Kateřina Dočekalová (Tobiášová)

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

101 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 75 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. 2002 - 2006 Střední zdravotnická škola, obor zubní technik, Nymburk 2006 - 2009 Vyšší odborná škola… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Tobidental

Pravidelná půlroční dentální hygiena bez air-flow 40 min 800 Kč

Hodnocení pacientů

• B
    Umístění: Tobidental

Výborná dentální hygienička, milá, usměvavá a svou práci odvádí velmi dobře. Mohu jen vřele doporučit. Líbí se mi i objednací systém přes web.

• Názor přidán dne 21.05.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Umístění: Tobidental

Prijemne prostredie, profesionalny pristup, perfektne vykonana dentalna hygiena a poradenstvo v ramci hygieny.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: TobidentalSlužby: Dentální hygiena s Air-flow

S ošetření zcela spokojenost. Paní hygienistka je milá, přijemná a odvedla výbornou práci. Zatím nejlepší dentální hygiena, co jsem absolvoval. Rozhodně si návštěvu v budoucnu zopakuji.

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: TobidentalSlužby: Pravidelná půlroční dentální hygiena bez Air-flow 40 min

Nejmilejší a nejšikovnější dentální hygienistka jakou jsem kdy poznala. Vše vysvětlí, pořád se usmívá a je opravdu pečlivá a šikovná. Po každé kontrole zuby mám jak nové.

• R
    Umístění: TobidentalSlužby: První dentální hygiena 50 min

Byla jsem velice spokojená,paní Dočekalová je milá a pečlivá.Dentální hygienu provedla perfektně a vysvětlila vše okolo čištění zubů.Velice ráda se k ní budu vracet a objednávám celou rodinu :-)

• N
    Umístění: TobidentalSlužby: První dentální hygiena 50 min

Byla jsem zde poprvé a jsem spokojena s péčí i dalším doporučením paní Dočekalové (Tobiášové) . Mohu jen doporučit a budu se těšit na další návštěvu.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Má návštěva nebyla poprvé,p.Dočekalová je velice precizní a pečlivá.Jsem moc ráda,že mi byla doporučena.Touto cestou bych ji chtěla za péči o mé zuby.I.Pěkná

• Umístění: Tobidental

Profesionální dentální hygiena a milá paní Kateřina. Z ordinace jsem odcházel spokojen a s úsměvem ! Výborná péče a přístup.

• V
    Umístění: Tobidental

Naprosto profesionální přístup, perfektní práce a velmi pečlivé vysvětlení. Určitě mohu jen doporučit.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem.

2002 - 2006 Střední zdravotnická škola, obor zubní technik, Nymburk
    2006 - 2009 Vyšší odborná škola zdravotnická a střední škola zdravotnická, obor diplomovaná dentální hygienistka, Ústí nad Labem

Pracovní zkušenosti

2009 - 2013 Progresdent centrum s.r.o., pozice: dentální hygienistka