Adresa

Ke koupališti 1790/12, Praha 8, Praha
Fyzioterapie pro Vás

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

2. a další fyzioterapie 30 minut • 600 Kč

Běžný termín 2. a další fyzioterapie 60 minut • 1 000 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +5 Více

Fyzioterapie • od 600 kč

McKenzie - vyšetření a léčba • 1 000 Kč

Prevence problémů pohybového aparátu • 1 000 Kč

Více

Zkušenosti

O mně

Moje ŽIVOTNÍ MISE je LÉČIT sebe, druhé a svůj rod. ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru. Provádím léčebnou a prevent...

Více

Léčené nemoci

 • Bolest ramene
 • Bolest v krku
 • Pooperační stavy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Magisterský program Fyzioterapie na FTVS UK

Specializace

 • fyzioterapeut


Znalost jazyků

Angličtina

Služby a ceník služeb

2. a další fyzioterapie 30 minut


Ke koupališti 1790/12, Praha

600 Kč

Fyzioterapie pro Vás


Běžný termín 2. a další fyzioterapie 60 minut


Ke koupališti 1790/12, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie pro Vás


Fyzioterapeutická konzultace


Ke koupališti 1790/12, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie pro Vás


Fyzioterapie


Ke koupališti 1790/12, Praha

od 600 kč

Fyzioterapie pro Vás


McKenzie - vyšetření a léčba


Ke koupališti 1790/12, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie pro Vás


Prevence problémů pohybového aparátu


Ke koupališti 1790/12, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie pro Vás


Pánevní dno - metoda 3x3


Ke koupališti 1790/12, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie pro Vás


Vyšetření i léčba


Ke koupališti 1790/12, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie pro Vás

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
O
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás fyzioterapie

Dobrý den,
Paní Jitku navštěvuji už asi pět let vždy, když se u mě vyskytne nějaké zdravotní omezení při každodenním sportu. Přesně popíši aktuální zdravotní stav a následně mi jsou doporučeny cviky na odstranění akutní bolesti. Úleva a návrat ke sportu obvykle přichází po pár dnech. Dnes už jsem schopný si některé menší bolístky odstranit pomocí speciálních cviků sám. Metoda paní fyzioterapeutky je pro mě jedinečná v odstranění příčiny bolesti aktivním cvičením, aniž bych musel výrazně omezit sportování. Žádná klasická diagnóza jako 14 dní být v klidu a pak doufat, že vše bude v pořádku, tady neexistuje. Návštěvu doporučuji všem a hlavně aktivním sportovcům.

Mgr. Jitka Šerclová

Pane Ondřeji, moc děkuji. A jsem ráda, že si díky doporučeným cvičením dokážete pomoci sám. To je i mým cílem, aby si klienti a klientky díky mé práci/fyzioterapii dokázali se svými obtížemi, bolestmi poradit sami :-).


M
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzioterapie pro Vás

K paní fyzioterapeutce jsem přišla s bolestí způsobenou blokací v hrudníku. Oceňuji, že mě vzala ještě v ten samý den, kdy se jí uvolnil termín. Po popsání mého zdravotního stavu následovalo “vyšetření”, kdy pořádně ani neprohlédla místo, kde jsem měla akutní obtíže. Diagnóza i doporučené cvičení bylo úplně mimo, potřebovala jsem odblokovat hrudník, ale to by na mě musela paní magistra šáhnout, což za celou hodinu neudělala... Věnuje se, jak sama říká, jiným metodám, než jsem z fyzioterapie zvyklá, ale říct si 1000 Kč za hodinu konzultace, řekněme spíše psychoterapie... Ještě v ten den jsem vzhledem k akutnímu stavu musela vyhledat jiné zdravotnické zařízení a zde už byl přistup a postup ošetření a následné léčby úplně jiný!

Mgr. Jitka Šerclová

Slečno Markéto, děkuji za Váš názor.
Postupuji vždy tak, jak aktuálně vidím, že je potřebné a zároveň tak, aby si klienti/tky dokázali řešit / snižovat své obtíže pokud možno sami. Chci, aby se NESTALI ZÁVISLÝMI na mé terapii.
A je naprosto v pořádku, když Vám nevyhovuje můj přístup, vyhovuje jiným. Máte přeci možnost výběru a to je skvělé.
Ať jste v životě šťastná a spokojená!


Ověřeny pacient
Umístění: Fyzioterapie pro Vás

Byla jsem na první návštěvě, zatím jsem spokojená, paní fyzioterapeutka byla milá, empatická, vše mi vysvětlila, ulevilo se mi trochu už po první návštěvě.

Mgr. Jitka Šerclová

Paní Schmittová, moc děkuji.


P
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás Běžný termín 2. a další fyzioterapie 50 minut

Dobry den.Moc mi pomohla mila pani Lalikova.Pochopila mi i zhledem k tomu ze bylo mi težke mluvit v češtine.
hned prestala jsem citit bolest po navštive.
Pani naucila mi spravnym cviceni a uz nemuzu se dockat na dalsi navstivu.
Prostor je cisty svetly a prijemny.
Doporučim.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Polino, moc děkuji za hodnocení a doporučení.


Ověřeny pacient
Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Nezdálo se, že by paní doktorku její práce nějak zvlášť bavila. Cvičení, které mi doporučila, nejspíš pomohlo, což je dobré, ale i tak přemýšlím o zrušení příští návštěvy. Tak skvělý pocit jsem z toho neměla a věřím, že existují fyzioterapeuti, s kterými si sednu víc.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Kosíková,
je naprosto v pořádku, když vnímáte, že potřebujete najít jinou fyzioterapeutku než jsem já. Máte možnost volby. Každý pracuje trochu jinak a zároveň každý/á máme dny, kdy se nám pracuje snadněji a automaticky se usmíváme a kdy se neusmíváme (mluvím za sebe), ale vždy odvádím tu nejlepší práci jakou umím, a proto mám skvělé výsledky.
Termín jen případně zrušte alespoň 24 hod předem, abyste se vyvarovala storno poplatku, o kterém víte, nejlépe termín zrušte mnohem dříve. Předem děkuji.
Rozhodně jste odvážná uvažovat takto veřejně.
Ať naleznete fyzioterapeuta/tku takového/ou, jakou/ého hledáte!
S pozdravem Šerclová


S
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu. Děkuji Stehlíková Jaroslava

Mgr. Jitka Šerclová

Paní Stehlíková,
moc Vám děkuji!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Paní Jitka je velmi příjemná, věnuje se vám v domluvený čas. Odborník ve svém oboru, zbavila mě letitých obtíží s krční páteří. Ještě k ní docházím, s každou návštěvou, s každým dalším cvičením cítím velké zlepšení. Určitě nebudu v budoucnu hledat nikoho jiného a ráda ji doporučím i svým přátelům.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji za hodnocení a mé doporučení. Jsem moc ráda, že se zlepšujete.
S pozdravem


A
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás fyzioterapeutická konzultace

Velmi profesionální přístup v tom nejlepším slova smyslu. Po dvou návštěvách se mé obtíže zmenšilo více než o polovinu. Vřele doporučuji.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji !!!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Fyzioterapie pro Vás

Paní magistru mohu každému jen doporučit. S bolestmi krční páteře jsem se potýkal delší dobu, absolvoval jsem celkem tři rehabilitace předepsané neurologem, užívání předepsaných léků bez pozitivních výsledků, stejně jako rehabilitace. Výsledkem bylo, že bolesti mě připravily o mou velkou zálibu kterou je cyklistika, kdy jsem při jízdě pociťoval bolesti od krku až do rukou o problémech při sezení v zaměstnání u počítače ani nemluvím. V dubnu letošního roku jsem navštívil paní magistru, která se mnou pracovala do října. Jednoduchá, ale účinná cvičení, které se během času upravovala, praktické a užitečné rady, jak se zbavit různých zlozvyků při sedu, ve stoje a při běžném životě byla samozřejmostí. Individuální přístup, cviky a rady „na míru“ byly ze strany paní magistry samozřejmostí, stejně jako dodržení doby sjednané návštěvy. Díky tomu jsem letos mohl najet na kole od poloviny dubna 5500 kilometrů. Chci Vám paní magistro moc poděkovat za Vaší péči, pokud bych nějaké obdobné potíže měl v budoucnu, určitě vím, kam bych s nimi zašel. Jediné co mě mrzí je to, že jsem k Vám nepřišel o rok, možná dva dříve, mohl jsem si ušetřit mnoho času a chvil v bolestech a přemýšlení o tom, jestli si ještě na kolo vůbec někdy sednu.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc Vám děkuji, pane Petře, za hodnocení mé práce. Ať se Vám na kole nadále dobře jezdí!


T
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás mckenzie = Mechanická Diagnostika a Terapie (MDT)

Po prvni návštěvě okamžitá úleva, doma cvičim jednoduché a hlavně účinné cviky. Jediné, čeho jsem při návštěvě litovala bylo to, že jsem nepřišla dřív... Doporučuji.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

71 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,Jsem na neschopence se zadami...bolela mě neskutečně krční páteř že jsem nemohla dělat nic jiného než ležet ...upadala jsem skoro do mdlob.Měla jsem panické ataky.Beru i antidepresiva na panickou poruchu.Hlava mě neskutečně bolela v zátylku a krk po straně směrem k ramenu .Byla to až taková palivá bolest která se stupňovala a zhoršovala kazdym pohybem.Boleli mě i obě lopatky v těch mě pichalo a žebra vpravo.Při nějakém pohybu mi začli brnět nohy i ruce a ty jsem měla v neskutečně křeči a do toho jsem strašně rychle dýchala ikdyz jsem zkoušela zpomalit dech tak to nešlo .Všimla jsem si že se mi udělala na ramenou boule která po rozmasirovani zmizela a taky boule u lopatky kterou kdyz masiruji nebo na ni dám něco teplého tak bolest pomalu mizí a je mi lépe ale né vždy.Uz jsem z toho nešťastná.Pan doktor mi vždy jen píchne injekci do zadku a ať beru atalargin.Ale bolest se pak hned objeví znovu a na jiném místě.Je mi trapné si žádat o zadanku ,nechci práci doktora podceňovat a nechci aby na mě koukal jak na nějakého simulanta protože jsem v poslední době marodila snad že vším.Muzete mi prosím poradit ? Zda se aspoň na nějaké rehabilitace můžu objednat bez žádanky ? Děkuji.

  Dobrý den,
  ano, na rehabilitace se můžete objednat bez žádanky - k soukromým fyzioterapeutkám a fyzioterapeutům.
  Chápu Vaše zoufalství. Z obtíží JE cesta ven :-).
  Přeji brzké uzdravení.
  Jitka Šerclová

  Mgr. Jitka Šerclová

 • Dobrý den, před třemi měsíce jsem si při fotbalovém tréninku natrhnul přední stehenní sval na levé noze. Do dnes se se mnou zranění stále vleče. Zranění jsem si už dvakrát obnovil, pokaždé po 3 týdnech pauzy. Od posledního obnovení jsem měl pauzu 4,5 týdnů. Zkusil jsem opět lehčí trénink. Dalo by se říct, že sval držel i když jsem stále cítil v něm mírný tlak. Po chvíli jsem si opět natrhnul přední stehenní sval, ovšem na druhé noze. Chtěl bych se zeptat, čím to může být. Nikdy jsem se svaly problémy neměl. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,
  v poraněném svalu se vytvoří jizva. Můžete si ji představit jako vlákna chaoticky uspořádaná oproti zdravému svalu, kde jsou vlákna uspořádána hezky vedle sebe.
  Pro uzdravení je potřeba sval postupně více a více zatěžovat tak, abyste jizvu přetvořil jakoby remodeloval do opět uspořádaného stavu, otázka týdnů.
  Klidem sval neuzdravíte, proto se Vám poranění opakovalo a jak nohu šetříte, dáváte více zabrat druhé noze.... proto poranění i tam.
  Cesta ven je - postupným cíleným zatěžováním poraněného svalu Vám na míru na Vaše potřeby. Toto umí McKenzie odborníci/odbornice.
  Přeji Vám uzdravení.
  Jitka Šerclová

  Mgr. Jitka Šerclová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Moje ŽIVOTNÍ MISE je LÉČIT sebe, druhé a svůj rod. ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru. Provádím léčebnou a prevent...

Více

Léčené nemoci

 • Bolest ramene
 • Bolest v krku
 • Pooperační stavy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Magisterský program Fyzioterapie na FTVS UK

Specializace

 • fyzioterapeut

Stáže

 • McKenzie Klinika P.U.L.Z - Freiburg im Breisgau, 2010
 • McKenzie konference Denver, USA, 2013
 • přednášela jsem o McKenzie metodě na konferenci o Bolesti zad, 2014
Zobrazit více


Znalost jazyků

Angličtina

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (1)