Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. gynekologické vyšetření

Pana doktora Nevrlku považuji za velmi kvalitního lékaře i člověka. Pozorně a pečlivě hodnotí situaci, vždycky člověka ochotně vyslechne a podává dostatek informací. Dle jeho vyjadřování jde poznat, že sleduje nové trendy a statistiky v oboru které pak aplikuje v praxi. To, že si při tak odpovědné práci zachovává své charisma a lidský přístup, je naprosto obdivuhodné.

Musím jen potvrdit předchozí komentáře o vstřícném a příjemném přístupu pana doktora. Je velmi empatický, vždy srozumitelně vysvětlí situaci tak, abych ji jako laik pochopila. V případě zdravotního problému hledá řešení tak, aby bylo co nejúčinnější a přitom nejšetrnější. A navíc - doporučí to, co je dle jeho přesvědčení potřebné, ne to, na čem se nejvíce vydělá.... Moc jej chválím a doporučuji.

Je to nejlepší doktor co znám. Možná jen škoda že nemůže vést pacientky až k porodu, pro že to bych se snad i na porod těšila! Diky za to že je!

Pan doktor Nevrlka je prostě top, taky bych klidně napsala s trochou nadsázky, že ho taky miluju! Vše trpělivě vysvětlí, nenutí zbytečně léky či komerční doplňky stravy, má ke všemu racionální přístup, který já velice oceňuji, naslouchá, poradí, je to prostě topka a můj nejoblíbenější lékař ever! Přešla jsem k němu od jiného pana gynekologa, který bral pacientky jak na běžící pásu a tak to i dopadlo... Nevyměnila bych pana doktora Nevrlku za nic na světě!!!!!!!

Maximální spokojenost!
Klidný, vstřícný, empatický, všechno v klidu vysvětlí, vyhoví, poradí atd.. Vyhovuje mi i registrace přes internet, a když ještě pošle digitálně podepsanou žádanku - tak není co dodat.
Problém vidím v pomocném zdravotním personálu, který vždy jedná podle nálady - jedná je lepší než druhá. Pan doktor je k nim velice benevolentní a také asi nevím a nemůže vědět, jak se chovají občas k pacientkám.

Zrovna tento týden jsem měla dost vážný výstup s jednou sestrou. Po těch 14 let (nebo více), jsem prostě nevydržela. V tomto směru vidím velký minus.
Myroslava K.
Myroslava Kutsyn

Jeden z nejlepších lékařů, ke kterému jsem kdy chodila. Pan doktor má citlivý a profesionální přístup, všechno ochotně vysvětlí, je pečlivý a snaží se nic nezanedbat, ale zároveň zbytečně nestresuje a nevnucuje zbytečná vyšetření nebo léky. Provedl mě k mé plné spokojenosti oběma mými těhotenstvími a hodlám u něj zůstat i nadále. Velmi musím pochválit taky paní porodní asistentku, která v ordinaci pracuje - je milá, přívětivá, profesionální a zkušená a dodává zase jiný úhel pohledu než ten čistě lékařský.

P. doktor Nevrlka, je ten nejlepší doktor, s kterým jsem se kdy setkala. Je vždy příjemný, ochotný, profesionální. Nemáte pocit, že ho obtěžujete při sebebanálnějším dotazu. Nic nedramatizuje, nestraší, ale naopak nic nepodcení. Je prostě úžasný a já jsem vděčná, že mohu být jeho pacientkou. Věra

Nejlepsi gynekolog, jakeho jsem kdy mela. Vyborny specialista s lidskym pristupem a ochotou vzdy nadstandardne pomoct a zodpovedet jakekoliv dotazy. Nemenila bych ani zanic..

Tereza:
Pan doktor byl pochválen i mým manželem, že ještě nikdy nepotkal tak vstřícného a přitom vzdělaného lékaře, a to je manžel na zdravotnictví velmi kritický! Vážím si na něm, že si vždy na pacientku najde čas a snaží se jí zodpovědět všechny dotazy a nedívá se přitom na hodinky (i když sestřička už je někdy z časové prodlevy nervózní :). Jsem ráda, že zrovna on je mým ženským lékařem.

Pan doktor je skvělý. Je to ten typ, ke kterému se těšíte a nebojíte se na nic zeptat,i když jinde by vám bylo trapně. Vždy je v dobré náladě a sestřičky také. Ordinace je dobře dostupná jak MHD tak autem. Navíc tam teď je zdarma i wifi v čekárně. Chodím k němu už několik let a i když jsem se přestěhovala na druhou stranu Brna, tak nic měnit nehodlám.