Júlia Preclíková, pediatr Ústí nad Labem

MUDr. Júlia Preclíková

Uložit

Pediatr Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Neochotná,arogantní. Chodím k ní od mala, bývalá lepší, teď mi přijde, že radši pošle člověka s bolestmi domu. Za mě tuhle dr ne, budu měnit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Po telefonu arogantní,nepříjemná.Člověk se ptá na řešení a ona mu položí telefon.Existuje nějaký kodex který by měli lékaři ctít a ne,že se budou chovat takto! Jedna zkušenost.Člověka neuvěřitelně pícha v zádech,že nemůže nic a ona ho pošle domu ať bere ibalginy,že to přestane.Co třeba poslat na nějaké vyšetření,sono apod.?Pro děti je možná "dobrá",ale dorost či dospívající už ne.Za mě tuto "doktorku" NE!”

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Ověřeny pacient

Pro mimča,malé děti a občasnè marody je skvělá.Pro větší děti,dorostence a děti jakkoliv nemocné či postižené už tak ne.Časté návštěvy stejného pacienta ji obtěžují a vyšetření již nejsou tak důkladná.Žádosti o doporučení k odborným lékařům píše velice nerada,pokud máte jiný názor většinou je špatný či vaše dítě simuluje,vymýšlí si nebo se chce ulejvat ze školy.Byla jsem spokojená dokud byly děti malè,nyní už tolik ne.

L
Ověřeny pacient

K pani doktorce jsem chodila se svym synem do jeho jednoho roku. Bohuzel jsme se museli prestehovat, jen z toho duvodu jsme menili pediatra. Byli jsme vzdy velmi spokojeni. Pani doktorka je velmi vstricna, mila, profesionalni a i neprijemne veci vzdy sdeli vybirave. Vzdy jsem mela dobry pocit, kdyz jsme od ni odchazeli a to i s neprijemnou diagnozou. Vzdy si nas pamatovala a myslim, ze asi vsechny svoje pacienty, co jsem mela moznost videt v cekarne. Ordinace i cekarna jsou vzdy ciste a cekaci doby jsou minimalni. O sestricce mohu rict uplne to same, velka spokojenost. Urcite velmi doporucuji a lituji, ze k ni nemuzeme chodit dal.
L. Barry

Z
Ověřeny pacient

Myslím, že to s paní doktorkou bývalo lepší. Hlavně do doby než změnila sestřičku. Bohužel ta původní odešla do důchodu (vůbec bych jí nehádala, že už je v důchodovém věku). Nyní má sice sestřičku mladou, která se vůbec neusměje, neutrální až otrávený výraz. Boužel začínám být s MuDr. Preclíkovu dost nespokojená. Dcera je stále opakovaně nemocná a nemá chutˇ něco řešit. Spíše už teď paní doktroce lezeme na nervy, že už opět otravujeme. Mám prostě smíšené pocity, ale bouhužel si myslím, že v dnešní době se kvalitní lékař hledá velmi špatně a změnou lékaře asi mic nevyřeším.

Je pravda, že mě tam ta komunikace trochu chybí,ale jinak si taky nemůžu stěžovat.

Nejlepší. Doporučuji všem! :-)

Doktorka a sestřička, prostě nejlepší!!!!! A kdo sní má problém, může přejít k jiné. Přece je svobodná volba lékaře. Tak jí neurážejte a sáhněte si do svého svědomí.

Doporučuji!Milá,ochotná,vtipná i se sestřičkou.Vždy mi dodají optimismus.

A

Nejlepší dětská doktorka.Chodím k paní doktorce už skoro 14 let.Mám syna a dceru.Je vždy ochotná a příjemná.mylsím,že si vybrala k sobě i sestřičku,která je fantastická.Moc děkuji za své dětičky.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti