Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

k panu doktorovi Šabovi jsem přišla se synem v rámci kontroly zlomeniny zánártní kosti. Co mi opravdu chybělo byla jákakoliv komunikace. Nejenže nikdy nepozdraví, ale vyšetření probíhá stylem, že pan doktor píše zprávu, zkontroluje rengtenové snímky a mlčí. Pak zkontroluje nohu, řekne na půl pusy 2 slova (obvykle ve stylu, ještě nedošlapovat a za kontrolu za týden, 10 dní atd.) Na všechno se musím vyptat sama. Jak probíhá hojení, co je vidět na rentgenu, délka léčby, zda-li doporučí následné rehabilitace atd. A co mě naposledy opravdu vytočilo byl soukromý telefonát uprostřed vyšetření, který pan doktor v klidu přijal a dalších 10 minut si řešil svoje záležitosti a nás tam nechal stát a čekat, bez jakékoliv dodatečné omluvy. Arogantnost největšího kalibru, naprosto příšerný přístup. Je mi velice líto, že Vítkovická nemocnice zaměstnává i takovéto vyhořelé lékaře. Nic pozitivního bohužel.