místě písemně, tak jsem se ještě vrátil a dost důrazně jí to sdělil, že chci vystavit všechny tyto doklady vč. písemného odmítnutí a zdůvodnění tohoto, což opět nařizuje zákon a které mi samozřejmě zubařka odmítla vydat. Vzhledem k pravidlům zde nemůžu psát pokračování, ale skončilo pozitivním výsledkem pro mě.
Dáma mě odmítla ošetřovat, přesto, že věděla o mém silném a bolestivém zánětu ve třech zubech, se kterým mám teď veliké problémy!!!!
Tohle si žádný lékař k pacientovi dovolovat nesmí. Bylo by něco jiného, kdyby zubařka dostála svému slibu při složení přísahy, odvedla svou práci a doléčila co začala a pak mě třeba odmítla, ale tohle opravdu nemá obdoby! Nebo mě měla odmítnout ihned, než začala s jakoukoliv léčbou. Odmítnutí v průběhu léčby při akutním bolestivém stavu je chování jak neprofesionální, tak zároveň absolutně neetické a také totálním porušením přísahy skládané při studiu slečny zubařky.

Paní doktorka Pavelková mě neodmítla když jsem k ní přisla s bolestí zubu,nepatřím k ní,moje doktorka měla dovolenou a záskok ten den neordinoval.Zub mi dala do pořádku,moc se mi ulevilo a za to jí moc děkuji.Paní doktorka je na svém místě,je to profík a ten přístup k pacientovi,to se jen tak neviďí,klobouk dolů.Sestře také děkuji,obě dvě jsou fajn,ještě jednou Vám oboum děkuji Kateřina Šťastná.

Pecliva, setrna, prijemna k detem i dospelym.

Paní doktorku Pavelkovou doporučuji každému, kdo chce mít zuby pod skvělým dohledem :). Je velmi milá, lidská a hlavně odborník, dokáže poradit s jakýkoliv problémem a vymyslet řešení na míru. Ošetření je bezbolestné a hlavně bez stresu týden předem!

Maximální spokojenost! :) Všem mohu jen doporučit!!! :-)

C

Velmi milá, šetrná a přátelská s profesionálním přístupem.

Souhlasím s ostatními názory - Paní doktorka Pavelková je výborná.

Nejlepší přístup jaký jsem kdy od kteréhokoli lékaře zažila - při první návštěvě mi byl proveden rentgen a zhodnocení každého zubu zvlášť, poté nabídnutí několi možností řešení situace včetně cenového přehledu. Paní doktorka Pavelková má velmi milý přístup a o zoubky se stará opravdu pečlivě. Vítám připomínací smsku k vyzvání na preventivní prohlídku. Bez nadsázky již nemám problém chodit k zubaři! :-)

Paní (nebo asi slečna :-)) zubařka je tak neskutečně milá a lidská (to samé i sestřička), že se nebojíme ji s manželem i synem navštívit (což se nám nikdy dřív nestalo, ze zubaře jsem měla stres měsíc předem). Je pečlivá, ale přitom ošetření nebolí, navíc se v čekárně nečeká. Již jsem doporučila celé naší rodině a všichni mi dal za pravdu. I k dětem se chová opravdu moc hezky :-)