Středisko psychoterap. služeb Břehová
Břehová 3, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Chyběl mi tam lidský rozměr, absentovala vřelost. Myslím, že kdybych nepodala ruku na začátku já, nedojde k tomu. Podle toho vypadalo pak i jednání z mé strany. Ale zas jsem se něco dalšího mohla dozvědět o sobě . Každopádně tuším, že individuální psychoterapii dělá pan doktor už jen svátečně, s ještě k tomu nerad.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Mohu jen potvrdit to co tady bylo řečeno. Pan doktor má za mě velmi neprofesionální přístup kdy mi dal najevo že jako pacient nevyhovuji jeho kritériím, ale zároveň nedokázal odpověďet na otázku proč a čím. Jako by mě jako člověka zkoumavě hodnotil a vyhodnotil špatně s výsledkem že si nezasluhuji pomoci. Nulová empatie ke klientovi.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová Jiný

Setkání s p. Koblicem bylo už od počátku pro mě dosti náročné a nepříjemné. Měla jsem pocit, že si jako dva lidi vlastně vůbec nerozumíme. Můj osobní názor je, že naše setkání postrádalo profesionální přístup, porozumění a empatii. Prostě cokoli z toho, co bych od terapeuta očekávala. Což vysvětlují podle mého názoru také relativně krátké objednací lhůty. Mě osobně tento terapeut nesedl.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová

Konzultace s Dr. Kobicem splnila mé očekávání. Jeho profesionální přístup, empatie, se mi velmi líbily. Doporučuji.

Umístění: Středisko psychoterap. služeb Břehová

Moje zkušenost s tímto pánem je velmi špatná. Dlouho a akutně jsem hledal psychoterapeuta na pojišťovnu. Objednal jsem se na recepci v Břehové. Řekli mi že volnou kapacitu má pan Koblic a že mně může vzít, ale až za měsíc. Měsíc jsem tedy čekal a nikoho dalšího jsem nehledal. Když jsem k němu přišel na "první" setkání pán působil velice odtažitě a neprojevoval zájem o to co jsem říkal. Deset minut před koncem mi sdělil že mně nemůže do terapie vzít. Na můj dotaz proč, mi odpověděl, že má plno. Když jsem se z něho snažil dostat proč mi to neřekli dříve, že jsem měsíc v akutním stavu na něho čekal a nikoho jiného kvůli tomu nehledal, tak se neustále vytáčel. Ten dotaz byl naprosto triviální, ale pan psychoanalytik zjevně nebyl schopen mi normálně odpovědět. Bylo vidět, že je mu moje snaha o otevřenou komunikaci nepříjemná. Dlouho se mi nestalo, že bych se setkal s tak podivným jednáním a s tak manipulativnim člověkem

Moje zkusenost s panem doktorem Koblicem bohuzel neni dobra, a je podobna te jakou mel predchozi hodnotitel. Když jsem pri jeho prvni a duhe navsteve vypravel proc jsem se /ne zcela jednoduchou cestou / dostal az k nemu, pan doktor me velmi jemne az skoro nejednoznacne vedl k myslence, ze vlastne mi nepomuze a ze jsem u nej spatne. Chvilemi se zdalo, ze jsem vzbudil jeho pozornost, ale spise tak ze ho zajimaly nektere detaily vypraveni, které si poznamenal, aniz by to vsak nejak dal pro mne okomentoval nebo jakkoli poskytl zpetnou vazbu. A to i na pozdejsi opakovanou zadost.
V jeho jednani jsem jsem nenasel ochotu konkretne pomoci. Kdyz jsem se snazil zjistit, v jake oblasti a s jakym typem problemu lidem pomaha, tak se mi nedostalo ani po opakovanych dotazech srozumitelneho vysvetleni, ani ochoty vubec nejake vysvetleni poskytnout. To uz mi pripada jako jednanai za hranic slusnosti a lekarske etiky.
Protoze informace me poskytnute jsou takto neuplne, mohu hodnotit na zaklade celkoveho pocitu, kteryu je ze pan doktor si vybira komu chce a komu nechce pomahat.
Ja na zaklade teto zkusenosti bych k tomuto lekari a/nebo na pracoviste kde pusobi nikdy vice nesel.

Moje zkusenost s panem doktorem Koblicem neni dobra. Prvni a vlastne i druhe sezeni zahajil slovy "Tak je to na Vas" a odmlcel se. Nevedel jsem, co vlastne po me chce, v cem a jak mi muze pomoci... Necitil jsem se vubec dobre a kdyz jsem tedy zacal sam vypravet o svem trapeni, pan doktor me velmi jemne az skoro nejednoznacne vedl k myslence, ze vlastne mi nepomuze a ze jsem u nej spatne. Chvilemi se zdalo, ze jsem vzbudil jeho pozornost, ale spise ho zajimaly me nekdy ponekud pikantni zivotni zazitky nez to, jak mi pomoci. V jeho chovani jsem spatroval spise lehkou aroganci, neochotu pomoci a mozna snad i skodolibost. Kdyz jsem se snazil zjistit, v jake oblasti a s jakym typem problemu lidem pomaha, tak se mi nedostalo ani po opakovanych dotazech srozumitelneho vysvetleni. Opet nulova empatie a ochota pomoci ci snad proklientsky orientovany pristup. Celkove jsem mel pocit, ze pan doktor si vybira komu chce a komu nechce pomahat a ja jsem byl v te druhe skupine. Necekam zazraky, ale pan doktor Koblic byl pro mne jednoznacne zklamanim.

moje zkušenost s panem doktorem je velmi dobrá