Psychologické poradenství • 600 Kč

800 Kč

300 Kč

350 Kč

Ordinace klinické psychologie

Nabízím analyticky orientovanou individuální a skupinovou psychoterapii v centru Prahy. Mohu vám nabídnout bezpečné a nestranné zázemí, ve kterém může...

Léčené nemoci

• Manželské, partnerské, pracovní a jiné mezilidské vztahy
  • Úzkosti, strach, fobie, stress, přetrvávající smutek
  • Prázdnota, pocity bezvýchodnosti, hledání, ztráta životní motivace, hledání smyslu
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Ordinace klinické psychologie Individuální psychoterapie

Po dlouhém rozmýšlení a vleklých obtížích jsem se konečně rozhodla vyhledat psychoterapeuta. Terapie trvala asi tři roky. Pan Vondrouš laskavě naslouchal a provedl mě cestou poznávání sebe sama. Bylo to těžké, ale jeho upřímný zájem o mně mi pomáhal to zvládnout. Jsem mu nesmírně vděčná, že můžu opět žít spokojený život a mít se ráda. Pan Vondrouš je opravdu profesionál na svém místě:-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už po několikáté přemýšlím, že bych si zašla na konzultaci, ale vždy když se objednám, ze strachu, že přijdu a nebudu vědět jak začít, co říct nebo mi lékař prostě poví, že nemám vlastně žádný problém jsem to vždy zrušila. A tak jsem se chtěla zeptat, co mám dělat jinak, abych mezi lidi víc zapadla. Neřekla bych, že jsem úplně mimo, ale poslední dobou se mi často stávalo, že kamkoli jsem přišla, nebyla jsem prostě šťastná což ostatní pochopitelně vidí a tak jsem nechtěla nikam chodit, protože mi nebylo moc dobře. Jenže jsem člověk, co nesnáší být sám, moc pak přemýšlím o blbostech, minulosti, proč tohke je tak a tamto jinak, no tak jsem zase někam vyšla, jenže se to opakovalo, bylo to divný, cítila jsem se zvláštně, jakobych kazila náladu i lidem kolem, což nechci a tak jsem zase sama, jenže to nesnáším. Zkrátka miluji společnost, ale nedokážu s ní být, jakmile jsem s více jak 3 lidma, cítím se špatně. A tak nevím co dělat, když mi není dobře samotné ani s lidmi. O víkendu bych mohla jet s pár přáteli na chatu, ale mám strach, nevím jak se rozhodnout, protože to bude dál, takže se nebudu moct při nejhorším sebrat a odjet autobusem domů. Strašně ráda bych jela, protože ty lidi jsou skvělý, ale strach, že to bude zase divné, trapné a tak, je asi větší. A právě proto, že jsou tak supr, nechci být zase ta, kdo jim zkazí celý den a nebo ho kazit sobě a říkat si, že by bylo lepší zůstat doma a jesli je to oravdu tak zlé. Vím, ani jsem tu moc nepoložila přímou otázku, ale tak nějak doufám, že mi dáte nějakou kouzelnou radu a najednou to bude lehčí.

Dobry den, ve Vasem pripade bych doporucoval skupinovou psychoterapii. V Praze je celkem dostupna, v jinych oblastech oblastech nevim.

Zdravim,

K.V.