Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
4 názory

H
Ověřeny pacient

Bohužel jsem byl s vyšetřením této doktorky celkově velmi nespokojeny. Sice mi vyhověla a přijala mě i když jsem nebyl řádně objednán, ale celou dobu mě to vyčítala i když tam měla po celou dobu úplně prázdnou čekárnu i po mém odchodu . Po celou dobu se chovala maximálně arogantně a vůbec mě skoro nepustila ke slovu. Ječela na mě a chvílemi skřípala zuby, když jsem projevil opačný názor.Na konci vyšetření mi předepsala na žádanku jen ty nejnutnější rehabilitační úkony a procedila přes zuby ..tak abych to neslyšel, dobře mi tak. Pokud budete mít jinou možnost...odejděte k někomu jinému.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

k p. doktorce Nejeschlebové chodím u roky. Vždy byla pečlivá a velmi milá.
Uvedené výtky na špatnou časovou koordinaci a pomalé psaní na PC jsou možná oprávněné, ALE jedná se o starší doktorku, která holt není "ajťák", takže nepíše holt jak blesk na PC... A fronty - kde u lékaře nejsou, navíc jí tam třeba přístane nečekaný akutní pacient a to je pak jasné, že jí to rozhodí pořadí a časovky pacientů...


E
Ověřeny pacient

Tuto paní doktorku nedoporučuji. Je nepříjemná a dokonce si z mých problému dělala legraci. Řekla, že netuší, co mi je a že mám přijít časem, jestli se to samo nespraví. Navíc jsem v čekárně byla skoro 2 hodiny. Jak jsem pak zjistila, paní doktorka neovládá psaní na PC-píše opravdu pomalu, psaní diagnozy jí zabralo většinu času, co jsem byla v ordinaci. I o odborných znalostech by se dalo pochybovat, občas mi přišlo, že netuší, o čem je vůbec řeč.
Nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Nemůžu si prozatím nijak stěžovat na odbornost paní doktorky. Přišel jsem s obvyklým problémem, vyšetření provedla, napsala rehabilitace, přístup v zásadě dobrý. Bohužel by tady našli široké uplatnění často vysmívaní trenéři time-managementu. Pokud se objednáte na 9, doporučuji adekvátní dopolední čtení a, bude-li v čekárně (dvě lavičky po dvou lidech) více pacientů i dobrou obuv na stání. Byl jsem tam dvakrát a zpoždění hodina a půl není problém. Paní doktorka stihne vyřídit nějaké telefonáty, pak něco napsat na papír i do počítače, takže si v klidu můžete detailně prohlídnout její ordinaci. A pak dojde na vaše vyšetření. Zkrátka absolutní ztráta koordinace času a rozdělení úkolů. Takže, jestli nemáte čekání v popisu práce, raději to zkuste jinde, kde vás vezmou v čas, na který jste objednaní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti