Karolina Wirthová, oční lékař Praha

MUDr. Karolina Wirthová

Oční lékař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vladislavova 17, Praha
Oční ambulance polikliniky Agel

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel Kontrola

Moc děkuji paní doktorce i sestřičce za ochotu a vstřícnost,to se už jen tak nevidí.Mám velice špatnou zkušenost právě s očním lékařem,ale tato paní doktorka je anděl.Bohužel u poslední návštěvy my bylo sděleno že se bude stěhovat z původní adresy,ale to nic nemění chci zůstat zde a rád budu i dojíždět,když bude potřeba.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel

Šla jsem k paní doktorce s akutním problémem. Sestřička mi nejdříve v jedné kabince změřila tlak a dioptrie. Byla velice milá, vstřícná, usměvavá a pohodová. Než cokoliv udělala, o všem mě informovala. Pak jsem zavítala i k paní doktorce. Ta mi s velikou ochotou vše důkladně změřila, vyfotila a navrhla léčbu. Se stejnou ochotou zodpověděla i mé dotazy. V ten samý den jsem ještě do ordinace volala, neboť jeden z léků nebyl k sehnání. Ačkoliv nerada telefonuji, rozhovor proběhl velmi klidně, mile a stejně tak ochotně. Nikde jinde (u očního specialisty) jsem se necítila tak uvolněně. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem na rtech. A navíc je ordinace suprově vybavená a člověk se tam cítí prostě příjemně :)
Určitě doporučuji!!! Za mě 5*********z5


M
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance polikliniky Agel rozvlákněný sklivec

Paní doktorka Wirthová je výborná a milá doktorka, navíc je teď v příjemném prostředí. Zvládala vše i ve Spálené, kde byla jedna sestřička na 5 ordinací. Jsem ráda, že přesídlila na tak moderní polikliniku. Precizní vyšetření a i když na sklivec léčba není, moc mne uklidnila. Sestřička je skvělá, vstřícná. Můžu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

Nemohu než potvrdit všechny předchozí komentáře, paní doktorka je skvělá- příjemná a vlídná a hlavně s pacientem jedná jako s rovnocenným partnerem. Kromě pečlivého odborného vyšetření se důsledně ptala na všechny okolnosti, na moje dotazy odpovídala s maximální ochotou a navrhla další postup. Z ordinace jsem odcházela uklidněná a s dobrým pocitem. Ještě zbývá dodat že navzdory trpělivému a vstřícnému jednání vyšetření probíhají přiměřeně svižně a člověk v čekárně nesedí dlouho. Více takových lékařů!


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka Wirthová je nelepší doktorkou, kterou jsem měla tu čest poznat. Nelze nic vytknout:) Můžu jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Wirthová je jistě převlečený anděl. Je to už více než 4 roky, co jsem u ní byla naposledy, byla jsem zrovna těhotná a zvyklá běhat po doktorech, a cítit se jako kus masa na běžícím pásu. Ale ona mě zahrnula svým zájmem a péčí, byla tak milá! Měla jsem s sebou ani ne dvouletého syna, přesto proběhlo vyšetření úplně v klidu. Už jsem na to úplně zapomněla, ale dnes se mi ten příjemný pocit péče vybavil, když jsem uslyšela v telefonu její hlas. Přestěhovali jsme se a já jsem našla novou oční lékařku pro sebe a svého syna, její sestra nás objednala a požádala mě, abych si opatřila výpisy z dokumentace. Volala jsem oční lékařce svého syna (MUDr. Eva Zbořilová), který byl před 2 lety důkladně vyšetřen kvůli šilhání (aby se předešlo tupozrakosti) a byl mu zjištěn slabý astigmatismus, brýle zatím nemá. Jeho zdravotní dokumentaci tedy považuju za důležitější, já sama jsem prostě jen krátkozraká. Její sestra mi řekla, že paní doktorka má na to 30 dní, že dřív to určitě nebude a že poštou mi to nepošle, musíme si to vyzvednout osobně. Sestra paní doktorky Wirthové si vzala mé telefonní číslo, a ta mi ještě téhož dne zavolala, poprosila mě o mou e-mailovou adresu a během minuty mi mou zdravotní dokumentaci poslala. A tak jsem si na ni vzpomněla, a zároveň mě napadlo, proč jsem vlastně i svého syna tehdy nevzala k ní, ale našla mu jinou, která ho sice vyšetřila velmi důkladně a jistě dobře (první vyšetření trvalo celé dopoledne), ale evidentně neuměla jednat s dětmi a divila se, že ji čtyřleté dítě neposlouchá jako hodinky. Kéž by bylo víc takových andělů mezi lidmi, zejména pak mezi lékaři.


T
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, milá, ochotná a šikovná. Přišla jsem k ní s akutním problémem. Když se dozvěděla, že jsem u své oční už dlouho nebyla, udělala mi i rychlé vyšetření navíc. Můžu jen doporučit.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. Bez dlouhého čekání mi pomohla a jsem velmi spokojen. Mohu jen doporučit!! :)


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice vstřícná a ochotná s vysoce profesionálním přístupem. Vybrala jsem si jí zde na www.znamylekar.cz a rozhodně se to vyplatilo. Příjemné prostředí, upravená čekárna i ordinace. Sestřičky na recepci byly také velice milé, objednání bez problémů. Čas prohlídky plně odpovídal termínu objednání, tj. bez čekání. Paní doktorku jednoznačně doporučuji. Kéž by bylo více takových!


L
Ověřeny pacient

Nejen výborná lékařka z profesionálního hlediska, ale i velmi příjemný a milý člověk - a těch je v našem zdravotnictví bohužel menšina. Dva!palce nahoru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti