Praktický lékař pro dospělé
Štefánikova 198/2, Kopřivnice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Opakované záněty

Pan doktor je vynikající odborník. Moc mi pomohl, když jsem potřebovala pomoct. Má výborný nadhled, úžasnou lidskost, co víc dodat. ⭐⭐⭐⭐⭐

Nestalo se mi, že by nepomohl. Vždy vyslechne, snaží se najít nejlepší variantu léčby. Chodíme k němu celá rodina již několik let a nikdy jsme neměli důvod si stěžovat. Je sympatický, ochotný, příjemný. Myslím, že můžeme být rádi, že ve svém věku ještě ordinuje. Upřímně řečeno vůbec netuším kam bych šla až přestane ordinovat.

Tento doktor?jestli se tomu da jeste vubec jeste takhle rikat?jedine v cem mi pomohl ze jsem si za 20minut po navsteve jeho ordinace musel volat zachranku,rekl mi ze histercim

v žádném připadě nedopručuji jedine co ho zajimalo bylo jestli chci PN,a na vše dopručuje dietu

Pro pana doktora mám jen slova chvály a uznání! Je to skvělý lékař, který mi pomohl, když mě ostatní ignorovali. Díky němu opět začínám cítit důvěru k lékařům. Chová se zdvořile, je sympatický a s pacientem cítí. Za mě 100%.

Opravu člověk na svém místě, pokud máte problém snaží se Vám pomoct a jedná v zájmu klienta i když tomu se nemusí všechna doporučení a názory vždy líbit. Odborník s mnohaletýma zkušenostmi, který bere svou profesi jako poslání, věřte není jich už mnoho, proto si važme každého z nich a buďme rádi, že je také v našem městě. Znám mnoho spokojených klientů a i když nikdo se nemá šanci zavděčit všem, věřím, že negativní hodnoceni píšou snad jen ti co si jdou jen pro nemocenský lístek. A nezapomínejme že za své zdraví jsme zodpovědní především sami, ať již stravou, nebo především životním stylem a tím jak zvládáme "stresové životní situace".

Změnila jsem praktického lékaře kvůli přestěhování. Mohu porovnávat...jsem velmi spokojená s panem doktorem Jaklem, zajímá se o můj zdravotní stav, původní praktický lékař z Bohumína se na mně díval jen od počítače.

super lekar

jsem snim velice spokojeny,doporučuji všem!

Arogantní. Nedoporučuji.