Ke koupališti 1790/12, Praha 8, Praha
Fyzioterapie pro Vás (mapa)

Další dostupný termín:

Pánevní dno - metoda 3x3 • 1 000 Kč +6 Více

Vyšetření pohybového aparátu i léčba • 1 000 Kč

Běžný termín 2. a další fyzioterapie 50 minut • 800 Kč

2. a další fyzioterapie 30 minut • 600 Kč

MÝM CÍLEM je NALÉZT příčinu problémů pohybového aparátu, NAUČIT pacienta porozumět svým obtížím, NAUČIT ho, jak se může LÉČIT SÁM a jak lze PŘEDCHÁZET...

• bolest ramene
  • bolest v krku
  • pooperační stavy

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás Běžný termín 2. a další fyzioterapie 50 minut

Dobry den.Moc mi pomohla mila pani Lalikova.Pochopila mi i zhledem k tomu ze bylo mi težke mluvit v češtine.
hned prestala jsem citit bolest po navštive.
Pani naucila mi spravnym cviceni a uz nemuzu se dockat na dalsi navstivu.
Prostor je cisty svetly a prijemny.
Doporučim.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Polino, moc děkuji za hodnocení a doporučení.

Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Nezdálo se, že by paní doktorku její práce nějak zvlášť bavila. Cvičení, které mi doporučila, nejspíš pomohlo, což je dobré, ale i tak přemýšlím o zrušení příští návštěvy. Tak skvělý pocit jsem z toho neměla a věřím, že existují fyzioterapeuti, s kterými si sednu víc.

Dobrý den, slečno Kosíková,
je naprosto v pořádku, když vnímáte, že potřebujete najít jinou fyzioterapeutku než jsem já. Máte možnost volby. Každý pracuje trochu jinak a zároveň každý/á máme dny, kdy se nám pracuje snadněji a automaticky se usmíváme a kdy se neusmíváme (mluvím za sebe), ale vždy odvádím tu nejlepší práci jakou umím, a proto mám skvělé výsledky.
Termín jen případně zrušte alespoň 24 hod předem, abyste se vyvarovala storno poplatku, o kterém víte, nejlépe termín zrušte mnohem dříve. Předem děkuji.
Rozhodně jste odvážná uvažovat takto veřejně.
Ať naleznete fyzioterapeuta/tku takového/ou, jakou/ého hledáte!
S pozdravem Šerclová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu. Děkuji Stehlíková Jaroslava

Paní Stehlíková,
moc Vám děkuji!

Paní Jitka je velmi příjemná, věnuje se vám v domluvený čas. Odborník ve svém oboru, zbavila mě letitých obtíží s krční páteří. Ještě k ní docházím, s každou návštěvou, s každým dalším cvičením cítím velké zlepšení. Určitě nebudu v budoucnu hledat nikoho jiného a ráda ji doporučím i svým přátelům.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji za hodnocení a mé doporučení. Jsem moc ráda, že se zlepšujete.
S pozdravem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás fyzioterapeutická konzultace

Velmi profesionální přístup v tom nejlepším slova smyslu. Po dvou návštěvách se mé obtíže zmenšilo více než o polovinu. Vřele doporučuji.

Moc děkuji !!!

Umístění: Fyzioterapie pro Vás

Paní magistru mohu každému jen doporučit. S bolestmi krční páteře jsem se potýkal delší dobu, absolvoval jsem celkem tři rehabilitace předepsané neurologem, užívání předepsaných léků bez pozitivních výsledků, stejně jako rehabilitace. Výsledkem bylo, že bolesti mě připravily o mou velkou zálibu kterou je cyklistika, kdy jsem při jízdě pociťoval bolesti od krku až do rukou o problémech při sezení v zaměstnání u počítače ani nemluvím. V dubnu letošního roku jsem navštívil paní magistru, která se mnou pracovala do října. Jednoduchá, ale účinná cvičení, které se během času upravovala, praktické a užitečné rady, jak se zbavit různých zlozvyků při sedu, ve stoje a při běžném životě byla samozřejmostí. Individuální přístup, cviky a rady „na míru“ byly ze strany paní magistry samozřejmostí, stejně jako dodržení doby sjednané návštěvy. Díky tomu jsem letos mohl najet na kole od poloviny dubna 5500 kilometrů. Chci Vám paní magistro moc poděkovat za Vaší péči, pokud bych nějaké obdobné potíže měl v budoucnu, určitě vím, kam bych s nimi zašel. Jediné co mě mrzí je to, že jsem k Vám nepřišel o rok, možná dva dříve, mohl jsem si ušetřit mnoho času a chvil v bolestech a přemýšlení o tom, jestli si ještě na kolo vůbec někdy sednu.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc Vám děkuji, pane Petře, za hodnocení mé práce. Ať se Vám na kole nadále dobře jezdí!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás mckenzie = Mechanická Diagnostika a Terapie (MDT)

Po prvni návštěvě okamžitá úleva, doma cvičim jednoduché a hlavně účinné cviky. Jediné, čeho jsem při návštěvě litovala bylo to, že jsem nepřišla dřív... Doporučuji.

Moc děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie pro Vás Běžný termín

Výborná fyzioterapeutka. Navštěvuji ji již dlouho. Je prvním odborníkem, který mé problémy se zády vyřešil dlouhodobě. Nyní se vracím spíše již jen nárazově, protože si díky jejím cvikům často pomůžu sama. Je také ochotná probrat problémy po telefonu, pokud není možné rychlé objednání, což je moc fajn. Díky za vše, Jitko, a ať se i nadále daří :). Hanka

Dobrý den, Hanko,
moc děkuji! Jsem ráda, že jste s mým přístupem spokojená a že si tak dokážete pomoci od obtíží sama. To je vždy mým cílem, aby si klienti/tky dokázali pomoci sami :-).
Hezký den.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Mgr. Lalíková je velice příjemná a milá specialistka. Věnovala se mi s veškerou péčí a odborností. Byl jsem v ordinaci poprvé. V návštěvách budu nadále pokračovat. Mám problém se zády a paní Jitka je první z lékařů, která mi vše pečlivě vysvětlila. Děkuji. Otto Pospíšil

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji, pane Pospíšile.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Celý svůj život jsem chodila ohnutá, na židli jsem seděla zhroucená, až to záda nevydržela a zablokovala se. Paní Šerclová mě prohlédla a naordinovala mi cvičení přesně podle toho, ve kterých polohách mě záda nejvíce bolela. Všechno mi pořádně vysvětlila a cviky jsme spolu procvičily. Při každé další schůzce jsem viděla, že záda jsou lepší a lepší. Paní Šerclová mě vždy trpělivě vyslechla, podívala se jak cvičím a cviky modifikovala podle toho, co ještě bylo potřeba rozhýbat. Vysvětlila mi, jaké správné pohybové stereotypy bych měla mít a zodpověděla všechny moje všetečné dotazy na toto téma se snahou, abych vše opravdu pochopila. Paní Šerclová je profesionální, trpělivá a milá a já jsem s ní byla moc spokojená.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji za zpětnou vazbu, slečno Veroniko.

Fyzioterapeutická konzultace

Fyzioterapie

od 600 kč

od 600 kč

Pánevní dno - metoda 3x3

Fyzioterapie pro Vás

Vyšetření pohybového aparátu i léčba

Běžný termín 2. a další fyzioterapie 50 minut

2. a další fyzioterapie 30 minut

600 Kč

600 Kč

McKenzie - vyšetření

McKenzie - léčba 50 minut

Prevence problémů pohybového aparátu

Fyzioterapie pro Vás

hned prestala jsem citit bolest po navštive.
Pani naucila mi spravnym cviceni a uz nemuzu se dockat na dalsi navstivu.
Prostor je cisty svetly a prijemny.
Doporučim.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Polino, moc děkuji za hodnocení a doporučení.

Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, slečno Kosíková,
Rozhodně jste odvážná uvažovat takto veřejně.
Ať naleznete fyzioterapeuta/tku takového/ou, jakou/ého hledáte!
S pozdravem Šerclová

Paní Stehlíková,
moc Vám děkuji!

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji za hodnocení a mé doporučení. Jsem moc ráda, že se zlepšujete.
S pozdravem

Dobrý den, Hanko,
Hezký den.

O

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji, pane Pospíšile.

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji za zpětnou vazbu, slečno Veroniko.

49 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
    Děkuji.Dana

Dobrý den, rozhodnutí je na Vás. S lymfodrenážemi nemám osobní zkušenosti.
    S pozdravem,
    Šerclová

Mgr. Jitka Šerclová

• Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

Milá ženo,
    ráda Vám pomohu od bolesti. Vyplyne nám z pohybového vyšetření, co aktuálně potřebujete pro úlevu od bolesti. Jen pracuji v Praze a zároveň bez poukazu, tedy jen na přímou úhradu.
    Ať je Vám brzy lépe!

• bolest ramene