Ord.praktického lékaře - stomatologa
Ukrajinská 2329, Kladno

Díky MUDr. Tomíčkové st. jsem se zbavila strachu ze zubařů, protože od ní mě nikdy žádný zákrok nebolel, a to ani trhání zaníceného moudráku, navíc je u ní v ordinaci vždy příjemná atmosféra. Co se týče MUDr. Tomíčkové ml., je stejně citlivá a šikovná jako její maminka a to, že jí zákroky trvají o něco déle, se časem jistě spraví, každý někdy začíná. A co se týče placených zákroků, tak já ze zkušenosti vím, jak ''kvalitní'' je bezplatný amalgám (kazily se mi pod ním zuby), takže si za kvalitu a bezproblémovost se zuby ráda připlatím.

Dobré časy pacientů skončily nástupem mladé zubařky. Dlouhé objednací lhůty, drahota a nešikovnost.

K pani doktorce chodim jiz radu let,je naprosto skvela.Nyni jsem se dostala do pece jeji dcery-byla jsem nadsena.kopie maminky,stejna jemnost cit a vse vysvetleno.. Az mne napadlo,jake mame vsichni stesti, ze mame dalsi takto skvelou doktorku. A ze budme vic platit?Za kvalitu a takovou peci moc rada zaplatim- a dekuji !! N

MUDr. Tomíčková ml. je skvělá právě tak, jako její maminka. Termíny na ošetření jsou delší,ale to svědčí o zájmu o tuto ordinaci. U dobrých stomatologů je toto běžné. Délka ošetření úměrná kvalitě a preciznosti práce a cena je přinejmenším odpovídající. Ta by totiž mohla být i několikanásobně vyšší. Není rozdíl v péči mezi zkušenější lékařkou a její nástupkyní. Marcela

Jsem velmi spokojena s paní doktorkou Tomíčkovou, je velmi příjemná, pečlivá a každý problém vždy dobře vysvětlí. Pokud je nějaký zákrok trošku bolestivější, nechává pacienta na několik vteřin "odpočinout". Vždy uklidní dobrým slovem :-). Vřele doporučuji všem, co mají panickou hrůzu ze zubařů, paní doktorka vás díky svému lidskému přístupu tohoto problému určitě zbaví. Dokáže se vcítit do kůže pacienta, jako by při zákroku nebyla lékařem, ale pacientem sedícím na zubařském křesle ...

Včera jsem zapomněl také na paní Milenu bohužel si nepamatuji si příjmení jde o sestřičku paní doktorky Jitky Tomíčkové starší, která stejně jako paní doktorky je milá a šikovná Kromě toho všechny tři dámy jsou velmi hezké ba dovolím si tvrdit že jsou krásné.

Musím zde na psát že paní doktorka je velmi šikovná a milá. Protože já se zubaře velmi bojím ale u paní doktorky jsem se alespoň trochu od naučil bát.Tohle se týká jak paní doktorky starší tak také mladší paní doktorky (její dcery která je stejně jako maminka je zubní lékařkou ) Petr Chalupa

Souhlasím, paní zubařka je moc milá a hlavně šikovná, žádný zákrok od ní mě nebolel. Kristýna

Po vynikajících zkušenostech mých rodičů jsem začal i já navštěvovat paní doktorku Tomíčkovou a jsem 100% spokojen. Souhlasím se všemi komentáři, které zde jsou uvedeny: paní doktorka vždy detailně vysvětlí jak prevenci péče o chrup, tak i zákrok samotný. Mohu-li posoudit je vynikající lékařka-stomatolog a nadto velmi příjemná při jednání s pacienty, rovněž tak sestřička je moc milá. Návštěva této moderně vybavené ordinace pro mně nepředstavuje žádné nepříjemné pocity a o to jde pacientům především! Naprosto doporučuji.
***
pozn. k administraci komentářů tohoto webu: nechápu z jakého důvodu byl dvou pacientů snížen stupeň jejich hodnocení s poukazem na "strohý komentář" !! Doporučuji upravit kriterium, které váže rozsah komentáře na stupeň hodnocení, protože se nedomnívám, že by běžný hodnotitel musel psát "slohovku", popř. by byl natolik odborně erudovaný, aby napsal znalecký posudek.

Velice jemná a příjemná lékařka na svém místě, lepší neznám.