Kateřina Dočekalová (Tobiášová)

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista

104 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. 2002 - 2006 Střední zdravotnická škola,… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: TobidentalSlužby: První dentální hygiena 50 min

Po první návštěvě jsem byla trochu skeptická (hodně to bolelo, ale to bylo mou zanedbanou péčí), ale po druhé jsem velmi spokojená. Paní hygienistka je velmi příjemná a moc se mi líbí její ordinace. Oceňuji pěkný design (přece jen jsem zvyklá z dětství na něco jiného) a to, že k ošetření hrála pohodová hudba :) Určitě přijdu zas.

• K
    Umístění: Tobidental

Paní Dočekalová je velmi milá, vše vysvětlí a její práce je precizní.. Docházím pravidelně a vždy se jedná o příjemnou návštěvu se skvělým výsledkem!

• B
    Umístění: TobidentalSlužby: První dentální hygiena 50 min

Příjemné prostředí, milý přístup. Vše, co se dělo, mi bylo vysvětlováno. Dostala jsem "školení", jak si správně čistit zuby a používat mezizubní kartáčky. Rozhodně chci chodit pravidelně.

• B
    Umístění: Tobidental

Výborná dentální hygienička, milá, usměvavá a svou práci odvádí velmi dobře. Mohu jen vřele doporučit. Líbí se mi i objednací systém přes web.

• Názor přidán dne 21.05.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Umístění: Tobidental

Prijemne prostredie, profesionalny pristup, perfektne vykonana dentalna hygiena a poradenstvo v ramci hygieny.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: TobidentalSlužby: Dentální hygiena s Air-flow

S ošetření zcela spokojenost. Paní hygienistka je milá, přijemná a odvedla výbornou práci. Zatím nejlepší dentální hygiena, co jsem absolvoval. Rozhodně si návštěvu v budoucnu zopakuji.

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: TobidentalSlužby: Pravidelná půlroční dentální hygiena bez Air-flow 40 min

Nejmilejší a nejšikovnější dentální hygienistka jakou jsem kdy poznala. Vše vysvětlí, pořád se usmívá a je opravdu pečlivá a šikovná. Po každé kontrole zuby mám jak nové.

• R
    Umístění: TobidentalSlužby: První dentální hygiena 50 min

Byla jsem velice spokojená,paní Dočekalová je milá a pečlivá.Dentální hygienu provedla perfektně a vysvětlila vše okolo čištění zubů.Velice ráda se k ní budu vracet a objednávám celou rodinu :-)

• N
    Umístění: TobidentalSlužby: První dentální hygiena 50 min

Byla jsem zde poprvé a jsem spokojena s péčí i dalším doporučením paní Dočekalové (Tobiášové) . Mohu jen doporučit a budu se těšit na další návštěvu.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz
    Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem.

2002 - 2006 Střední zdravotnická škola, obor zubní technik, Nymburk
    2006 - 2009 Vyšší odborná škola zdravotnická a střední škola zdravotnická, obor diplomovaná dentální hygienistka, Ústí nad Labem

Pracovní zkušenosti

2009 - 2013 Progresdent centrum s.r.o., pozice: dentální hygienistka