Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Štefánikova 198/2, Kopřivnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Opakované záněty

Pan doktor je vynikající odborník. Moc mi pomohl, když jsem potřebovala pomoct. Má výborný nadhled, úžasnou lidskost, co víc dodat. ⭐⭐⭐⭐⭐

R
Ověřený profil

Nestalo se mi, že by nepomohl. Vždy vyslechne, snaží se najít nejlepší variantu léčby. Chodíme k němu celá rodina již několik let a nikdy jsme neměli důvod si stěžovat. Je sympatický, ochotný, příjemný. Myslím, že můžeme být rádi, že ve svém věku ještě ordinuje. Upřímně řečeno vůbec netuším kam bych šla až přestane ordinovat.

1
Ověřený profil

Tento doktor?jestli se tomu da jeste vubec jeste takhle rikat?jedine v cem mi pomohl ze jsem si za 20minut po navsteve jeho ordinace musel volat zachranku,rekl mi ze histercim


T
Ověřený profil

v žádném připadě nedopručuji jedine co ho zajimalo bylo jestli chci PN,a na vše dopručuje dietu


M
Ověřený profil

Pro pana doktora mám jen slova chvály a uznání! Je to skvělý lékař, který mi pomohl, když mě ostatní ignorovali. Díky němu opět začínám cítit důvěru k lékařům. Chová se zdvořile, je sympatický a s pacientem cítí. Za mě 100%.


M

Opravu člověk na svém místě, pokud máte problém snaží se Vám pomoct a jedná v zájmu klienta i když tomu se nemusí všechna doporučení a názory vždy líbit. Odborník s mnohaletýma zkušenostmi, který bere svou profesi jako poslání, věřte není jich už mnoho, proto si važme každého z nich a buďme rádi, že je také v našem městě. Znám mnoho spokojených klientů a i když nikdo se nemá šanci zavděčit všem, věřím, že negativní hodnoceni píšou snad jen ti co si jdou jen pro nemocenský lístek. A nezapomínejme že za své zdraví jsme zodpovědní především sami, ať již stravou, nebo především životním stylem a tím jak zvládáme "stresové životní situace".


Ověřený profil

Změnila jsem praktického lékaře kvůli přestěhování. Mohu porovnávat...jsem velmi spokojená s panem doktorem Jaklem, zajímá se o můj zdravotní stav, původní praktický lékař z Bohumína se na mně díval jen od počítače.


super lekar


jsem snim velice spokojeny,doporučuji všem!


J

Arogantní. Nedoporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu