Ke koupališti 1790/12, Praha 8, Praha

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +5 Více

Fyzioterapie • od 600 kč

McKenzie - vyšetření a léčba • 1 000 Kč

Prevence problémů pohybového aparátu • 1 000 Kč

ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru. MOJE MISE je LÉČIT. Klienti/tky uzdravováním, zmírňováním a odstraňováním svý...

• bolest ramene

Vyšetření i léčba

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás fyzioterapie

Dobrý den,
Paní Jitku navštěvuji už asi pět let vždy, když se u mě vyskytne nějaké zdravotní omezení při každodenním sportu. Přesně popíši aktuální zdravotní stav a následně mi jsou doporučeny cviky na odstranění akutní bolesti. Úleva a návrat ke sportu obvykle přichází po pár dnech. Dnes už jsem schopný si některé menší bolístky odstranit pomocí speciálních cviků sám. Metoda paní fyzioterapeutky je pro mě jedinečná v odstranění příčiny bolesti aktivním cvičením, aniž bych musel výrazně omezit sportování. Žádná klasická diagnóza jako 14 dní být v klidu a pak doufat, že vše bude v pořádku, tady neexistuje. Návštěvu doporučuji všem a hlavně aktivním sportovcům.

Mgr. Jitka Šerclová

Pane Ondřeji, moc děkuji. A jsem ráda, že si díky doporučeným cvičením dokážete pomoci sám. To je i mým cílem, aby si klienti a klientky díky mé práci/fyzioterapii dokázali se svými obtížemi, bolestmi poradit sami :-).

Umístění: Fyzioterapie pro Vás

K paní fyzioterapeutce jsem přišla s bolestí způsobenou blokací v hrudníku. Oceňuji, že mě vzala ještě v ten samý den, kdy se jí uvolnil termín. Po popsání mého zdravotního stavu následovalo “vyšetření”, kdy pořádně ani neprohlédla místo, kde jsem měla akutní obtíže. Diagnóza i doporučené cvičení bylo úplně mimo, potřebovala jsem odblokovat hrudník, ale to by na mě musela paní magistra šáhnout, což za celou hodinu neudělala... Věnuje se, jak sama říká, jiným metodám, než jsem z fyzioterapie zvyklá, ale říct si 1000 Kč za hodinu konzultace, řekněme spíše psychoterapie... Ještě v ten den jsem vzhledem k akutnímu stavu musela vyhledat jiné zdravotnické zařízení a zde už byl přistup a postup ošetření a následné léčby úplně jiný!

Mgr. Jitka Šerclová

Slečno Markéto, děkuji za Váš názor.
Postupuji vždy tak, jak aktuálně vidím, že je potřebné a zároveň tak, aby si klienti/tky dokázali řešit / snižovat své obtíže pokud možno sami. Chci, aby se NESTALI ZÁVISLÝMI na mé terapii.
A je naprosto v pořádku, když Vám nevyhovuje můj přístup, vyhovuje jiným. Máte přeci možnost výběru a to je skvělé.
Ať jste v životě šťastná a spokojená!

Umístění: Fyzioterapie pro Vás

Byla jsem na první návštěvě, zatím jsem spokojená, paní fyzioterapeutka byla milá, empatická, vše mi vysvětlila, ulevilo se mi trochu už po první návštěvě.

Mgr. Jitka Šerclová

Paní Schmittová, moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás Běžný termín 2. a další fyzioterapie 50 minut

Dobry den.Moc mi pomohla mila pani Lalikova.Pochopila mi i zhledem k tomu ze bylo mi težke mluvit v češtine.
hned prestala jsem citit bolest po navštive.
Pani naucila mi spravnym cviceni a uz nemuzu se dockat na dalsi navstivu.
Prostor je cisty svetly a prijemny.
Doporučim.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Polino, moc děkuji za hodnocení a doporučení.

Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Nezdálo se, že by paní doktorku její práce nějak zvlášť bavila. Cvičení, které mi doporučila, nejspíš pomohlo, což je dobré, ale i tak přemýšlím o zrušení příští návštěvy. Tak skvělý pocit jsem z toho neměla a věřím, že existují fyzioterapeuti, s kterými si sednu víc.

Dobrý den, slečno Kosíková,
je naprosto v pořádku, když vnímáte, že potřebujete najít jinou fyzioterapeutku než jsem já. Máte možnost volby. Každý pracuje trochu jinak a zároveň každý/á máme dny, kdy se nám pracuje snadněji a automaticky se usmíváme a kdy se neusmíváme (mluvím za sebe), ale vždy odvádím tu nejlepší práci jakou umím, a proto mám skvělé výsledky.
Termín jen případně zrušte alespoň 24 hod předem, abyste se vyvarovala storno poplatku, o kterém víte, nejlépe termín zrušte mnohem dříve. Předem děkuji.
Rozhodně jste odvážná uvažovat takto veřejně.
Ať naleznete fyzioterapeuta/tku takového/ou, jakou/ého hledáte!
S pozdravem Šerclová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu. Děkuji Stehlíková Jaroslava

Paní Stehlíková,
moc Vám děkuji!

Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Paní Jitka je velmi příjemná, věnuje se vám v domluvený čas. Odborník ve svém oboru, zbavila mě letitých obtíží s krční páteří. Ještě k ní docházím, s každou návštěvou, s každým dalším cvičením cítím velké zlepšení. Určitě nebudu v budoucnu hledat nikoho jiného a ráda ji doporučím i svým přátelům.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji za hodnocení a mé doporučení. Jsem moc ráda, že se zlepšujete.
S pozdravem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás fyzioterapeutická konzultace

Velmi profesionální přístup v tom nejlepším slova smyslu. Po dvou návštěvách se mé obtíže zmenšilo více než o polovinu. Vřele doporučuji.

Moc děkuji !!!

Umístění: Fyzioterapie pro Vás

Paní magistru mohu každému jen doporučit. S bolestmi krční páteře jsem se potýkal delší dobu, absolvoval jsem celkem tři rehabilitace předepsané neurologem, užívání předepsaných léků bez pozitivních výsledků, stejně jako rehabilitace. Výsledkem bylo, že bolesti mě připravily o mou velkou zálibu kterou je cyklistika, kdy jsem při jízdě pociťoval bolesti od krku až do rukou o problémech při sezení v zaměstnání u počítače ani nemluvím. V dubnu letošního roku jsem navštívil paní magistru, která se mnou pracovala do října. Jednoduchá, ale účinná cvičení, které se během času upravovala, praktické a užitečné rady, jak se zbavit různých zlozvyků při sedu, ve stoje a při běžném životě byla samozřejmostí. Individuální přístup, cviky a rady „na míru“ byly ze strany paní magistry samozřejmostí, stejně jako dodržení doby sjednané návštěvy. Díky tomu jsem letos mohl najet na kole od poloviny dubna 5500 kilometrů. Chci Vám paní magistro moc poděkovat za Vaší péči, pokud bych nějaké obdobné potíže měl v budoucnu, určitě vím, kam bych s nimi zašel. Jediné co mě mrzí je to, že jsem k Vám nepřišel o rok, možná dva dříve, mohl jsem si ušetřit mnoho času a chvil v bolestech a přemýšlení o tom, jestli si ještě na kolo vůbec někdy sednu.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc Vám děkuji, pane Petře, za hodnocení mé práce. Ať se Vám na kole nadále dobře jezdí!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás mckenzie = Mechanická Diagnostika a Terapie (MDT)

Po prvni návštěvě okamžitá úleva, doma cvičim jednoduché a hlavně účinné cviky. Jediné, čeho jsem při návštěvě litovala bylo to, že jsem nepřišla dřív... Doporučuji.

Moc děkuji!

69 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už je to víc jak 3 měsíce,co mě trápí bolest na hrudi mezi prsy, bolest či ztuhlost mezi i na lopatkach(při protažení cítím bolest) a na dotek při zmáčknutí i na zebrech ve předu i z boku a po prsy po menším zmáčknutí také blíže teda k prostredku. Když si lehnu tak cítím bolest spíše na zadech. Občas to na chvíli zmizí. Bolí to spíše při plném nadechu, a to většinou v těch zádech. Také cítím bolest i za krkem, pod klíční kosti. Když se snažím celá protáhnout tak to ve mně všude krupe ale nepomůže. Mám doma 4 měsíční miminko tudíž 4 měsíce po porodu, může to souviset s tím neustálým nošením miminka které už váží přez 7kg?v sedě sedím schrbena, a neustále se k miminku naklanim. Žádné jiné potíže nemám, zrychlené bušení srdce nebo dýchání také ne. Dodám bolest na hrudi není častá spíše mě trápí ty ostatní bolesti. Zkouším různé cviky, jak kdy se mi uleví ale jen na chvíli. Dělám i to, že si stoupnu mezi futra a snažím se podél futra narovnat ale bolí to. Omlouvám se, za takové páté pres deváté a děkuji.

Milá paní,
    věřím, že je Váš stav řešitelný. Jen potřebujete cvičení přímo Vám na míru včetně úpravy poloh při péči o miminko, abyste se co nejdříve cítila fit a bolest Vás nerozptylovala. Vše jste popsala srozumitelně.
    Ke mně do ordinace můžete přijít i s miminkem.
    Přeji Vám do nejdřívější odstranění Vašich bolestí.
    S pozdravem,
    Jitka Šerclová

• dobrý den
    vyšetření MRI LS páteře.
    zajíždí se do tunelu celým tělem? děkuji

Dobrý den,
    ano do tunelu zajedete celým tělem. A připravte se na silný hluk z přístroje.

• bolest ramene
  • bolest v krku