Dukelských hrdinů 967/10, Praha 7 , Praha
Tobidental (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín

Dentální hygiena DĚTI do 13 let • 650 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 300 Kč +4 Více

Odstranění zubního kamene

Ordinační bělení • 3 900 Kč

Pravidelná půlroční dentální hygiena bez Air-flow 40 min • 800 Kč

On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. 200...

• zápach z úst
  • krvácení dásní
  • parodontóza

Běžný termín

Cena není uvedená

Dentální hygiena DĚTI do 13 let

650 Kč

Tobidental

Dentální hygiena s Air-flow

1 300 Kč

800 Kč

První dentální hygiena 50 min

1 150 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Po první návštěvě jsem byla trochu skeptická (hodně to bolelo, ale to bylo mou zanedbanou péčí), ale po druhé jsem velmi spokojená. Paní hygienistka je velmi příjemná a moc se mi líbí její ordinace. Oceňuji pěkný design (přece jen jsem zvyklá z dětství na něco jiného) a to, že k ošetření hrála pohodová hudba :) Určitě přijdu zas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tobidental

Paní Dočekalová je velmi milá, vše vysvětlí a její práce je precizní.. Docházím pravidelně a vždy se jedná o příjemnou návštěvu se skvělým výsledkem!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Příjemné prostředí, milý přístup. Vše, co se dělo, mi bylo vysvětlováno. Dostala jsem "školení", jak si správně čistit zuby a používat mezizubní kartáčky. Rozhodně chci chodit pravidelně.

Umístění: Tobidental

Výborná dentální hygienička, milá, usměvavá a svou práci odvádí velmi dobře. Mohu jen vřele doporučit. Líbí se mi i objednací systém přes web.

Názor přidán dne 21.05.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Tobidental

Prijemne prostredie, profesionalny pristup, perfektne vykonana dentalna hygiena a poradenstvo v ramci hygieny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tobidental Dentální hygiena s Air-flow

S ošetření zcela spokojenost. Paní hygienistka je milá, přijemná a odvedla výbornou práci. Zatím nejlepší dentální hygiena, co jsem absolvoval. Rozhodně si návštěvu v budoucnu zopakuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tobidental Pravidelná půlroční dentální hygiena bez Air-flow 40 min

Nejmilejší a nejšikovnější dentální hygienistka jakou jsem kdy poznala. Vše vysvětlí, pořád se usmívá a je opravdu pečlivá a šikovná. Po každé kontrole zuby mám jak nové.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Byla jsem velice spokojená,paní Dočekalová je milá a pečlivá.Dentální hygienu provedla perfektně a vysvětlila vše okolo čištění zubů.Velice ráda se k ní budu vracet a objednávám celou rodinu :-)

Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Byla jsem zde poprvé a jsem spokojena s péčí i dalším doporučením paní Dočekalové (Tobiášové) . Mohu jen doporučit a budu se těšit na další návštěvu.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít