Ordinace prakt.lékaře - stomatologa
Ukrajinská 2329, Kladno

Souhlasím s negativními názory na paní doktorku. Po její péči jsme skončila na zubní pohotovosti v Praze, kde se nestačili divit......Také jsem musela několik měsíců poslouchat, že mé problémy se zuby jsou především psychického původu, což mi samozřejmě nepomohlo. Paní doktorka je opravdu trochu jak z minulého století: vrtá bez injekce, zubní kanálky není schopna pořádně vyčistit atd. Díky její péči jsem v podstatě přišla o jeden přední zub.....Ostatní bych tímto chtěla varovat před její "léčbou"..........

Péče u této zubařky absolutně neodpovídá 21.století. Neprofesionální, zastaralé přístroje, žádný rentgen, nekvalitní plomby, špatně čištěné kanálky. Doporučuji utéct co nejrychleji.

Přes zdánlivě vstřícnou a mírnou povahu nekompromisně prosazuje své názory, které zdůrazňují důležitost psychiky pacienta, ale zásadní problémy neřeší. Tři roky jsem poslouchal, že se v mém těle něco děje, pak že mám dáseň u hýbajících se zubů masírovat kartáčkem, až zuby bezbolestně vypadnou, až jsem skončil s velkou cystou na pohotovosti a po pár dnech ještě po převozu sanitkou na stomatologické klinice v Praze. Všude byli zaskočeni péčí této zubařky. I pro mne je velkým zklamáním!

Doporučuji!!!

Příjemná, klidná lékařka, vyjde vstříct přání pacienta, pacient má v její ordinaci poslední slovo.

Velmi schopná a pečlivá paní doktorka,nejlepší zubní lékař kterého jsem poznala .
Ze své zkušenosti vím,že se snaží zachránit zubní nerv a zub automaticky neumrtvuje,její plomby drží a nestalo se,že vyléčený zub by za měsíc znovu začal zlobit.(což u jiné lékařky se mi stávalo pravidelně).Sice nemaže pacientům med kolem pusy,ale to snad u lékaře není podstatné.

U této dámy mě už v ordinaci nikdo neuvidí.Myslí si asi o sobě,že je nějaký guru-bohužel pro pacienty má však po ruce vrtačku.

neschopná,nespolehlivá