brno, Brno
Soukromá klinika

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Š

Oproti tomu, co tady většina pacientů píše, mně toho pan doktor moc nevysvětlil. Máme problémy v rodině a tak mi řekl, že se "musím víc snažit ", tedy že je problém na mé straně. Také tvrdí, že jsem "náladová". Na soukromé klinice bych si představovala jiný přístup, opravdu více konzultovat. Nemám žádnou vážnou chorobu, myslím si, že soudná jsem.

F

Moc mi pomohl a moc mě toho naučil

Na lepsiho PANA doktora jsem narazit nemohl !!! Pokazde me vsecko vysvetli jak to je a uklidni me, odchazim vzdy spokojen a s usmevem. Je to velkej pohodar a nasloucha.

Pan doktor na mě taky působí velmi pohodově, mluví potichu a tím ve mě vyvolává pocit jistoty! Poradí, pomůže a můžu kdykoliv zavolat. Doporučuji!!

Opravdu hodně mi pomohl.

moc příjemný pan doktor odporník na svém místě moc vše vysvětlí a má opravdový zájem o pacienta byla jsem ve velmi těžkém stavu deprese moc mi pomáhá J.P.

Velmi mi pomohl. Vyvolává ve mne pocit jistoty a klidu.

Příjemný pan doktor,bezva přístup k pacientům.Moc mi pomohl.

Moooc mi pomáhá pan doktor :-)

Moooc mi pomáhá :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    jaký lék (pokud již nelze jinak) je lepší pro dobu těhotenství případně kojení zoloft či esoprex, který z nich je méně rizikový pro dítě? Myšleno v obecné rovině, je mi jasné, že lék se vybírá dle individuálních potřeb jedince, myslím, obecně, který je šetrnější, když mohou být užívány oba. Děkuji velice.

O případné medikaci v těhotenství se, prosím, raďte s ošetřujícím lékařem, který je srozuměn s dalšími náležitostmi Vašeho zdravotního stavu. S pozdravem MUDr.Mgr. Josef Pařenica

MUDr. Josef Pařenica