Sam. ordinace PL - stomatologa
Arnošta z Pardubic 2082, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor Falta je výborný zubař. Chodíme k němu celá rodina. Doporučuji ná zlaté ručičky. Moje zuby díky němu jsou zdravé. Má zlaté ručičky.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Vylomený zub

Jdu teprve zítra s vylomeným zubem jinak co se týče služeb které nám poskytuje Pan Mudr Falta je bezvadný má zlaté ručičky je moc hodný a vždy vyhoví a všem i Vám automaticky zub opíchne. Za mě kdybych mohla dám 200 hvězd je to nejlepší zubař co znám a strašně moc hodný a i je s ním sranda a pokud máte strach. Tak Vás povzbuzuje. Je nejlepší moc ho doporučuji všem. Mám ho ráda a moc vím že to co dělá je pro mě a stará se mě o zoubky. A za to moc mu děkuji.

Pana Zubaře Faltu (Zubaře s velkým Z) mohu jen pochválit. Vřele bych doporučil - jen aby pak neměl už moc pacientů...

Já jsem přešla také od jiné doktorky z Třemošnice a nemůžu si pomoc,ale jsem moc spokojená.A co slyším za co chce všecno zaplatit v Třemošnici Pekárek tak se jen divím.Falta mi dělal 3krát resekci a ještě mi uvařili kafe

K Faltovi chodím, lépe řečeno docházím. Občas je trochu nervní, někdy to dokonce vypadá že mi jednu ubalí, ale nakonec vždycky odejdu v lepším stavu než jsem přišel. Za plomby po mně nikdy nic nechtěl, zřejmě proto že vypadám tak trochu jako bezdomovec, tudíž správně tuší že by ze mě moc peněz stejně nevytáhl.

Jedinej problém mám s tím že stále ještě nezačal používat rukavice. Věřím tomu že má ruce čistší než dítě z bubliny, nicméně nemůžu si pomoct, prostě mi to vadí.

Co jsem u Falty jeden problém za druhým. Hrozný lékař. Stále jenom vyžaduje peníze za které Vám prakticky nic nenabídne. Vyrobil mi nový zub za těžké prachy, ten mi po třech dnech vypadl, on ho tam během 5ti minut nalepil zpátky a dál nic neřešil. Už rok kolem něho mám takovou modrou modřinu a navíc jsem zjistil, že je úplně k ničemu, jelikož je vedle něj díra a kousat se s ním stejně nedá.

Pan Doktor Falta je bezvadný zubař. Má zlaté ručičky. Doporučuji pana doktora všem. Já sama jsem s ním moc spokojená.

K tomuto lékaři jsem přešel od jiné lékařky u kteréjsem chodil na pevidelné kontroly a ošetření. Seznámení s nim bylo asi takové:
Prohlédl mi chrup a konstatoval, že potřebuji ošetřit 3 zuby a jeden mrtvý vytáhnout.
Samozřejmě mi vše podrobně vysvětlil proč. Od té doby k němu chodím na pravidelné prohlídky, sem tam něco opraví a chrup mám bez problému. Pokud mi udělá nějaký ten zákrok, tak zase vysvětlí, nabídne možnosti a po skončení zákroku ukáže pomocí zrcátka jak to vypadá.
Když porovnám tohoto lékaře s vyprávěním mých přátel, tak zřejmě chodím k lékaři z jiného světa.
Přeji všem, aby také takového lékaře měli

S.May, Chrudim

Pan Doktor Falta je výbornej zubař, má zlaté ručičky. Každému výjde vstříc. Vřele ho doporučuji

Pan doktor Falta je skvělý zubař. Doporučuji ho všem. Má zlaté ručičky