Oční ambulance polikliniky Agel
Vladislavova 17, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel Jiný

Naprosto perfektni lekarka, mohu srovnavat s jinymi v minulosti. Podrobne vysetri na ruznych pristrojich. Vzdy ochotne a ucine poradi. Vyborna komunikace vc. sestry. Diky sve kvalite je plne vytizena, coz se projevi v cekaci dobe. To ale beru jako kladne potvrzeni kvality.

Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel Jiný

Sympatická, empatická, pečlivá doktorka. Postupně jsme k ní začaly chodit čtyři kamarádky na preventivní prohlídky, jedna se léčí se zeleným zákalem a ani jedna z nás by neměnila. :-)

Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel Kontrola

Moc děkuji paní doktorce i sestřičce za ochotu a vstřícnost,to se už jen tak nevidí.Mám velice špatnou zkušenost právě s očním lékařem,ale tato paní doktorka je anděl.Bohužel u poslední návštěvy my bylo sděleno že se bude stěhovat z původní adresy,ale to nic nemění chci zůstat zde a rád budu i dojíždět,když bude potřeba.

Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel

Šla jsem k paní doktorce s akutním problémem. Sestřička mi nejdříve v jedné kabince změřila tlak a dioptrie. Byla velice milá, vstřícná, usměvavá a pohodová. Než cokoliv udělala, o všem mě informovala. Pak jsem zavítala i k paní doktorce. Ta mi s velikou ochotou vše důkladně změřila, vyfotila a navrhla léčbu. Se stejnou ochotou zodpověděla i mé dotazy. V ten samý den jsem ještě do ordinace volala, neboť jeden z léků nebyl k sehnání. Ačkoliv nerada telefonuji, rozhovor proběhl velmi klidně, mile a stejně tak ochotně. Nikde jinde (u očního specialisty) jsem se necítila tak uvolněně. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem na rtech. A navíc je ordinace suprově vybavená a člověk se tam cítí prostě příjemně :)
Určitě doporučuji!!! Za mě 5*********z5

Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel rozvlákněný sklivec

Paní doktorka Wirthová je výborná a milá doktorka, navíc je teď v příjemném prostředí. Zvládala vše i ve Spálené, kde byla jedna sestřička na 5 ordinací. Jsem ráda, že přesídlila na tak moderní polikliniku. Precizní vyšetření a i když na sklivec léčba není, moc mne uklidnila. Sestřička je skvělá, vstřícná. Můžu jen doporučit.

Nemohu než potvrdit všechny předchozí komentáře, paní doktorka je skvělá- příjemná a vlídná a hlavně s pacientem jedná jako s rovnocenným partnerem. Kromě pečlivého odborného vyšetření se důsledně ptala na všechny okolnosti, na moje dotazy odpovídala s maximální ochotou a navrhla další postup. Z ordinace jsem odcházela uklidněná a s dobrým pocitem. Ještě zbývá dodat že navzdory trpělivému a vstřícnému jednání vyšetření probíhají přiměřeně svižně a člověk v čekárně nesedí dlouho. Více takových lékařů!

Paní doktorka Wirthová je nelepší doktorkou, kterou jsem měla tu čest poznat. Nelze nic vytknout:) Můžu jen doporučit.

Paní doktorka Wirthová je jistě převlečený anděl. Je to už více než 4 roky, co jsem u ní byla naposledy, byla jsem zrovna těhotná a zvyklá běhat po doktorech, a cítit se jako kus masa na běžícím pásu. Ale ona mě zahrnula svým zájmem a péčí, byla tak milá! Měla jsem s sebou ani ne dvouletého syna, přesto proběhlo vyšetření úplně v klidu. Už jsem na to úplně zapomněla, ale dnes se mi ten příjemný pocit péče vybavil, když jsem uslyšela v telefonu její hlas. Přestěhovali jsme se a já jsem našla novou oční lékařku pro sebe a svého syna, její sestra nás objednala a požádala mě, abych si opatřila výpisy z dokumentace. Volala jsem oční lékařce svého syna (MUDr. Eva Zbořilová), který byl před 2 lety důkladně vyšetřen kvůli šilhání (aby se předešlo tupozrakosti) a byl mu zjištěn slabý astigmatismus, brýle zatím nemá. Jeho zdravotní dokumentaci tedy považuju za důležitější, já sama jsem prostě jen krátkozraká. Její sestra mi řekla, že paní doktorka má na to 30 dní, že dřív to určitě nebude a že poštou mi to nepošle, musíme si to vyzvednout osobně. Sestra paní doktorky Wirthové si vzala mé telefonní číslo, a ta mi ještě téhož dne zavolala, poprosila mě o mou e-mailovou adresu a během minuty mi mou zdravotní dokumentaci poslala. A tak jsem si na ni vzpomněla, a zároveň mě napadlo, proč jsem vlastně i svého syna tehdy nevzala k ní, ale našla mu jinou, která ho sice vyšetřila velmi důkladně a jistě dobře (první vyšetření trvalo celé dopoledne), ale evidentně neuměla jednat s dětmi a divila se, že ji čtyřleté dítě neposlouchá jako hodinky. Kéž by bylo víc takových andělů mezi lidmi, zejména pak mezi lékaři.

Výborná paní doktorka, milá, ochotná a šikovná. Přišla jsem k ní s akutním problémem. Když se dozvěděla, že jsem u své oční už dlouho nebyla, udělala mi i rychlé vyšetření navíc. Můžu jen doporučit.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. Bez dlouhého čekání mi pomohla a jsem velmi spokojen. Mohu jen doporučit!! :)