MUDr. Júlia Preclíková

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem

Má zkušenost s touto doktorkou je mizerná. Po vysvětlování co dítěti je se zeptala zda jsme byli u obvodního lékaře na odpověď, že ne aniž by mě nechala domluvit začne mávat rukama a smát se, že to není normální a začne mluvit jak včera byla v práci a je unavená - všichni pracujeme! Nemá žádné pochopení pro rodiče pokud má 4 leté dítě horečku 39 a víc čtyři dny a po vyprchání léků se mu vrací horečka zpět rozhodně mi nepřijde jako dobrá léčba prohmatat břicho a hned vyloučit odběr krve na pohotovosti jsme byli poprvé a k obvoďačce jsme v pátek nešli, protože horečka ustoupila a neobjevila se více jak 8 hodin aniž by měl léky večer se však vrátila. Zaplatil jsem tedy poplatek za předepsání léku na průjem a vlastně jsem se nic nedozvěděl a ani ona neví co dítěti je paracetamol prý pomůže takovou diagnózu dokáže i sousedka. Arogantní doktorka kterou rozhodně nedoporučuji a pokud se takto chová k lidem měla by uvolnit místo mladším.

Neochotná,arogantní. Chodím k ní od mala, bývalá lepší, teď mi přijde, že radši pošle člověka s bolestmi domu. Za mě tuhle dr ne, budu měnit.

Po telefonu arogantní,nepříjemná.Člověk se ptá na řešení a ona mu položí telefon.Existuje nějaký kodex který by měli lékaři ctít a ne,že se budou chovat takto! Jedna zkušenost.Člověka neuvěřitelně pícha v zádech,že nemůže nic a ona ho pošle domu ať bere ibalginy,že to přestane.Co třeba poslat na nějaké vyšetření,sono apod.?Pro děti je možná "dobrá",ale dorost či dospívající už ne.Za mě tuto "doktorku" NE!”

Pro mimča,malé děti a občasnè marody je skvělá.Pro větší děti,dorostence a děti jakkoliv nemocné či postižené už tak ne.Časté návštěvy stejného pacienta ji obtěžují a vyšetření již nejsou tak důkladná.Žádosti o doporučení k odborným lékařům píše velice nerada,pokud máte jiný názor většinou je špatný či vaše dítě simuluje,vymýšlí si nebo se chce ulejvat ze školy.Byla jsem spokojená dokud byly děti malè,nyní už tolik ne.

K pani doktorce jsem chodila se svym synem do jeho jednoho roku. Bohuzel jsme se museli prestehovat, jen z toho duvodu jsme menili pediatra. Byli jsme vzdy velmi spokojeni. Pani doktorka je velmi vstricna, mila, profesionalni a i neprijemne veci vzdy sdeli vybirave. Vzdy jsem mela dobry pocit, kdyz jsme od ni odchazeli a to i s neprijemnou diagnozou. Vzdy si nas pamatovala a myslim, ze asi vsechny svoje pacienty, co jsem mela moznost videt v cekarne. Ordinace i cekarna jsou vzdy ciste a cekaci doby jsou minimalni. O sestricce mohu rict uplne to same, velka spokojenost. Urcite velmi doporucuji a lituji, ze k ni nemuzeme chodit dal.
L. Barry

Myslím, že to s paní doktorkou bývalo lepší. Hlavně do doby než změnila sestřičku. Bohužel ta původní odešla do důchodu (vůbec bych jí nehádala, že už je v důchodovém věku). Nyní má sice sestřičku mladou, která se vůbec neusměje, neutrální až otrávený výraz. Boužel začínám být s MuDr. Preclíkovu dost nespokojená. Dcera je stále opakovaně nemocná a nemá chutˇ něco řešit. Spíše už teď paní doktroce lezeme na nervy, že už opět otravujeme. Mám prostě smíšené pocity, ale bouhužel si myslím, že v dnešní době se kvalitní lékař hledá velmi špatně a změnou lékaře asi mic nevyřeším.

Je pravda, že mě tam ta komunikace trochu chybí,ale jinak si taky nemůžu stěžovat.

Nejlepší. Doporučuji všem! :-)

Doktorka a sestřička, prostě nejlepší!!!!! A kdo sní má problém, může přejít k jiné. Přece je svobodná volba lékaře. Tak jí neurážejte a sáhněte si do svého svědomí.

Doporučuji!Milá,ochotná,vtipná i se sestřičkou.Vždy mi dodají optimismus.