Ke Koupališti 1790/12, Praha 8, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +5 Více

Fyzioterapie • Od 600 Kč

McKenzie - vyšetření a léčba • 1 000 Kč

Prevence problémů pohybového aparátu • 1 000 Kč

Jsem SPECIALISTKA na DIAGNOSTIKU příčin obtíží a ZADÁNÍ účinné TERAPIE.
ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru....

Ukončené školy

• Magisterský program Fyzioterapie na FTVS UK

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

• Angličtina

600 Kč

Od 600 Kč

Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás fyzioterapie

Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, paní Králová, moc Vám děkuji za hodnocení a přeji co nejvíce dnů bez obtíží.

Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás fyzioterapie

Paní Jitku navštěvuji už asi pět let vždy, když se u mě vyskytne nějaké zdravotní omezení při každodenním sportu. Přesně popíši aktuální zdravotní stav a následně mi jsou doporučeny cviky na odstranění akutní bolesti. Úleva a návrat ke sportu obvykle přichází po pár dnech. Dnes už jsem schopný si některé menší bolístky odstranit pomocí speciálních cviků sám. Metoda paní fyzioterapeutky je pro mě jedinečná v odstranění příčiny bolesti aktivním cvičením, aniž bych musel výrazně omezit sportování. Žádná klasická diagnóza jako 14 dní být v klidu a pak doufat, že vše bude v pořádku, tady neexistuje. Návštěvu doporučuji všem a hlavně aktivním sportovcům.

Mgr. Jitka Šerclová

Pane Ondřeji, moc děkuji. A jsem ráda, že si díky doporučeným cvičením dokážete pomoci sám. To je i mým cílem, aby si klienti a klientky díky mé práci/fyzioterapii dokázali se svými obtížemi, bolestmi poradit sami :-).

Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

K paní fyzioterapeutce jsem přišla s bolestí způsobenou blokací v hrudníku. Oceňuji, že mě vzala ještě v ten samý den, kdy se jí uvolnil termín. Po popsání mého zdravotního stavu následovalo “vyšetření”, kdy pořádně ani neprohlédla místo, kde jsem měla akutní obtíže. Diagnóza i doporučené cvičení bylo úplně mimo, potřebovala jsem odblokovat hrudník, ale to by na mě musela paní magistra šáhnout, což za celou hodinu neudělala... Věnuje se, jak sama říká, jiným metodám, než jsem z fyzioterapie zvyklá, ale říct si 1000 Kč za hodinu konzultace, řekněme spíše psychoterapie... Ještě v ten den jsem vzhledem k akutnímu stavu musela vyhledat jiné zdravotnické zařízení a zde už byl přistup a postup ošetření a následné léčby úplně jiný!

Mgr. Jitka Šerclová

Slečno Markéto, děkuji za Váš názor.
Postupuji vždy tak, jak aktuálně vidím, že je potřebné a zároveň tak, aby si klienti/tky dokázali řešit / snižovat své obtíže pokud možno sami. Chci, aby se NESTALI ZÁVISLÝMI na mé terapii.
A je naprosto v pořádku, když Vám nevyhovuje můj přístup, vyhovuje jiným. Máte přeci možnost výběru a to je skvělé.
Ať jste v životě šťastná a spokojená!

Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Byla jsem na první návštěvě, zatím jsem spokojená, paní fyzioterapeutka byla milá, empatická, vše mi vysvětlila, ulevilo se mi trochu už po první návštěvě.

Mgr. Jitka Šerclová

Paní Schmittová, moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás Běžný termín 2. a další fyzioterapie 50 minut

Dobry den.Moc mi pomohla mila pani Lalikova.Pochopila mi i zhledem k tomu ze bylo mi težke mluvit v češtine.
hned prestala jsem citit bolest po navštive.
Pani naucila mi spravnym cviceni a uz nemuzu se dockat na dalsi navstivu.
Prostor je cisty svetly a prijemny.
Doporučim.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Polino, moc děkuji za hodnocení a doporučení.

Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Nezdálo se, že by paní doktorku její práce nějak zvlášť bavila. Cvičení, které mi doporučila, nejspíš pomohlo, což je dobré, ale i tak přemýšlím o zrušení příští návštěvy. Tak skvělý pocit jsem z toho neměla a věřím, že existují fyzioterapeuti, s kterými si sednu víc.

Dobrý den, slečno Kosíková,
je naprosto v pořádku, když vnímáte, že potřebujete najít jinou fyzioterapeutku než jsem já. Máte možnost volby. Každý pracuje trochu jinak a zároveň každý/á máme dny, kdy se nám pracuje snadněji a automaticky se usmíváme a kdy se neusmíváme (mluvím za sebe), ale vždy odvádím tu nejlepší práci jakou umím, a proto mám skvělé výsledky.
Termín jen případně zrušte alespoň 24 hod předem, abyste se vyvarovala storno poplatku, o kterém víte, nejlépe termín zrušte mnohem dříve. Předem děkuji.
Rozhodně jste odvážná uvažovat takto veřejně.
Ať naleznete fyzioterapeuta/tku takového/ou, jakou/ého hledáte!
S pozdravem Šerclová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu. Děkuji Stehlíková Jaroslava

Paní Stehlíková,
moc Vám děkuji!

