Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o. (mapa)

Prvni zubar, ktereho se nebojim. Perfektni profesionalka. Pani sestricka taktez super. Vzdy jsem se setkal s ochotou a pochopenim pro me obavy z predchozich zkusennosti u jinych zubaru.
Patrik Stastny

Paní/slečna zubařka je velice vstřícná, ochotná, usměvavá a hlavně má "školu pana doktora Cacha", takže nejsme v ordinaci pro výdrž, pokud jsem měla problém, vždy jsme bezbolestně a co nejdříve daly dopořádku. K paní/slečně doktorce chodí větší část naší rodiny - byli jsme převzati od pana Cacha, a vždy vše v pořádku. Sestřička je taky super - takové naše sluníčko, doktor Cach byl prvním zubařem, kam jsem se nebála chodit a paní/slečna Dražanová je druhá. Můžu jen doporučit!!!! Věřte, že i lidský přístup dělá z lékaře perfektního lékaře.

Patrik Stastny