Samostatná ordinace PL - stomatologa
Havlíčkova 532, Kolín

Paní doktorka mi odvrtala zub, který vyplnila nevhodnou výpní. Ta mi po 2 měsících vypadla, a poté se odlomil i zub. Zohledňuje jen svůj prospěch, na pacientech jí nezáleží. Děkuji, ale již nikdy více.

Vlídné jednání toť vše z kladných věcí. Jinak po profesní stránce absolutní hrůza. Příjde mi, že paní doktorka, vše podřizuje svým ziskům na úkor kvality své odvedené práce. Místo, aby řešila dané problémy, oddaluje vše na neurčito, s tím, že pokud se na "paní doktorku" spolehnete spláčete nad výdělkem. Pokud jste u paní doktorky již jako pacienti zajděte si pokud je to možné k jinému PANU nebo PANÍ stomatoložce a uvidíte sami. Učiňte tak dříve než budete velice zklamaní a bez zubů.

Se svou zubní lékařkou jsem 29 let velmi spokojená a dalších desítky mých známých,které jsem doporučila děkuji Vám paní doktorko.

Slabý stomatolog, nedovrtané kazy až do konce, převyslé výplně nedostačující endodoncie.