Paní Jitka je velmi příjemná, věnuje se vám v domluvený čas. Odborník ve svém oboru, zbavila mě letitých obtíží s krční páteří. Ještě k ní docházím, s každou návštěvou, s každým dalším cvičením cítím velké zlepšení. Určitě nebudu v budoucnu hledat nikoho jiného a ráda ji doporučím i svým přátelům.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji za hodnocení a mé doporučení. Jsem moc ráda, že se zlepšujete.
S pozdravem

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás fyzioterapeutická konzultace

Velmi profesionální přístup v tom nejlepším slova smyslu. Po dvou návštěvách se mé obtíže zmenšilo více než o polovinu. Vřele doporučuji.

Moc děkuji !!!

Umístění: Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Paní magistru mohu každému jen doporučit. S bolestmi krční páteře jsem se potýkal delší dobu, absolvoval jsem celkem tři rehabilitace předepsané neurologem, užívání předepsaných léků bez pozitivních výsledků, stejně jako rehabilitace. Výsledkem bylo, že bolesti mě připravily o mou velkou zálibu kterou je cyklistika, kdy jsem při jízdě pociťoval bolesti od krku až do rukou o problémech při sezení v zaměstnání u počítače ani nemluvím. V dubnu letošního roku jsem navštívil paní magistru, která se mnou pracovala do října. Jednoduchá, ale účinná cvičení, které se během času upravovala, praktické a užitečné rady, jak se zbavit různých zlozvyků při sedu, ve stoje a při běžném životě byla samozřejmostí. Individuální přístup, cviky a rady „na míru“ byly ze strany paní magistry samozřejmostí, stejně jako dodržení doby sjednané návštěvy. Díky tomu jsem letos mohl najet na kole od poloviny dubna 5500 kilometrů. Chci Vám paní magistro moc poděkovat za Vaší péči, pokud bych nějaké obdobné potíže měl v budoucnu, určitě vím, kam bych s nimi zašel. Jediné co mě mrzí je to, že jsem k Vám nepřišel o rok, možná dva dříve, mohl jsem si ušetřit mnoho času a chvil v bolestech a přemýšlení o tom, jestli si ještě na kolo vůbec někdy sednu.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc Vám děkuji, pane Petře, za hodnocení mé práce. Ať se Vám na kole nadále dobře jezdí!

67 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat ohledně bolesti pod pravou klíční kostí, zda netušíte, co by to mohlo způsobovat? Již cca 3 týdny mně nepravidelně bolí pod pravou klíční kostí, jakoby nějaké píchání a děje se to kdykoliv, ať už jen v klidu sedím nebo něco dělám. S dýcháním to souvislost nemá. Je to ostrá bodavá bolest a netuším z čeho (nezvedám nic těžkého ani nenosím na rameni nic těžkého). Kam s tímto problémem zajít? Netuším odkud ta bolest jde, zda od šlach nebo od plic nebo něčeho jiného. Děkuji.

souhlasím s kolegou, obtíže mohou mít různou příčinu. I na fyzioterapii umíme určit, kde je příčina Vašeho píchání.
S pozdravem,

Mgr. Jitka Šerclová

Dobry den je mi 23 let a posledni dobou me trapi bolesti DKK.posledni tyden me boli kazdy den.predtim obcas me zabolelo na urcitem miste.nejvice rano kdyz vstanu z postele a postavim se tak me boli chodidla a narty.behem dne se bolest stehuje a obcas me boli stehna nebo lytko i kolena. Asi 3 dny me boli i ruka od prstu az k lokti. Trpim na potize s krcni a bederni pateri.minuly tyden jsem byla v nemocnici na praxi a jeste na brigade 3 dny v marketu u kasy,ale na zatizeni DKK jsem zvykla s nikdy jsem tyto potize nemela. Myslite ze by to mohlo byt z pretizeni nebo od patere nebo mam radeji zajit na vysetreni? Barva koncetin je normalni
Jen pocituji bolest. Predem dekuji za odpoved

mohla by to být kombinace příčin ze zablokované páteře, z přetížení. Jako 1.volba vyšetření Vašich obtíží je z mé zkušenosti vyšetření pohybu na fyzioterapii. U něj se ukáže, zda je příčina v páteři, celkovém přetížení pohybového aparátu anebo jinde. Kdyby příčina nebyla v pohybovém aparátu, poté má smysl vyšetření krve apod, jak doporučuje kolega.
S pozdravem,
Jitka Šerclová

Mgr. Jitka Šerclová

Jsem SPECIALISTKA na DIAGNOSTIKU příčin obtíží a ZADÁNÍ účinné TERAPIE.
ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru....

Ukončené školy

• Magisterský program Fyzioterapie na FTVS UK