Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe
Francouzká 29, Brno-sever, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Chtěla bych touto formou poděkovat paní psycholožce za péči, kterou mi věnovala v jednom náročném
životním období. Vyhledala jsem ji v době, kdy jsem trpěla úzkostmi a sžívala jsem se s dg. panická
porucha - tehdy na antidepresivech. Více jak rok jsme se vídaly na pravidelných týdenních sezeních. Po 6 měsících společné práce jsem postupně vysadila léky a pokračovala v sezeních a světe div se, zvládla
jsem to. V současné době zvládám práci na plný úvazek, rodinu, dvě děti, dělat si čas pro sebe a je to fajn. Paní psycholožka byla vždy empatická, dokázala mě podpořit, věřit mi, učila mě vidět důležité věci v mém životě a lépe ho zvládat a já tak postupně získávala ztracenou sebedůvěru. S úzkostmi se nejspíš budu potkávat v budoucnu i nadále, ale vím jak se sebou zacházet, abych je dokázala zvládnout.
Děkuji:-) A mohu jen doporučit.