Julie Klírová, zubař Plzeň

přijímá nové pacienty

Zubař Více

93 objednaných návštěv během 30 dní

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň 3, Plzeň
White Smile Dental Clinic s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hotovost

V současné době neregistrujeme nové pacienty.
Sledujte nás na Facebooku, budeme tam přidávat novinky. Děkujeme

• Zubní kaz
  • Zlomenina zubu
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Stomatologická fakulta VSMU (2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň

Dozvědět se více

White Smile Dental Clinic s.r.o.

I.P.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Jiný

Skvělý přístup. Jaký jsem měl strach, tak z ordinace jsem odcházel úplně spokojený. Trhání bylo bez bolestné

Kateřina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Zubní pohotovost - bolesti

Strašně milá pí doktorka ,i přes veškerou mou bolest jsem byla ráda, že mi osmičku vytáhla právě ona

Poznanova

Dcera odcházela spokojená .Jak se bojí zubařů,tak ji dokázala uklidnit byla na ni příjemná a snažila se aby dcera ten stres zvládla.Dekuji za takyto přístup k pacientům.Odporucam .

М

Михаил

Очень доволен!Пунктуальность,по человечески без недовольства и расових примерный!Очень,огромное спасибо!

O

Ona

Navsteva byla rychlá,jsem spokojená.Ne bolelo to.Se těším na další návštěvu.Doporucim lékařku svim známí.

Sabina Karolova

Jsem spokojená paní zubní lékařka byla opatrná hodná a pokaždé se zeptala jestli je všechno v pořádku

Monika Mouleova

Velice milá a laskavá,všem ustrasenym doporučuji. Je to andel,který rozumí lidem. Ne jako jinde na zubním.

A. J.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem se objednala s přesvědčením, že přijímá nové pacienty, což jak se později ukázalo, byl můj omyl Přesto jsem nebyla odmítnuta a s její pomocí jsem byla velice spokojena. Má velmi milý přístup k pacientům a snaží se pomoci. Škoda, že nepřijímá nové pacienty.

Milan

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Jiný

Supr,supr, supr. Příjemná paní doktorka, trhání zubů v pohodě, milá sestřička, prostě velká spokojenost.

Simona Balažová

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Jiný

Dobrý deň čo sa týka lekárky Júlie som nespokojná bola to premna najhoršia skúsenosť z zubarkov komunikácia otrasná, ťahanie zubu bolo hrozne tak až hrozne ze som musela akútne na Lochotin a ona sama bola stoho hotová ze sa tam v ordinácii rozplakala ako malé dieťa, a mna ako pacientku nechala v ordinácii a ona odišla preč, nedoporučujem vôbec túto zubnú Lekárku Júliu. Zamna absolútna nula!!!

V současné době neregistrujeme nové pacienty.
Sledujte nás na Facebooku, budeme tam přidávat novinky. Děkujeme

• Zubní kaz
  • Zlomenina zubu
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Stomatologická fakulta VSMU (2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie